Dzimšanas dienas, kristības, kāzas, jubilejas... cik skaisti būtu atkal svinēt kuplā ģimenes un draugu lokā! Lai arī ar plašām viesībām vēl nāksies paciesties, tas nenozīmē, ka svinēšana ir atcelta pavisam. Pavasaris ir īstais gadalaiks mājīgai pasēdēšanai ar pašiem tuvākajiem. Un INBJUDEN ir īstā kolekcija neaizmirstamu mirkļu radīšanai.
Svētki var sākties

INBJUDEN kolekcijā ir viss pavasara svētkiem kopā ar taviem mīļajiem. Glāzes, šķīvji un trauki skaistai ēdiena pasniegšanai radīs īsto noskaņu. INBJUDEN trauki ir piemēroti gan svinīgākiem pasākumiem, kur visi sēž pie galda, gan, lai saklātu kārdinošu, bagātīgu bufetes galdu ar svaigiem salātiem, gardām uzkodām un izsmalcinātiem desertiem.
Apetīte rodas redzot

INBJUDEN kolekcijā ir krāšņi trauki ar vāku un trīslīmeņu trauks, kas padarīs auksto galdu par greznu, kārdinošu kluso dabu. Grupē līdzīgās uzkodas vai veido kontrastainas kombinācijas un apžilbini viesus ar savu galda klāšanas prasmi.
Sīkumiem ir nozīme

Pārdomāti sīkumi var radīt paliekošu iespaidu. Ar INBJUDEN galdautu, salvetēm un svečturiem galda noformējumu var it viegli padarīt Instagram izlases cienīgu. Papildini ar vāzēm, ziediem un ziedu virtenēm pavasarīgam noskaņojumam un gatavs!
Svini eleganci un komfortu

Īpašos mirkļos piepildi INBJUDEN šampanieša glāzes ar punktiņu rakstu un uzsauc tostu eleganti. Lai baudītu dzērienu ar komfortu, papildini dīvānu vai atpūtas krēslu ar pavasarīgi košiem spilveniem, bet krēslus pie galda – ar mīkstiem paliktņiem.
Rotā un sajūti svētku noskaņu

Kad gatavojies rīkot mājās viesības, sākumā varbūt ir grūti saprast, ar ko sākt. Ar INBJUDEN kolekciju viss būs daudz vienkāršāk! Pavasarīgas krāsas un raksti, ko var kombinēt pēc sirds patikas un lietot vēl un vēl.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
INBJUDEN

tējkarote

1,99 / 4 gab.

INBJUDEN

šampanieša glāze

23 cm

8,99 / 4 gab.

INBJUDEN

papīra salvetes

33x33 cm baltā un zaļā krāsā

1,49 / 30 gab.

INBJUDEN

mākslīgo ziedu pušķis

21 cm rozā

1,99

Ir citi varianti

INBJUDEN

mākslīgo ziedu pušķis

35 cm rozā

4,99

Ir citi varianti

INBJUDEN

galdauts

145x240 cm baltā un zaļā krāsā

12,99

INBJUDEN

kūkas lāpstiņa

24 cm

1,99

INBJUDEN

mazais šķīvis

Ø21 cm

6,99 / 4 gab.

INBJUDEN

sēdvietas paliktnis

40x40 cm baltā un zaļā krāsā

4,99

INBJUDEN

svečturis tējas svecei

5x Ø8 cm baltā krāsā

2,49

INBJUDEN

paplāte

Ø35 cm

8,99

INBJUDEN

vīna dzesēšanas trauks

20x Ø23.5 cm

14,99

INBJUDEN

kūkas/deserta dakšiņa

1,99 / 4 gab.

INBJUDEN

servēšanas šķīvis

2x Ø32 cm

2,99

INBJUDEN

divlīmeņu trauks

36x Ø41 cm

19,99
X