Guļamistabas pārvērtības bez liekiem tēriņiem

Meklē jaunu kumodi, ietilpīgāku skapi, glītus spilvenus vai interjera priekšmetus? Pie mums atradīsi daudz lietu mājīgākai guļamistabai. Apskati īpašos IZPIRKŠANAS piedāvājumus!
Vairāk vietas drēbēm?
Vietu var atrast pat pavisam nelielā guļamistabā. TRYSIL skapim ar bīdāmām durvīm nav nepieciešama papildu vieta durvju atvēršanai, bet iekšpusē var pakarināt daudzus kreklus un kleitas. Skapim ir viegli atveramas atvilktnes apakšveļai un aksesuāriem.
Ienāc krāsu pasaulē
DORTHE spilveni ir lielisks veids, kā izrotāt māju un kā ērti atpūsties. Pīļu spalvu pildījums ir mīksts un nodrošina labu atbalstu ķermenim. Tumšpelēkā pārvalka krāsa iederēsies jebkurā interjerā, jo saskan gan ar košām, aktīvām krāsām, gan ar pasteļtoņiem.
Vai vēlies, lai tavas skaistākās lietas redzētu visi?
Plašā guļamistabā var atļauties bagātīgāku interjeru, neapmierinoties tikai ar gultu un drēbju skapi. Brīvu sienu var izmantot savu mīļāko lietu eksponēšanai. YPPERLIG plaukts no bērza masīvkoka izcels attēlus, vāzes un visu, kas sirdij tuvs. Neaizmirsti, ka drošības dēļ plaukts ir jāpiestiprina pie sienas.
Dod vietu dabai
Ja tev patīk dabiska koka skaistums un aromāts, ienes savā guļamistabā skandināvu dizaina tradīcijas ar TARVA kolekciju. Kumode ir gana ietilpīga, lai tajā saliktu daudz drēbju un aksesuāru. Koka virsmu var eļļot, vaskot, lakot vai beicēt, lai tā būtu vēl izturīgāka un vieglāk kopjama.
Izvēles brīvība
TARVA kolekcijas mēbeļu stilu nosaki tikai tu! Ir tikai jāliek lietā iztēle un var ķerties pie eļļošanas, vaskošanas vai krāsošanas. Tu iegūsi ne tikai mēbeli, kas atbildīs tavai gaumei, bet arī izturīgāku, vieglāk kopjamu virsmu. Kāds stils ir tavējais?
Lai sienas kļūst par personības spoguli
Izgrezno sienas ar attēliem, plakātiem un fotogrāfijām. Ierāmē un pakarini virs kumodes vai iegādājies attēlus no mūsu PJÄTTERYD kolekcijas. Papildini ar fotogrāfijām, piezīmēm vai rotaslietām, lai mājokli padarītu par patiesi savu.
Īstā gaisma īstajā vietā
JANSJÖ LED sienas lampas ir ļoti ērtas mākslas darbu vai naktsgaldiņa apgaismošanai. Tās ir regulējamas, tāpēc viegli var pavērst gaismu turp, kur vēlies.
Ērta gulta, skaisti sīkumi un atjautīgi mantu glabāšanas risinājumi – viss, kas nepieciešams, lai guļamistaba kļūtu patiesi mājīga. Atrodi visu vajadzīgo zem viena jumta. Apmeklē IKEA veikalu.

   


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
JANSJÖ

LED lampa ar fiksatoru

baltā krāsā

9,99

6,99

Ir citi varianti

PJÄTTERYD

attēls

19,99

7,99

Ir citi varianti

TARVA

kumode ar 6 atvilktnēm

119 €

79 €

Ir citi varianti

TARVA

kumode ar 3 atvilktnēm

64,99

49,99

Ir citi varianti