Tumšajā gada laikā ienes mājoklī vairāk gaismas, izvēloties labāko no iekštelpu apgaismojuma klāsta. Izgaismo katru stūrīti un kaktiņu ar lampiņu virtenēm un zvaigznes formas gaismekļiem.
Paveries zvaigznēs
Tradicionālās STRÅLA papīra zvaigznes ar dažādu rakstu un dažādās krāsās būs jebkura galda vai loga rota. Izvēlies pamatni, izveido galda vai iekaramo lampu, un piepildi visu mājokli ar zvaigznēm.
Lai prieks vienmēr ir īsts
Ikvienam kokam ir nepieciešama uzmanība un mīlestība. Izrotā mājokli ar nelielu mākslīgo eglīti no VINTERFEST kolekcijas un grezno to ar spožu lampiņu virtenēm.
Rotaļīgais mājīgums
STRÅLA svečturis ar 8 LED lampiņām rada siltu, mājīgu gaismu, un ir rotaļīgs interjera elements, jo tā formu var mainīt pēc vēlēšanās.
Moderna pieeja apgaismojumam
VÄRMER daudzfunkcionālā LED lampa rada maigu, mājīgu gaismu. Laternas izmanto jau simtiem gadu, un parasti tajās lietotas sveces, bet šo mūsdienīgo versiju var uzlādēt, izmantojot USB savienojumu.
VÄRMER svečturis ir kā rotaļa, jo to var salikt kā puzli. To var lietot gan tējas svecītēm, gan parastajām svecēm. Kombinē, kā vēlies, lai radītu dažādas kompozīcijas. Dizains: Betāna Renēra (Bethan Rayner) un Naīms Bividži (Naeem Biviji).


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
KNAGGLIG

kaste

6,99

STRÅLA

vadu komplekts

baltā krāsā

5,49

STRÅLA

galda lampas pamatne

baltā krāsā

5,49