Jaunajā TÄNKVÄRD kolekcijā ir dažādi tekstilizstrādājumi, trauki un mēbeles. Izteiksmīgs dizains, funkcionāla forma, dabiski, ilgtspējīgi materiāli, kas neiziet no modes. Lietas, kas ienāk mājās uz ilgu laiku. Lasi tālāk un uzzini vairāk par jauno kolekciju.
Ar domām par labsajūtu
"TÄNKVÄRD kolekcijā galvenais ir rūpes par sevi," stāsta IKEA dizainere Akankša Deo (Akanksha Deo), kura veidojusi TÄNKVÄRD tekstilizstrādājumu dizainu. "Ir svarīgi izbaudīt mieru un atpūsties, atcerēties par cilvēka pamatvajadzībām. Vēlējāmies radīt kaut ko tādu, kas ļautu justies patiesi mājīgi."

"Man ļoti patīk kimono – tas ir pievilcīgs, un IKEA šāda veida
preces vēl nav bijis. Kimono ir divos izmēros – M un L."

IKEA dizainere Akankša Deo
Dabas pieskāriens
Visas TÄNKVÄRD kolekcijas preces ir izgatavotas no ilgtspējīgi iegūtas dabiskas šķiedras. IKEA dizaineri Īna Vuorivirta (Iina Vuorivirta) un Nīke Kārlsons (Nike Karlsson) (attēlā beigās) mēbelēm izvēlējās rotangpalmu. "Rotangpalma ir brīnišķīgs, ilgtspējīgs materiāls," slavē Īna. "Tas ir vienkāršs un praktisks, nav pretenciozs, tomēr ir ļoti izteiksmīgs. Katrs sīkums un negludums ir ar savu stāstu."

TÄNKVÄRD kolekcijā liela uzmanība pievērsta taustes aspektam. Tas i
"materiālisms" IKEA izpratnē – labāko dabas materiālu izmantojums un ilgtspējīgs
stils, kas nenoveco. Tie ir tekstilizstrādājumi, kam vēlies pieskarties.

Gaisīgais skaistums
"Man TÄNKVÄRD kolekcijā patīk tas, ka tā ir kā ienes dabas pirmatnīgo skaistumu telpās," saka dizainere Īna Vuorivirta. "Viss ir bezgala vienkāršs, taču apbrīnojami funkcionāls." Rotangpalmas mēbeles ir vieglas un viegli pārvietojamas, taču izturīgas un ilgmūžīgas, tāpēc pielāgojamas ļoti dažādām vajadzībām.

"Rotangpalma ir viens no maniem iemīļotākajiem materiāliem – tā
ātri aug, nodrošina iztiku Indonēzijas vietējām kopienām, un tai piemīt 
dabisks skaistums. Mēs vēlamies, lai dizains izceltu."

IKEA dizaineri Īna Vuorivirta un Nīke Kārlsons


   


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas

Rezultāti nav atrasti