Lai ikdienas pienākumi pagaida ‒ ir laiks doties romantisku piedzīvojumu meklējumos pie dabas. Nav vajadzības spiesties pūlī populārākajos kūrortos, labāk mēģināt atrast kādu nomaļu liedagu, kur saule, smiltis un jūra būs tavas un tikai tavas. Paķer līdzi pāris vieglus atpūtas krēslus un saulessargu, zem kura patverties no svelmes vai lietus, un ļaujies brīvdienu sajūtai. Labā kompānijā atpūsties var jebkādos laikapstākļos.

Vairāk par HÅMÖ un citām āra mēbelēm uzzini ceļvedī pircējiem.
Saldie atpūtas mirkļi
Kad visa dzīve notiek ārā, mēbelēm jābūt viegli pārvietojamām, saliekamām, kompaktām. HÅMÖ zvilnis ir tieši tāds ‒ kā radīts atpūtai brīvā dabā. Atpūties pēc augstākās smilšu pils būvēšanas, lēkāšanas spirdzinoši vēsajos viļņos un nobaudi veldzējošu desertu. Krāsainajos SOMMAR 2019 saldējums un citi kārumi garšos vēl labāk.

Kas noteikti jāņem līdzi? Kāds, kas tev patīk, platmale un "koferis" ar piknika mantām. Piepildi vieglo SOMMAR 2019 piknika grozu ar visu nepieciešamo un nepiemirsti saules aizsargkrēmu un grāmatas.

SOMMAR 2019 kolekcijas pludmales dvieļi ar rotaļīgu saldējumu rakstu ir mīksti un labi uzsūc mitrumu. Lieto tos, lai omulīgi ietītos pēc peldes vai pārklāj zvilnim un izbaudi mīkstu gulēšanu.
Mirklis harmonijas. Meditācija brīvā dabā
Kad puse brīvdienu pavadīta saulē, ir laiks baudīt pilnīgu mieru un līdzsvaru ar sevi. Apsēdies ērtā saliekamajā krēslā un ļaujies domu ritumam zem RAMSÖ saulessarga.
Atvadas no saules
Saulriets pludmalē ir pasakaina romantiskas nedēļas nogales kulminācija. Pamāj saulei ardievas un paņem līdzi pilnu sirdi skaistu atmiņu. DYNKOBB un AXELSÖ jūraszāļu pinuma aksesuāri var būt tavi pavadoņi visas vasaras garumā.


   


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
GURLI

spilvena pārvalks

gaiši zilā krāsā

2,49

Ir citi varianti

SMULA

paplāte

caurspīdīgs

1,99

IKEA 365+

ūdens pudele

zilā krāsā

Iepriekšējā cena 2,99

1,69

Ir citi varianti

RISATORP

grozs

zilā krāsā

Iepriekšējā cena 7,99

6,99

Ir citi varianti

KNÄCKEBRÖD RÅG

rudzu sausiņš

3,99