KUGSBACKA fasādēm ir mūsdienīgs dizains ar izteiksmīgu, matētu antracīta toņa apdari, slīpinātām malām un atturīgu formu. Šīs fasādes ir ražotas no pārstrādāta koka un PET pudelēm, samazinot atkritumu daudzumu un dodot vecām lietām jaunu dzīvi citā veidolā.

Durvis

Lai taupītu planētas resursus, šīs izturīgās durvis ir izgatavotas no pārstrādātiem materiāliem. Katrās durvīs iestrādātas izejvielas no 25 puslitra  plastmasas pudelēm. Tas ir būtisks solis, lai mazinātu jaunas, uz naftas bāzes ražotas plastmasas izmantošanu ražošanā. Mēs pārstrādājam pudeles plastmasas plēvē un izmantojam virtuves fasādēm, kas kalpos vismaz 25 gadus. Tas ir krietni ilgāk nekā laiks, kurā iztukšojam vienu ūdens pudeli.
 

Atvilktnes

Virtuves mēdz būt tik dažādas un tik atšķirīgi ir arī viedokļi par to, kādai jābūt ideālajai virtuvei. Tieši tāpēc METOD virtuves iekārta aiz KUNGSBACKA fasādēm ir tik pārdomāta un praktiska. Pieejami dažādi skapīšu un atvilktņu izmēri, lai katrs var izveidot savām prasībām atbilstošu kombināciju.
 

Pašai pilnībai

Plašajā piederumu un organizatoru klāstā atradīsi lietas, kas palīdzēs uzturēt virtuvi ne vien tīru un kārtīgu, bet arī pielāgot to tieši taviem paradumiem.
 

Garantija

Diendienā lietojot virtuves iekārtu, tā tiek pakļauta pamatīgai slodzei, tāpēc mēs virtuves iekārtas rūpīgi testējam, lai tās izturētu lielu svaru, augstu temperatūru un citus ikdienas pārbaudījumus. 

Mēs esam pārliecināti par METOD virtuves iekārtu izturību un dodam tām 25 gadu garantiju.
 

Virtuves plānotāji

IKEA dod iespēju izveidot tieši tādu virtuvi, kā esi iecerējis. Spēlējies ar idejām un savas ieceres vispirms izmēģini plānošanas rīkā. Ķeries klāt kaut tūliņ! Plānošanas rīki ir pieejami tiešsaistē bez maksas un speciālu programmatūru lejupielāde nav nepieciešama.
Vēlies padomu? Mūsu komanda ir gatava palīdzēt dažādos posmos: no mērīšanas līdz uzstādīšanai.
 

 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

TOLLSJÖN

jaucējkrāns/smidzin. sprausla, melnā krāsā pulēts metāls

229 €

Energy efficiency class
Ražojuma informācijas lapa

NISSAFORS

ratiņi, 50.5x30x83 cm, melnā krāsā

Iepriekšējā cena 29,99

24,99

Ir citi varianti

MATÄLSKARE

konvekcijas cepeškrāsns, IKEA 300 nerūsējošais tērauds

275 €

Energy efficiency class
Ražojuma informācijas lapa

MATÄLSKARE

pie sienas stiprin. tvaika nosūcējs, 60 cm, nerūsējošais tērauds

245 €

Energy efficiency class
Ražojuma informācijas lapa

Ir citi varianti
X