Par IKEA uzņēmumu

Laipni lūdzam mūsu uzņēmumā

IKEA vērtības ir mūsu dzinējspēks, un mēs esam patiesi mājokļa labiekārtošanas entuziasti. Ikviena mūsu prece ir radīta ar domu uzlabot ikdienas dzīvi. IKEA GROUP ir 418 veikalu 49 valstīs*.

* 2018. gada 30. maija dati.
UZŅĒMĒJDARBĪBAS KONCEPCIJA
Vīzija un biznesa ideja

IKEA vīzija ir radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. Mūsu biznesa ideja ir piedāvāt plašu klāstu funkcionālu, laba dizaina mājokļa labiekārtošanas preču par tik zemām cenām, lai tās varētu atļauties pēc iespējas vairāk cilvēku. Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības ar piegādātājiem, investējam automatizētā ražošanas procesā un ražojam lielā apjomā. Mūsu vīzija neattiecas tikai uz precēm – mēs vēlamies radīt labāku ikdienu ikvienam, kas savu ceļu iet kopā ar mums.

ILGTSPĒJĪGA IZAUGSME
Ieguldījums nākotnē

IKEA GROUP galvenais finanšu mērķis ir augt, izmantojot mūsu pašu resursus. Citiem vārdiem sakot, mēs nopelnām naudu un tikai tad to tērējam. Mēs veicam ilgtermiņa ieguldījumus nākotnē.IKEA GROUP galvenais finanšu mērķis ir augt, izmantojot mūsu pašu resursus. Citiem vārdiem sakot, mēs nopelnām naudu un tikai tad to tērējam. Mēs veicam ilgtermiņa ieguldījumus nākotnē.

IKEA panākumu atslēga ir ievīta mūsu vīzijā. Lielāko daļu uzņēmuma peļņas mēs ieguldām esošajos un topošajos IKEA veikalos un izmantojam preču ražošanai, ilgtspējīgiem risinājumiem un tam, lai samazinātu cenas.

3
izaugsmes
jomas

Kvalitatīvas preces par zemu cenu
Mēs ražojam kvalitatīvas preces par pieņemamu cenu, ņemot vērā pircēju vajadzības. Vairāk par paveikto uzzināsi sadaļā “Demokrātiskais dizains”.
Pozitīva ietekme uz cilvēkiem un planētu

Mēs tiecamies  pozitīvi ietekmēt gan cilvēkus, gan planētu, vienlaikus sekmējot uzņēmuma izaugsmi. Vairāk uzzināsi sadaļā “Cilvēki un planēta”.

Kad augam mēs, aug arī IKEA

Nepārtrauktas izaugsmes pamatā ir darbinieki. Mēs uzskatām, ka ikviens ir īpašs un var palīdzēt uzņēmumam augt. Vairāk uzzināsi sadaļā “Darbs IKEA GROUP”.

STRUKTŪRA
IKEA franšīze

Inter IKEA Systems B.V. ir IKEA koncepcijas īpašnieks un franšīzes devējs visā pasaulē, un tā mērķis ir ar IKEA precēm uzlabot pēc iespējas vairāk cilvēku dzīvi. Uzņēmums palielina savu tirgus daļu, piešķirot jaunas franšīzes dažādās valstīs atbilstoši konkrētam paplašināšanās plānam.
IKEA franšīzes ņēmējs ir atbildīgs par sava vietējā uzņēmuma darbības organizēšanu, vadīšanu un attīstību, taču tas neietilpst IKEA GROUP sastāvā.

CILVĒKI UN PLANĒTA
Ilgtspējīgai nākotnei

Mēs jau gadiem ilgi izmantojam ilgtspējīgas darba metodes. Vairāk par to uzzināsi sadaļā “Cilvēki un planēta”.

ENERĢIJA UN RESURSI
Pozitīvas pārmaiņas

Jau gadiem ilgi mēs radām vairāk, patērējot mazāk, un sekmējam pozitīvas pārmaiņas visā pasaulē. Mēs izmantojam atjaunojamus materiālus, pārstrādājam esošos un radām resursus no atkritumiem.