Ikdienas dzīves uzlabošanā ir nozīme arī sīkumiem. Ir patīkami zināt, ka visi lādētāji atrodas vienuviet, atslēgas ir tieši tur, kur tām jābūt un ka nekad nevajadzēs rīta steigā meklēt pazudušu zeķi. Mums ir dažādi risinājumi kārtības uzturēšanai, lai tu varētu domāt par svarīgākām lietām.
Mantu glabāšana ēdamistabā
PLATSA skapju rāmjos un plauktos var glabāt gandrīz visu. Zemākie rāmji ar kājām ir ideāli piemēroti, lai sakārtotu sēdekļu spilvenus, paplātes vai kastes ar galda piederumiem, bet vaļējā sienas plauktā var glabāt glāzes, šķīvjus un traukus ēdiena pasniegšanai. Ar īstajām mēbelēm kārtība kļūs pašsaprotama, un viss galda klāšanai nepieciešamais būs pie rokas.
Kā iekārtot vietu mantām dzīvojamajā istabā?
Vairāk vietas drēbēm dzīvojamajā istabā? Viss ir iespējams! Pat jumtistabā ar slīpiem griestiem var izveidot piemērotu kombināciju tavām mantām no PLATSA kolekcijas skapju moduļiem. Izvēlies formu un izmēru, pieliec durvis un rokturus, izraugies iekšējās detaļas un gatavs!
Kārtība darbistabā
Kā bez liekām rūpēm atrast vietu daudzām mantām? Kombinē dažādas PLATSA kumodes, skapjus un sienas plauktus un savaldi haosu darbistabā. Piešķir telpai personību un pasargā mantas no putekļiem, izmantojot dažādas kastes un rakstāmlietu organizatorus.
Praktisks priekšnams
Izmanto priekšnamu lietderīgi. Pie sienas ap ieejas durvīm var izveidot ALGOT plauktu kombināciju un nolikt neuzkrītošu PLATSA skapi virsdrēbēm, apaviem un dažādiem mājokļa uzkopšanai nepieciešamiem piederumiem. Sienas plaukti labi izskatās un atbrīvo vietu uz grīdas. Izmanto kastes mantu glabāšanai, lai radītu kārtīgu kopiespaidu, un piestiprini kastēm zīmītes, lai viss būtu pārskatāmāks. Tā varēsi ātri atrast nepieciešamo un ātri to nolikt atpakaļ vietā.
Mantu glabāšana guļamistabā
LÄTTHET drēbju stanga ir praktisks risinājums, ja vēlies izmantot vietu starp skapja rāmi un sienu. Papildu vieta vienmēr var noderēt, piemēram, lai pakarinātu iepriekšējā dienā valkāto apģērbu un to izvēdinātu, nevis uzreiz mazgātu, vai arī, lai ietaupītu vērtīgās minūtes no rīta, sagatavojot tērpu nākamajai dienai jau vakarā.
Parādi savas skaistākās drēbes vaļējos skapjos. Izveido kombināciju no PLATSA kolekcijas moduļiem, lai apģērbu kolekcija būtu pārskatāma un aizvien rosinātu tavu fantāzijas lidojumu. Zemākos un augstākos plauktus izmanto to retāk valkātiem apģērbiem, bet lielākas mantas (piemēram, segas) noglabā STUK kastēs. Acu augstumā saliec lietas, kas sagādā visvairāk prieka – varbūt cepuru kolekciju vai kasti ar aksesuāriem?
Izmanto katru stūrīti. Ikdiena vienistabas dzīvoklī būs daudz ērtāka ar daudzfunkcionālām mēbelēm. Šajā miteklī atrodas gulta, kas vienlaikus ir arī dīvāns, bet tai pāri izveidota plauktu kombinācija no PLATSA moduļiem. Skapju rāmji un durtiņas ir tādā pašā krāsā kā sienas, tāpēc rodas iespaids, it kā dīvāns būtu novietots nišā. Tā var iegūt vietu mantām, vizuāli nesamazinot telpu.
Laba kārtība skapī
Kā tu glabā savas drēbes? Saliec tās kaudzē, saloki vai karini uz pakaramajiem? Mums ir risinājumi ikvienam gadījumam. HJÄLPA iekšējās detaļas un LÄTTHET kolekcijas atjautīgie risinājumi ir veids, kā pielāgot PLATSA skapjus tavām vajadzībām.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
STUK

kaste

55x51x18 cm baltā un pelēkā krāsā

6,99

Ir citi varianti

STUK

kaste

34x51x28 cm baltā un pelēkā krāsā

4,99

Ir citi varianti

STUK

kaste

71x51x18 cm baltā un pelēkā krāsā

7,99

Ir citi varianti

HJÄLPA

stiepļu grozs ar izvelkamām sliedēm

53.8x36x13 cm baltā krāsā

10 €

Ir citi varianti

HJÄLPA

stiepļu grozs ar izvelkamām sliedēm

73.8x51x15 cm baltā krāsā

12 €

Ir citi varianti

HJÄLPA

izvelkama sliede groziem

55 cm baltā krāsā

4 € / 2 gab.

Ir citi varianti

HJÄLPA

izvelkama sliede groziem

40 cm baltā krāsā

4 € / 2 gab.

Ir citi varianti

PLATSA

skapis

180x57x241 cm baltā krāsā-tumši pelēkā krāsā

326 €

Ir citi varianti

HJÄLPA

stiepļu grozs ar izvelkamām sliedēm

73.8x36x13 cm baltā krāsā

11 €

Ir citi varianti

LÄTTHET

drēbju stanga rāmim

35-60x40 cm baltā krāsā

9 €

Ir citi varianti