Kad mājās ir visa ģimene, nav nemaz tik vienkārši atrast mierīgu kaktiņu darbam. Te var palīdzēt aizslietņi, mantu glabāšanas risinājumi ar ritenīšiem un klēpjdatora statīvi. Ar tiem var nodalīt darba, mācību un atpūtas zonas.
 
Izraugies savu vietu
Vietu darbam ir iespējams iekārtot praktiski jebkur, kaut vai skapī! Vajag tikai rakstāmgaldu, ērtu krēslu, mēbeles mantu glabāšanai un lampu.
 

Nodali atpūtas zonu

Vienalga, vai vēlies palasīt vai sarīkot filmu maratonu, telpas sadalītājs būs labākais risinājums, lai iegūtu telpu sev. Ar aizslietņiem var samazināt akustiskos un vizuālos traucēkļus, lai vari koncentrēties tikai uz savu atpūtu.

Mācību zona dīvānā

Pārvietojamas, daudzpusīgas mēbeles ir labākie mācību sabiedrotie. Liec pie dīvāna klēpjdatora statīvu un skapīti ar ritenīšiem – tas arī viss, kas vajadzīgs veiksmīgām mācībām!
 

Viss vajadzīgais vienuviet

Turi visu darbam nepieciešamo vienuviet un pa rokai un parūpējies par vietu, kur visu varētu sakārtot un nolikt prom no acīm līdz nākamajai dienai.
 

No ēdamgalda uz rakstāmgaldu

Ar ÖVNING rakstāmgalda viegli salokāmo aizslietni var ērti izveidot miniatūru biroju kaut uz ēdamgalda. Tas novērsīs vizuālos traucēkļus un slāpēs trokšņus, jo ir izgatavots no troksni absorbējoša materiāla.

Tava privātā telpa

TROTTEN ziņojumu dēlis var kļūt par aizslietni, ja to piestiprina pie rakstāmgalda, turklāt pie tā var ērti piespraust zīmītes un atgādinājumus, bet otrā pusē tos pat uzrakstīt, jo tur ir baltā tāfele!
 X