IKEA

Darbs IKEA

Mēs ticam cilvēkiem! Veiksmīgas biznesa idejas parasti sākas ar sapni. Taču, lai piepildītu sapni, nepieciešami cilvēki.

Vakances

Vairums cilvēku saskata IKEA preces – mēs redzam iedvesmojošas darba iespējas.

Par mums

Pozitīva komanda

IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti. Mūsu darbinieki ir no visas pasaules, un mūs vieno kopīga vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. Šo vīziju varam īstenot, jo mēs turam godā cilvēciskas vērtības, kas veido iekļaujošu, atklātu un godīgu darba kultūru. Mūsu uzņēmuma kultūras pamatā ir kopības sajūta un aizrautība. Mēs strādājam cītīgi un ar prieku, un mēs vienmēr meklējam jaunus, līdzīgi domājošus kolēģus.

IKEA pamatvērtības

Mēs ticam, ka ikviens var dot vērtīgu ieguldījumu, un mēs no sirds cenšamies cilvēciskas vērtības ieviest arī savā darbā.

Kopības sajūtaIKEA kultūras pamatā ir kopības sajūta. Mūsu spēks ir savstarpējā uzticība, kopīgs mērķis un prieks strādāt kopā.

Rūpes par cilvēkiem un planētu. Mēs vēlamies rosināt pozitīvas izmaiņas. Mums ir iespēja sākt būtiskas un noturīgas izmaiņas, kas uzlabos dzīvi mums un turpmākām paaudzēm.

Taupība. Skaistam un funkcionālam mājoklim jābūt pa kabatai pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Mēs sevi un citus nepārtraukti izaicinām radīt vairāk, patērējot mazāk, nezaudējot augsto kvalitāti.

Vienkāršība. Vienkārša, saprotama un piezemēta dzīve ir daļa no mūsu Smolandes mantojuma. Vienkāršība nozīmē būt tādiem, kādi esam, un nezaudēt realitātes izjūtu. Mēs esam brīvi un praktiski un iebilstam pret birokrātiju.

Vēlme uzlabot un atjaunot. Mēs nepārtraukti meklējam arvien labākus risinājumus. Lai arī ko mēs darītu šodien, rīt mēs varam to darīt vēl labāk. Mūs iedvesmo šķietami neiespējami izaicinājumi, un IKEA panākumu atslēga ir nepadošanās tiem.

Būt atšķirīgiem ar jēgu. IKEA nelīdzinās un negrib līdzināties citiem uzņēmumiem. Mums patīk mest izaicinājumu pārbaudītām metodēm, domāt neierasti, eksperimentēt un uzdrīkstēties kļūdīties – un tam vienmēr ir labs iemesls.

Uzticēt atbildību un būt atbildīgam. Mēs ticam, ka cilvēkiem ir jādod iespēja. Atbildības uzticēšana un atbildības sajūta palīdz cilvēkiem augt un pilnveidoties. Savstarpēja uzticēšanās, optimisms un ticība nākotnei ikvienu iedrošina piedalīties uzņēmuma attīstībā.

Būt labam piemēram. Mūsu izpratnē vadība ir darbība nevis stāvoklis. Cilvēka vērtības mums ir svarīgākas par uzkrātām zināšanām un darba pieredzi. Mūsu komandā strādā cilvēki, kas ne tikai skaisti runā, bet arī atbilstoši rīkojas un kas ir labs piemērs citiem. Tas nozīmē censties būt labākam cilvēkam, tādējādi veicinot pozitīvas izmaiņas arī citos.

 

Mūsu darba vide

Nāc un esi tu pats!

IKEA meklē vienkāršus, piezemētus un godīgus cilvēkus, kas vēlas mācīties un pilnveidoties gan personīgi, gan profesionāli. IKEA vērtības mums palīdz veiksmīgi vadīt uzņēmumu, pārvarēt grūtības un kopīgi pieņemt atjautīgus lēmumus. Dažreiz mūsu viedokļi atšķiras, un tas ir pilnīgi normāli. Mēs iedrošinām savus darbiniekus izteikties arī tad, ja viņu viedoklis atšķiras. Galu galā, tieši katra personība un individuāls skatījums var palīdzēt aizsākt labas pārmaiņas.

Mūsu iespējas

Parādi, kā rīkotos tu!

