Par IKEA uzņēmumu

Laipni lūdzam mūsu uzņēmumā

IKEA vērtības ir mūsu dzinējspēks, un mēs esam patiesi mājokļa labiekārtošanas entuziasti. Ikviena mūsu prece ir radīta ar domu uzlabot ikdienas dzīvi. IKEA GROUP ir 418 veikalu 49 valstīs*.

* 2018. gada 30. maija dati.
UZŅĒMĒJDARBĪBAS KONCEPCIJA
Vīzija un biznesa ideja

IKEA vīzija ir radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. Mūsu biznesa ideja ir piedāvāt plašu klāstu funkcionālu, laba dizaina mājokļa labiekārtošanas preču par tik zemām cenām, lai tās varētu atļauties pēc iespējas vairāk cilvēku. Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības ar piegādātājiem, investējam automatizētā ražošanas procesā un ražojam lielā apjomā. Mūsu vīzija neattiecas tikai uz precēm – mēs vēlamies radīt labāku ikdienu ikvienam, kas savu ceļu iet kopā ar mums.

ILGTSPĒJĪGA IZAUGSME
Ieguldījums nākotnē

IKEA GROUP galvenais finanšu mērķis ir augt, izmantojot mūsu pašu resursus. Citiem vārdiem sakot, mēs nopelnām naudu un tikai tad to tērējam. Mēs veicam ilgtermiņa ieguldījumus nākotnē.

IKEA panākumu atslēga ir ievīta mūsu vīzijā. Lielāko daļu uzņēmuma peļņas mēs ieguldām esošajos un topošajos IKEA veikalos un izmantojam preču ražošanai, ilgtspējīgiem risinājumiem un tam, lai samazinātu cenas.