Jaunās IKEA kolekcija FÖRNYAD spožākā zvaigzne ir ilustratora Kreiga Redmena (Craig Redman) otrais "es" – šķelmīgi asprātīgais vienacis Dārsels (Darcel Disappoints). FÖRNYAD ir rakstāmpiederumi, galdi, taburetes, paklāji un citas mantas – viss, ko sirds kāro dzīvespriecīgas darbistabas iekārtošanai!
Kolekcija zinātkārajiem
FÖRNYAD ir jauna kolekcija, kas tapusi, IKEA sadarbojoties ar komiksu mākslinieku Kreigu Redmenu (Craig Redman) un nu jau slēgtā Parīzes konceptveikala Colette radošo vadītāju Sāru Andelmani (Sarah Andelman). Iedvesmas avots un galvenais motīvs ir Kreiga radītais tēls Dārsels (Darcel Disappoints), kas pratis dažādos veidot iemājot 22 dažādās precēs. "Dārsels ir veidots no ģeometriskām pamatformām; tās kļuvušas par kolekcijas vadmotīvu. Grafiskos kontrastus izceļ raksturīgais Colette zilais tonis."

"Colette katru gadu bija jauna kolekcija ar lietām, ko ikvienam gribējās iegūt sev.
Veikalā tā vienmēr parādījās laikā, kad cilvēki atgriežas no atvaļinājumiem un
gatavojas jaunai, darbīgai sezonai pilsētā. Uzsākot kopīgu projektu ar 
IKEA, veikala radošā vadītāja Sāra iepazīstināja ar Kreigu un viņa
radīto Dārselu, ko iemīļojuši dizaina cienītāji visā pasaulē."

IKEA radošais vadītājs Henriks Mosts (Henrik Most)
Rotaļas ar rakstu
FÖRNYAD zviedru valodā nozīmē "atjaunots", un FÖRNYAD kolekcija ir veidota tā, lai iedvesmotu ar nemainīgu optimismu. Sāra skaidro, kā radusies ideja rakstam, kas atkārtojas daudzās kolekcijas precēs: "Iedvesmas avots ir Tilerī dārzs – parks netālu no vietas Parīzē, kur atradās Colette veikals. Tā ir apburoša, zaļa oāze starp Luvru un Konkordijas laukumu, kur acis ik uz stūra priecē skulptūras un ziedi, un saldi smaržo krāsaina cukurvate bērniem."

"Esmu pavisam vienkāršs – apaļš kā ola, ar vienu aci un ar monokli. Tās pašas formas
atkārtojas visā kolekcijā, sabalsojoties ar Colette zilā toņa akcentiem."

Dizaineris Dārsels
Dizains plakanajā iepakojumā
"Vai esat kādreiz redzējuši, kā vesela komanda mēģina izdomāt, kā iedabūt preci plakanajā iepakojumā?" Dārsels jautā. "Tas ir ļoti aizraujoši! Sākumā, kad sāka rasties pirmās idejas FÖRNYAD lampas dizainam, es par to daudz nedomāju, bet IKEA jau drīz vien ieminējās, ka tas ir svarīgi. Man ārkārtīgi patika analizēt paša radīto dizainu no šī viedokļa."
Mazs cinītis gāž lielu vezumu
Katrā telpā vajag kādu neparastu akcentu, un FÖRNYAD kolekcijā ir lielākas un mazākas lietas, kas ienesīs dzīvesprieku mājās un birojā. Ir pat līmlente Dārsela rakstā. "Veidojot kolekciju, es daudz laika veltīju pārdomām par to, kā mans dizains varētu reizē radīt priecīgu noskaņu, nekļūstot uzbāzīgs," Dārsels skaidro.
Mēs ar prieku vērojam mūsu klientu radošās izpausmes ar mūsu produktiem. Uz priekšu!
Tomēr, lūdzu, ievērojiet, ka pārveidojot vai pārbūvējot IKEA produktus tā, ka tos vairs nevar pārdot tālāk vai izmantot sākotnējam mērķim,
tiks zaudētas IKEA tirdzniecības garantijas un jūsu tiesības atdot produktus atpakaļ.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas

Rezultāti nav atrasti