Katru gadu IKEA veikalus apmeklē miljoniem cilvēku, lai piepildītu savu sapni par skaistu mājokli. Un tieši tu vari palīdzēt šiem sapņiem īstenoties. Kad būs izsmeltas visas iespējas vienā darbības jomā, mēs parādīsim jaunas izpausmes iespējas.

Mēs no sirds ticam, ka ikviens darbinieks ir spējīgs attīstīties un pilnveidoties. IKEA aug līdz ar saviem darbiniekiem. Ja vēlies augt kopā ar mums, izlasi par mūsu darbības jomām un apskati aktuālākās vakances.

Vai gribi mums pievienoties?

Vakances

Pārdošana

Mūsu pārdošanas nodaļas darbinieki ikdienā tiekas ar pircējiem, lai stāstītu par IKEA precēm, mūsu pašapkalpošanās koncepciju un dažādiem pakalpojumiem. Darbs šajā nodaļā patiks tiem, kurus ļoti interesē mazumtirdzniecība, kuri izprot IKEA pircējus un pārzina IKEA koncepciju un preču klāstu.

Mārketings

Mārketinga nodaļas darbinieki rūpējas par IKEA atpazīstamību un pircēju piesaisti. Viņi cītīgi sargā IKEA vīziju un ideju, veidojot vienotu iekšējo un ārējo komunikāciju un spodrinot zīmola tēlu.

Klientu apkalpošana

IKEA klientu apkalpošanas nodaļas darbinieki strādā dažādās vietās veikalā, piemēram, veikala ieejas zonā, bērnu rotaļu laukumiņā, kasēs, preču maiņas un atdošanas vietās un klientu apkalpošanas zonās.

Pārvaldība

Mūsu drošuma un drošības nodaļas darbinieki rūpējas par ēku drošību un funkcionalitāti, tādējādi gādājot par darbiniekiem un pircējiem. Citi pārvaldības nodaļas darbinieki uzrauga resursu efektīvu izmantošanu.

Komunikācija un interjera dizains

IKEA ir mājokļa labiekārtošanas uzņēmums, un tāpēc mūsu veikalā ļoti svarīgs ir interjera dizains un tirdzniecības vizuālā veicināšana. Šīs nodaļas darbinieki ar ekspozīcijām iedvesmo pircējus, parādot pasaulē labākos mājokļa labiekārtošanas risinājumus. Komunikācijas un interjera dizaina nodaļas darbinieki atbild arī par informatīvām norādēm veikalā, veidojot pēc iespējas patīkamāku un ērtāku iepirkšanās pieredzi.

Cilvēkresursi

IKEA cilvēkresursu nodaļas darbinieki rūpējas par uzņēmuma efektīvu darbību un gādā par darbinieku piesaisti, attīstību un uzmundrināšanu. Šīs nodaļas pārziņā ir darbinieku atlase, zināšanu un līderības prasmju pilnveide, pēctecības plānošana, atlīdzību un pabalstu sistēmas izveide, un tā ik dienas iedzīvina IKEA kultūru.

Darbības nepārtrauktība un finanses

Finanšu nodaļas darbinieki atbild par IKEA finansēm un to pārvaldību. Darbības nepārtrauktības nodaļas darbinieku zināšanas uzņēmējdarbības un vadības jomā palīdz pieņemt stratēģiskus lēmumus. IKEA grāmatveži pārvalda finanses vairāku miljardu dolāru vērtā organizācijā. Mūsu plānošanas komandas darbinieki gādā par augsta līmeņa apkalpošanu un par to, lai visi darbinieki būtu īstajā vietā un īstajā laikā.

Restorāns (IKEA pārtikas nodaļa)

IKEA pārtikas nodaļas darbinieki strādā četrās vietās – restorānā, bistro, Zviedrijas pārtikas preču veikalā un darbinieku restorānā. Te strādā pārdošanas speciālisti, kasieri, apkalpotāji, pavāri un trauku mazgātāji.

Informācijas tehnoloģijas (IT)

IT nodaļas darbinieki nodrošina dažādus biznesa risinājumus un pakalpojumus.

Loģistika

IKEA loģistikas komanda atbild par to, lai preču plūsma no piegādātāja līdz pircējam būtu pēc iespējas tiešāka, ekonomiskāka un dabai nekaitīgāka. Tas attiecas uz preču pārvadāšanu un izkārtošanu veikalā vai izplatīšanas centros.

Pievienojies mūsu komandai un palīdzi radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem!