Eklektisks interjers spēcīgām personībām

Apskati interjera dizainera Hansa Blumkvista (Hans Blomquist) radīto krāšņo mājokli un iedvesmojies! Dizaineris šī mitekļa iemītniekus iztēlojies kā kaislīgu ceļotāju pāri, kam patīk izrādīt dažādos pasaules nostūros atrastās mantas.
Pasargā un personalizē
Radot šo iekārtojumu IKEA 2019. gada katalogam, Hanss Blumkvists vēlējās parādīt, ka visvairāk par mājokļa iemītniekiem pastāsta interjera priekšmeti. Saimniekus viņš iztēlojies kā aizrautīgus ceļotājus un kolekcionārus.
"Daļu mantu esmu novietojis aiz stikla durvīm, lai tās būtu drošībā un lai nebūtu pastāvīgi jāslauka putekļi. Kad saimniekiem apnīk iekārtojums, nav jāpērk jaunas lietas – var atsvaidzināt interjeru, apmainot aizvērtos plauktos saliktās lietas ar vitrīnā esošajām."
 
 
Izvēlies harmoniskus toņus
"Šī ekscentriskā pāra mājoklim esmu izvēlējies diezgan tumšu toņu paleti un akcentus piesātinātās krāsās. Lai interjers būtu harmoniskāks, izmanto tikai nedaudzus papildtoņus. Ja sienas būtu baltas, istabas izskatītos piebāztas ar mantām, bet tagad krāsa rada vienotu iespaidu. Tumšu toņu interjerā ieteicams ņemt talkā spoguļus, kas atstaros gaismu."
 
Izmanto piemirstas vietas
"Iesaku izmantot vietas, kam bieži vien netiek veltīta pietiekami liela uzmanība, piemēram, griestus vai gaiteni starp divām telpām. Šeit tumša eja no virtuves uz dzīvojamo istabu ieguvusi jaunu nozīmi, ieliekot tajā plauktus. Līdz ar tumsas iestāšanos dažādās senlietas, rāmji un gaismekļi rada burvīgu gaismēnu spēli."
 
 
Parādi savas skaistākās drēbes
"Manuprāt, ir lieliski parādīt mājokļa iekārtojumā savu vaļasprieku. Piemēram, ja dzīvoklī mitinās tāda sieviete kā šeit, kam ļoti patīk drēbes un pieder pašai savs retro apģērbu veikals, var droši izkārtot sakrāto kolekciju vaļējos plauktos. Man arī šķiet, ka, ja drānas ir turpat acu priekšā, tās uzvelkam biežāk."
 
Neaizmirsti par sienām
"Virtuvē es izmantoju misiņa krāsas paneļus, kas padara telpas iekārtojumu patiesi unikālu. Šādi paneļi atgrūž putekļus un netīrumus, un tos ir viegli tīrīt. Mājokļa saimniekiem patīk rīkot viesības, un miteklī, kur mīl ciemiņus, šādi virtuves paneļi ir īpaši ērti. Draugi bieži kavējas virtuvē līdz pat rīta gaismai."
 
Paslēp to, ko nevēlies rādīt
"Šajā mājoklī gandrīz nekas nav paslēpts skatienam. Izmanto slēgtas mēbeles lietām, ko nevēlies rādīt, piemēram, apakšveļai un T krekliem."

Visas fotogrāfijas ir no 2019. gada IKEA kataloga

   


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
JANSJÖ

LED stāvlampa/lasāmlampa

sudraba krāsā

19,99

Ir citi varianti

FÄRLÖV

divvietīgs dīvāns

Djuparp tumši pelēkā krāsā

749 €

Ir citi varianti

LYSEKIL

virtuves panelis

divpusējs misiņa krāsā/nerūsējošā tērauda krāsa

35 €

MALSJÖ

vitrīna

melni beicēts

349 €

Ir citi varianti

FADO

galda lampa

pelēkā krāsā

11,99

Ir citi varianti

STOCKHOLM

kafijas galdiņš

riekstkoka finieris

199 €

VADHOLMA

virtuves sala ar plauktu

melnā krāsā/ozols

418 €

HEMNES

kumode ar 3 atvilktnēm

dzeltenā krāsā

99 €

Ir citi varianti

STOCKHOLM

pufs

Delikat baltā krāsā/melnā krāsā

169 €

SONGE

spogulis

sudraba krāsā

59,99

FOTO

iekaramā griestu lampa

misiņa krāsā

11,99

Ir citi varianti

HEMNES

vaļējs skapis

melni brūnā krāsā

169 €

Ir citi varianti

HEMNES

grāmatplaukts

melni brūnā krāsā

129 €

Ir citi varianti

EKEDALEN

krēsls

tumši brūnā krāsā/Orrsta gaiši pelēkā krāsā

39,99

Ir citi varianti