Arī neliels balkons var kļūt par ērtu vietu mantām un atpūtai. Izvēlies īstās mēbeles mantu glabāšanai, un vietas pietiks gan lietām, gan stūrītim, kur atvilkt elpu. Saliec pa plauktiņiem savus sporta piederumus, plašu kolekciju, puķes vai dārzkopības piederumus, un izveido oāzi brīvajiem brīžiem.
Savs dārziņš uz balkona
Neliels balkons nav šķērslis baudīt atpūtu ārā. Pārvērt to par augiem piepildītu saliņu, izvēloties praktiskas mēbeles piederumu un puķupodu glabāšanai un dažādus augus. Iedzīvini balkonā dārza noskaņu ar skaisti izkārtotiem zaļumiem. HYLLIS plaukti būs glīts pamats, uz kā novietot puķupodus, bet zemākajos plauktos var salikt visu, kas jāpasargā no lietus un putekļiem. Plauktu ar pārklāju var izmantot arī kā nelielu siltumnīcu, jo pārklājam ir atvere gaisa cirkulācijai.
Veļas telpa balkonā
Veļas mazgāšana ir pienākums, no kura nevar izvairīties. Kāpēc gan pārmaiņas pēc nežāvēt drēbes uz balkona? Ņem HYLLIS plauktus, pie sienas pieliec papildu plauktus, kur droši glabāt balinātājus, veļas mazgāšanas līdzekļus, veļas mīkstinātājus un citas bīstamas vielas, bet tuvumā novieto SORTERA tvertnes veļas šķirošanai. Ja balkons ir vaļējs, izmanto pamatīgās, ūdensizturīgās KLÄMTARE kastes un nepiemirsti arī saliekamu veļas žāvētāju. Tīro veļu var pakarināt uz sienas āķiem un ietaupīt vēl vairāk vietas.
Vieta vaļaspriekam
Tev noteikti pietiek vietas visam, kas nepieciešams tavam vaļaspriekam. Izmanto balkona sienas! Saliec sporta un pārgājienu piederumus HINDÖ plauktos, uz BROGRUND sienas plauktu stangām pakarini nelielus priekšmetus vai sporta apģērbu, kas jāizvēdina, vai arī piestiprini plauktus zemāk un glabā apavus un pārgājienu zābakus. Kur likt divriteni? Lai ietaupītu vietu, arī to var piestiprināt pie sienas. Gudri iekārtojot, arī nelielā balkonā pietiks vietas ÄPPLARÖ koka āra mēbelēm un atpūtai pēc aktīvi pavadītas dienas.
Gadalaiki rit, plaukti paliek
HYLLIS plaukti, ko var lietot gan telpās, gan ārā, kā arī SAMLA caurspīdīgās plastmasas kastes ir lieliski piemērotas ikvienam, kam patīk, ja mantas ir viegli atrodamas. HYLLIS un SAMLA kombinācija ir piemērota gan ikdienā nepieciešamām mantām, gan lietām, ko izmanto tikai noteiktā gadalaikā: ķiverēm, bumbām, skrituļdēļiem, puķupodiem, slotām, tīrīšanas apģērbam, darbarīkiem, piknika traukiem, termosiem vai Ziemassvētku rotājumiem. SAMLA kastes ir dažādu izmēru, tāpēc būs vieglāk atrast vietu gan dažādiem sīkumiem, gan lielām un smagām mantām. Tā kā kastēm ir vāki, tās var likt vienu virs otras, lai ietaupītu vietu.
Kastes te un kastes tur
Plauktos sīkumus ir vieglāk turēt kārtībā, ja izmanto SAMLA kastes ar vākiem. Tās ir izgatavotas no caurspīdīgas plastmasas, tāpēc saturs ir labi pārskatāms. Lai samazinātu apgāšanās risku, iesakām neveidot konstrukcijas, kas augstākas par 90 cm. SAMLA kastes kalpos ilgāk, ja izmantosi tās tikai telpās, piemēram, pieliekamajā vai iestiklotā lodžijā.
Ziemas krājumu glabātava
Ja labprāt gatavo ēst un izmanto rudens veltes gardu ziemas krājumu radīšanai, tev noteikti nepieciešama vieta, kur to visu uzglabāt. Tev nav pagraba, un virtuvē nepietiek vietas? Izturīgajos HYLLIS tērauda plauktos vari salikt burkas ar marinētiem un konservētiem dārzeņiem, sulas pudeles un citus gardumus, bet SORTERA kastēs glabāt ābolus, kartupeļus un citus labumus.
Balkons pie virtuves
Nelielā virtuvē var nepietikt vietas visam vajadzīgajam, bet daudz ko var noglabāt iestiklotā lodžijā, ja tā atrodas turpat netālu. OMAR plaukti ir pietiekami izturīgi smagiem katliem un pannām, mazajai virtuves sadzīves tehnikai, tīrīšanas piederumiem vai garšaugu podiņiem. Plaukti ir stabili arī uz nelīdzenas grīdas, jo kājas ir regulējamas. Saliekot mantas vienā balkona pusē, atliks vieta arī citām aktivitātēm.


   


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
HYLLIS

plaukts

11,99

HYLLIS

plauktu moduļi ar pārklāju

caurspīdīgs

41,97

SORTERA

atkritumu tvertne ar vāku

baltā krāsā

5,99

Ir citi varianti

KLÄMTARE

kaste ar vāku, telpu/āra

tumši pelēkā krāsā

5,99

Ir citi varianti

BROGRUND

stikla plaukts

15,99

Ir citi varianti

SAMLA

kaste ar vāku

caurspīdīgs

3,49

Ir citi varianti

SOCKERBIT

kaste ar vāku

baltā krāsā

3,49

Ir citi varianti

BROGRUND

dvieļu pakaramais

8,49

Ir citi varianti

SAMLA

kaste ar vāku

caurspīdīgs

1,99

Ir citi varianti

OMAR

1 plauktu kombinācija

80 €

SAMLA

kaste ar vāku

caurspīdīgs

14,99

Ir citi varianti

KLÄMTARE

kaste ar vāku, telpu/āra

tumši pelēkā krāsā

Iepriekšējā cena 12,99

9,99

Ir citi varianti

BROGRUND

pakaramais ar āķiem

8,49

Ir citi varianti

SAMLA

kaste

caurspīdīgs

7,99

Ir citi varianti

ÄPPLARÖ

sols, āra

brūni beicēts

42,99

Ir citi varianti

SOCKERBIT

kaste ar vāku

baltā krāsā

7,99

Ir citi varianti