VÅRDANDE kolekcija ir lielisks veids, kā atzīmēt mūsu desmit gadu sadarbību ar sociālajiem uzņēmumiem visā pasaulē. Šī kolekcija ir vienkārša, dabiska un īpaša, un to novērtēs tie, kuri cenšas piekopt apzinātības un meditācijas prakses vai vienkārši ikdienā atrast mirkli atelpai.
 

Detaļu nozīme

Dizaineres Akankša Deo (Akanksha Deo) un Sāra Fāgere (Sarah Fager) ciešā sadarbībā ar sociālajiem uzņēmējiem radījušas kolekciju, kas izceļ amatnieku prasmes. Tieši detaļas šo kolekciju padara tik īpašu.

Ar saknēm dabā

VÅRDANDE kolekcijā atradīsi kokvilnas un džutas interjera priekšmetus, ko var viegli paņemt līdzi tur, kur dodies – piknikā pie dabas, uz jogas nodarbību vai citur.

Pašam sava oāze

Ar šo kolekciju aicinām atvēlēt laiku, lai parūpētos par savu ķermeni un garu. Ar roku izšūti tekstilizstrādājumi un mīksti dvieļi no tīras kokvilnas būs skaists akcents mirkļos, ko veltīsi spēku atjaunošanai kādā īpašā rituālā.

Prāta un telpas sakārtotībai

Sakārtota vide palīdz nomierināt satrauktu prātu. VÅRDANDE kolekcijā atradīsi džutas grozus un pie sienas pakarināmu mantu organizatoru no auduma kārtības ieviešanai un uzturēšanai.

Apstājies un baudi mirkli

No dabas materiāliem un ar rokām darinātie interjera priekšmeti ļaus pamanīt skaistumu sev apkārt un novērtēt ikdienas mazos priekus.

Labākai ikdienai

VÅRDANDE kolekcijas tapšanā sadarbojāmies ar pieciem sociālajiem uzņēmumiem Āzijā, kas nodarbina un nodrošina izglītības iespējas cilvēkiem no mazaizsargātajām sabiedrības grupām.
VÅRDANDE kolekcijā izmantoti dabiski materiāli, tostarp banānkoka šķiedra, džuta, kokvilna, māls un pat organiskie lauksaimniecības atkritumi.

Vienkāršības vērtība

Dabisks skaistums ir nenovērtējams. Ievies to apkārtējā vidē, izvēloties, piemēram, šo plakātu, kas drukāts uz zīdkoka papīra. Papīrs ir Taizemes sociālā uzņēmumā “Doi Tung” nodarbinātu amatnieku roku darbs.

Zaļajam stūrītim

Saplūsti ar dabu savās mājās, kādā stūrītī iekarinot šo dekoru un džutas podos izvietojot augus. Šie interjera priekšmeti tapuši sociālajos uzņēmums Indijā un Bangladešā.

Ķermeņa un prāta labsajūtai

Ļaujies spa rituālam savā vannasistabā, izvēloties mīkstu halātu un ilgtspējīgi iegūtas kokvilnas dvieļus, kas izgatavoti sadarbībā ar Indijas un Vjetnamas sociālajiem uzņēmumiem.
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

VÅRDANDE

rotājumu komplekts, 2 gab., keramika

8,99

VÅRDANDE

puķupods, 12 cm

5,99

Ir citi varianti

VÅRDANDE

plakāts, 40x55 cm

5,99

VÅRDANDE

grozs, 40 cm

24,99

VÅRDANDE

vannas dvielis, 70x140 cm

14,99

VÅRDANDE

aksesuāru organizators, pakarināms

12,99

VÅRDANDE

svečturis, 3 cm, keramika

3,99

VÅRDANDE

jogas paklājs

24,99

VÅRDANDE

iekarams rotājums, roku darbs/smilškrāsā

8,99

VÅRDANDE

pleds, 130x170 cm

34,99

VÅRDANDE

puķupods, 26 cm

14,99

Ir citi varianti

VÅRDANDE

dvielis, 30x30 cm

2,99

VÅRDANDE

kimono

24,99

VÅRDANDE

soma, 40x40 cm

14,99

VÅRDANDE

grozs ar rokturiem, smilškrāsā

9,99
X