Mēs visi savureiz vēlamies justies īpaši ērti. OMTÄNKSAM zviedru valodā nozīmē "rūpīgs" un "gādīgs", un šī kolekcija ir radīta mājīgākai ikdienai ikvienās mājās un ikvienam.
Visas OMTÄNKSAM preces ir radītas, sadarbojoties ar ergonomikas speciālistiem, un tās ir testējuši cilvēki ar ļoti dažādām vajadzībām. OMTÄNKSAM nav kolekcija kādai konkrētai cilvēku grupai. Gluži pretēji, tās iedvesmas avots ir dzīves plūdums un neskaitāmās pārmaiņas, ko cilvēks piedzīvo savā mūžā. Kolekcijā forma un funkcija savijas vienā, sniedzot ērtības un estētisku baudījumu.
Mēs lepojamies ar visām OMTÄNKSAM kolekcijas precēm, arī ar nepārspējami ērto atpūtas krēslu ar augsto atzveltni, kura roku balstos ir iestrādātas kabatas dažādiem sīkumiem. Gan apsēsties, gan piecelties ir vienlīdz ērti, jo krēsls veidots tā, lai sēdus pozīcija būtu vairāk vertikāla, un roku balsti ir novietoti tā, lai pieceļoties varētu atbalstīties uz rokām. Papildinot ar OMTÄNKSAM kāju soliņu, var iekārtoties vēl ērtāk.
Apauj kājas un dodies dzīvē
Īpaši gara (80 cm) apavu lāpstiņa ir sevišķi ērta, jo ar to var apaut kājas nepieliecoties. Turklāt tā ir ļoti izturīga, jo ir izgatavota no metāla. Izvēlies dzeltenu vai antracīta krāsu.
Ērtas lietas ērtai dzīvei
OMTÄNKSAM daudzdaļīgo spilvenu var izmantot dažādi, Tas ir gan patīkami mīksts, gan pietiekami stingrs, un to var gan salocīt, gan saritināt, lai liktu aiz muguras vai zem kājām labākai atpūtai.
Skaistas lietas skaistai dzīvei
OMTÄNKSAM kolekcijas vāzes ir izcils piemērs tam, ka lietas var būt gan skaistas, gan praktiskas. Izliektā forma atvieglo pārvietošanu un ir īpaši saudzīga pret ziedu trauslajiem kātiem.
Ieturi maltītes ērti
Ēdiens garšo vēl labāk, ja to var baudīt ērti un patīkamā gaisotnē. OMTÄNKSAM galdu virsma ir matēta, tāpēc neveido atspīdumus, kas varētu nogurdināt acis. Galdam nav atsevišķa apakšrāmja, tāpēc vienmēr ir pietiekami vietas kājām, bet krēsli ar īpašas formas atzveltni un sēdvietu nodrošina īpaši ērtu sēdēšanu, turklāt ceļoties var ērti atbalstīties pret izliekto atzveltnes augšpusi.
Ja vēlies sēdēt vēl ērtāk, papildini krēslus ar spilveniem, kam ir elastīgs putu materiāla pildījums un pārvalks, ko var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā.
Silti un mājīgi
Mīksts vilnas pleds ir brīnišķīgs, lai ietītos vai apsegtu kājas dzestrākos vakaros. Saloki un lieto kā spilvenu uz sava mīļākā krēsla vai ietinies un sasildies.
Labākie palīgi virtuvē
Burku atvēršana ne vienmēr vedas viegli pat pašiem stiprākajiem. Ar OMTÄNKSAM vāku attaisāmo tas būs vienkāršāk, jo vāku varēs satvert stingrāk. Šīs pašas kolekcijas glāžu forma ir veidota tā, lai apakšējo daļu varētu aptvert ar roku, bet svars balstītos uz visas plaukstas. Savukārt bļodai ir vāks, kuru strādājot var izmantot kā neslīdošu paliktni.
OMTÄNKSAM kolekcijas preces ir veidotas tā, lai tām būtu ne vien uzreiz saskatāmās priekšrocības, bet vēl citas. Izmēģini un atvieglo savu ikdienu!


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
OMTÄNKSAM

sēdvietas paliktnis

Ø38 cm gaiši pelēkā krāsā

14,99

Ir citi varianti

OMTÄNKSAM

kafijas galdiņš

60x55 cm antracīta krāsā

175 €

OMTÄNKSAM

krēsls

53x50x79 cm antracīta krāsā

99 €

Ir citi varianti

OMTÄNKSAM

galds

95x95 cm baltā krāsā

189 €

Ir citi varianti

OMTÄNKSAM

kāju soliņš

40x44 cm tumši pelēkā krāsā

99 €

OMTÄNKSAM

pleds

60x160 cm dzeltenā krāsā

24,99

OMTÄNKSAM

krēsls

53x50x79 cm dzeltenā krāsā

99 €

Ir citi varianti

OMTÄNKSAM

gludi austs paklājs

133x195 cm pelēkā krāsā

49,99

OMTÄNKSAM

daudzdaļīgs spilvens

75x50 cm pelēkā krāsā

14,99

OMTÄNKSAM

sēdvietas paliktnis

40x40 cm gaiši pelēkā krāsā

14,99

Ir citi varianti

OMTÄNKSAM

glāze

13 cm

4,99 / 4 gab.

OMTÄNKSAM

bļoda ar vāku

14x Ø24 cm gaiši pelēkā krāsā

19,99

OMTÄNKSAM

pleds

60x160 cm gaiši pelēkā krāsā

24,99

OMTÄNKSAM

galds

95x95 cm antracīta krāsā

189 €

Ir citi varianti

OMTÄNKSAM

apavu lāpstiņa

antracīta krāsā

2,99

OMTÄNKSAM

vāze

30x Ø15.5 cm gaiši pelēkā krāsā

12,99

Ir citi varianti

OMTÄNKSAM

galdiņš

55x60 cm antracīta krāsā

125 €

OMTÄNKSAM

vāku attaisāmais

Ø15 cm zilpelēkā krāsā

1,99

OMTÄNKSAM

vāze

18x Ø14.5 cm gaiši pelēkā krāsā

9,99

Ir citi varianti

OMTÄNKSAM

atpūtas krēsls

72x88x109 cm tumši pelēkā krāsā

279 €

OMTÄNKSAM

krēsls

53x50x79 cm gaiši pelēkā krāsā

99 €

Ir citi varianti