VÄRMER kolekcijas iedvesmas avots ir ziema un svētki. Funkcionālas, vienmēr elegantas un patiesu mājīgumu radošas mēbeles un interjera priekšmeti svētkiem un ikdienai kopā ar saviem mīļajiem. VÄRMER ir kā radīts mājām un aicina dalīties atmiņās, izbaudīt ģimenes rituālus, gatavot ēdienu, papļāpāt un atpūsties.
VÄRMER spilvena pārvalka rakstu dizaineri Jenss Fāgers (Jens Fager) un Sāra Fāgere (Sarah Fager) radīja kopā ar saviem bērniem. Džutas audumam ir dabiska krāsa un nevienmērīga tekstūra, kas padara pārvalku īpaši izteiksmīgi.
VÄRMER krēsls ir zems un plats. Platumā tas ir lielāks par standarta krēsliem, lai varētu, piemēram, apsēsties uz tā kopā ar bērnu un palasīt pasaciņu.
Grozs ir paredzēts malkas sakraušanai pie kamīna, taču to var izmantot arī daudz kam citam. Saliet tur pledus, spilvenus, grāmatas, žurnālus vai dzijas kamolus. Grozu ir viegli aiznest, kur nepieciešams.
Pufs var būt ļoti noderīgs kā papildu sēdvieta vai kāju soliņš, kad ciemojas ģimene un draugi. VÄRMER pufs ir no īpaši apstrādāta papīra, kas laika gaitā kļūst vēl pievilcīgāks. Pārvalks ir viegli kopjams, jo to var noņemt un izmazgāt veļas mazgājamajā mašīnā.
Dizaineri Betāna Renēra (Bethan Rayner) un Naīms Bividži (Naeem Biviji) izveidoja trīs krāsainos vilciņus kā košu akcentu ēdamistabas galdam. Viņi saka, ka tie ir kā rotaļīgs akcents, un pēc maltītes var sacensties griešanā, lai noteiktu, kuram jāmazgā trauki.
VÄRMER LED lampu ar regulējamu apgaismojuma intensitāti var uzlādēt ar USB, tāpēc to var lietot pat tad, ja tuvumā nav strāvas avota. Kontrastam ar gludo, noapaļoto formu papildinājām lampu ar pamatīgu virvi.
Gaisma ir dzīvība, un gaisma ir īpaši svarīga gada tumšajā laikā. VÄRMER sienas lukturis rada vairāk gaismas, jo iedegtas sveces liesma atspoguļojas nerūsējošā tērauda virsmā.

"VÄRMER svečturi mēs izveidojām kopā ar bērniem. Izmantojām māla modeli, kuru noskenējām 3D skenerī un iegūto formu izmantojām ražošanā. Vākā ir turētājs, un izdegusī svece iekrīt metāla traukā un izdziest. Kad trauks ir pilns, tam var vienkārši noņemt vāku un iztukšot to. Droši un praktiski."

Dizaineri Jenss Fāgers (Jens Fager) un Sāra Fāgere (Sarah Fager)
Neregulāras formas paplāte no gaiša oškoka finiera ir praktiska un dekoratīva. Ideāli piemērota brokastīm gultā, garšvielām uz ēdamistabas galda vai mīļu sīkumu eksponēšanai.
Avokado formas bļodiņas no VÄRMER kolekcijas ir rotātas ar ornamentu, kas līdzinās Indijas riekstiem un ir veiksmes simbols. Kenijā ar līdzīgu ornamentu mēdz apdrukāt audumus. Dekoratīvs trauks ar gardu saturu iepriecinās viesus.
Iedegtas sveces vienmēr izskatās eleganti un mājīgi. Lampu var iekārt virs galda, radot omulīgu atmosfēru. Papildini ar 6 svecēm (piemērots arī LJUSANDE LED svecēm) un izbaudi.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas

Rezultāti nav atrasti