IKEA katalogs ‒ jaunas idejas tavam mājoklim

Tur, kur dzīvo īstu dzīvi

Rodi iedvesmu jaunajā IKEA katalogā! Kataloga drukāto versiju savās pastkastītēs saņems vairums Rīgas un Rīgas apkaimes iedzīvotāju. Jau no 30. augusta to varēs saņemt arī IKEA veikalā, un IKEA.lv varēs apskatīt e-katalogu.

Šogad gribējām parādīt, cik dažādi var būt mājokļi. Tāpēc radījām septiņus stāstus par septiņiem atšķirīgiem interjeriem, sākot ar 16 kvadrātmetru dzīvoklīša iekārtojumu un beidzot ar ekoloģiski domājošu saimnieku veidotām mājām. Iekārtojumi iedvesmo un parāda, ka labāku ikdienas dzīvi var radīt ikvienā mājvietā. Tas ir mūsu vadmotīvs. Laipni lūgti!
Uzzini vairāk

7 mājokļi zem viena jumta

#1 Oāze pilsētā
Burvīgs patvērums no pilsētas stresa.
Šajā miteklī mājo divas meitenes, un interjeram
raksturīgi saskaņoti, mierīgi toņi un omulīgs minimālisms. Harmoniska, kārtīga mājas vide abām saimniecēm ir vieta, kur atgūt spēkus un pavadīt laiku
kopā.
Uzzini vairāk
#2 Maz vietas, daudz iespēju
Mājoklis cilvēkiem ar personību.
Izcils interjers vienmēr ir tā iemītnieku personības atspulgs. Šajā miteklī sastapsi divas spēcīgas personības ‒ radošu sievieti kura nespēj iztēloties dzīvi bez krāsām (īpaši, ja ir runa par garderobi), un viņas meitiņu ar nebeidzami daudzām mainīgām vajadzībām.
Uzzini vairāk
#3 Jo vairāk, jo vairāk
Mantas ir daļa no dzīvesstāsta. Laimīgas mājas ir tādas, kur neviens nekad nesaka, ka kaut kā ir par daudz. Īpaši tad, ja mājokļa īpašnieki ir kaislīgu kolekcionāru pāris, kas aizraujas ar ceļošanu. Iekārtojuma panākumu atslēga ir atjautīgi risinājumi glabāšanai un vēl jo vairāk ‒ mantu izrādīšanai.
Uzzini vairāk
#4 Atjautīgas idejas gaišai nākotnei
Ienāc mājās, kur ekoloģisks dzīvesveids ir ikdiena un kur ikvienam rūp mūsu planētas liktenis. Ilgtermiņa domāšana veselīgākai un ilgtspējīgākai dzīvei.
Uzzini vairāk
#5 Pilna māja
Aizvien ģimenes lokā.
Lielai ģimenei ir svarīgi rūpīgi plānot, lai vietas pietiktu katram un visiem kopā (un vienā istabā).
Uzzini vairāk
#6 Lai dzīvo pārmaiņas!
Nekas nav pastāvīgāks par pārmaiņām. 
Daudzfunkcionālas, pārveidojamas mēbeles un risinājumi ļauj četru cilvēku ģimenei pavadīt laiku gan kopā, gan ar draugiem.
Uzzini vairāk
#7 Vieta lielām idejām
Pašiem atjautīgākajiem risinājumiem. Kad tev un tavām mantām ir atvēlēti tikai 16 kvadrātmetri, ir kārtīgi jāpalauza galva. Kā visgudrāk glabāt un kārtot mantas un maksimāli izmantot katru stūrīti? Rezultāts ir ērts, nepārblīvēts mājoklis ‒ reizē pievilcīgs un funkcionāls.
Uzzini vairāk