Ar aizrautību par dzīvi mājās
Mūsu komandu veido zinātkāri cilvēki, kuru dzinulis ir vēlme uzlabot ne tikai cilvēku mājokļus, bet arī visu planētu. Mūsu vīzija ir radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. Ar vāru “daudzi” mēs domājam tevi, darbiniekus, pircējus, piegādātājus, sadarbības partnerus un kolēģus. Ar to mēs domājam ikvienu, kurš mīl savas mājas.
Mēs to saucam par tillsammans
Mūsu uzņēmuma kultūras pamatā ir entuziasms, kopības sajūta un pārliecība, ka it viss ir izdarāms. Katram darbiniekam ir būtiska loma ceļā uz uzņēmuma kopējo mērķi. Mēs strādājam plecu pie pleca un svarīga ir katra nodaļa un ikviens darbinieks. Mēs visu paveicam kopīgiem spēkiem, un zviedriski to apzīmē ar vārdu tillsammans. Tas nozīmē rast arvien labākus veidus, kā pilnveidoties un sasniegt augstākus uzņēmuma mērķus.
Zilā un dzeltenā krāsa vienmēr ir modē
Apģērbs daudz ko pasaka par tā valkātāju. Darbinieku apģērbs nostiprina IKEA zīmolu un vieno mūs visus. Mēs esam vienlīdzīgi – neatkarīgi no ieņemamā amata, tāpēc uniformu ikdienā valkā arī IKEA augstākā līmeņa vadītāji, biroja, veikala un noliktavas darbinieki.

Uniformas dizains veidotas, ievērojot demokrātiskā dizaina principus, ko vienmēr paturam prātā, veidojot IKEA preces: forma, funkcija, kvalitāte, ilgtspēja un zema cena.

Zilā un dzeltenā ir Zviedrijas karoga krāsas, kas atgādina par IKEA dzimteni – Zviedriju. Zila apģērba apakšdaļa simbolizē ilglaicību un stabili augstu kvalitāti, bet dzeltenās blūzes ir tik spilgtas, lai veikala apmeklētāji darbiniekus labi pamanītu jau no liela attāluma.
Radīts ilgstošai valkāšanai un pārstrādei
Pirms jaunās uniformas sāk valkāt darbinieki visā pasaulē, tās tika izmēģinātas piecās valstīs. Tika intervēti 400 IKEA darbinieku, lai apzinātu viņu vēlmes un noskaidrotu, kādam jābūt apģērbam, lai tas būt ērts un piemērots ikdienas darbam.

Tieši tāpēc lielākā daļa apģērbu izgatavota no ilgtspējīgiem un dabiskiem materiāliem, taupot materiālus, ūdeni, enerģiju un lietojot mazāk ķimikāliju. Jaunajās uniformās izmantotas pārstrādāta poliestera šķiedras, kokvilna, kas audzēta, izmantojot ilgtspējīgākas metodes, un liocels, ko iegūst no celulozes šķiedrām.

Kad darbinieku apģērbs nokalpos, to varēs nodot pārstrādei. Auduma sastāvā izmantots iespējami maz veidu šķiedru, tāpēc to ir viegli pārstrādāt, un drēbēm nav lieku dizaina elementu, kas izgatavoti no cita materiāla.
Vēlies pielaikot jauno uniformu?
Apskati vakances, izvērtē iespējas un pievienojies komandā, lai kopā mēs radītu labāku ikdienas dzīvi daudziem.X