Darba vieta un priekšrocības

Tava īstā vieta

Mēs esam pasaulē lielākais mājokļa labiekārtošanas preču mazumtirgotājs ar vairāk nekā 155 000 darbinieku, kas strādā 43 valstīs, taču mums patīk neformāla pieeja bez liekas birokrātijas. Šeit tu vari būt pats. Mēs to pat veicinām!

Mēs cienām viens otru un esam atvērti ikvienam, kurš var palīdzēt sasniegt mūsu mērķus. Neatkarīgi no tā, kurā pasaules daļā strādā, tu sastrādāsies ar dažādiem cilvēkiem ar dažādu dzīves pieredzi un zināšanām, prasmēm un ar pozitīvu attieksmi.

Mēs nodrošinām visiem cilvēkiem vienlīdzīgas iespējas neatkarīgi no vecuma, dzimuma identitātes, seksuālās orientācijas, fiziskajām spējām, etniskās piederības, rases, tautības un reliģijas. Mēs uzskatām, ka ikviens ir atbildīgs par iekļaujošas darba vietas radīšanu.

Darbam pie mums ir priekšrocības

Īpašās IKEA bonusu programmas pamats ir mūsu vērtības – vienkāršība un kopības sajūta, kur strādājam kopīgo mērķu vārdā, un ko protam atzinīgi novērtēt. 

Vēl zemākas cenas

Zemas cenas ir IKEA vīzijas un mūsu biznesa idejas stūrakmens. Visu IKEA preču galvenā ideja ir tāda, ka zemas cenas padara laba dizaina, funkcionālas mājokļa labiekārtošanas preces pieejamas ikvienam. Darbinieki var iegādāties mūsu preces par vēl zemāku cenu, lai varētu tās izmēģināt paši savās mājās.

Bonusu programma

Īpašās IKEA bonusu programmas pamats ir mūsu vērtības – vienkāršība un kopības sajūta, kur strādājam kopīgo mērķu vārdā, un ko protam atzinīgi novērtēt.

Mācības un attīstība

Mēs piedāvājam izcilas karjeras un mācību iespējas. Mēs mudinām pamēģināt dažādus amatus, mainīt darba pienākumus un pat pārcelties uz ārzemēm (ja tu to vēlies). Varat veidot karjeru atbilstoši saviem plāniem un mērķiem. Mēs ticam ikviena spējai attīstīties.