Āra mēbeles IDEJAS un iedvesma

Kompakts balkons ģimenes dārziņam
Kompakts balkons ģimenes dārziņam

Arī pilsētas dzīvoklī var iekārtot savu dārziņu. Vajag tikai balkonu, HINDÖ tērauda plauktus un TÄRNÖ kolekcijas āra mēbeles. Krēsli un galds ir saliekami, tāpēc neaizņem daudz vietas, un tev vienmēr būs, kur novietot augus.

Moderns balkons mirkļiem divatā
Moderns balkons mirkļiem divatā

Kā iekārtot balkonu, lai pietiktu vietas gan mīļākajiem augiem, gan sarunām mājīgā gaisotnē? Šis modernais balkons iekārtots mājoklī, kur dzīvo pāris, un te ir viss vajadzīgais: lieli puķupodi, mazs kafijas galdiņš, divi stilīgi, viegli kopjami PS VAGO āra krēsli un RUNNEN grīdas segums. Krēsli ir ilgmūžīgi un izgatavoti no plastmasas, kas izturīga pret izbalošanu un noturīga pret UV starojumu, lai neplaisātu un nesažūtu. Krēslus var novietot vienu virs otra, lai ietaupītu vietu.

Ģimenes uzņēmums – āra kafejnīca
Ģimenes uzņēmums – āra kafejnīca

Kā piesaistīt āra kafejnīcai vairāk apmeklētāju? Radi ērtu, omulīgu atpūtas vietu ar TUNHOLMEN āra mēbelēm. Galdi un krēsli ir izturīgi, viegli un ļoti vienkārši kopjami, jo izgatavoti no nerūsējoša alumīnija. Galdus varēs novietot stabili arī uz nelīdzenas virsmas, jo kājas ir regulējama augstuma. Pēc rosīgas dienas, kad kafejnīca jau būs slēgta, visu varēs kompakti noglabāt, jo galdi ir saliekami, un krēslus var novietot vienu uz otra.

Ēdamistaba uz terases
Ēdamistaba uz terases

Aicinoša terase pie ģimenes mājas ir brīnišķīga vieta, kur ieturēt maltītes svaigā gaisā. Atpūtu padarīs patīkamāku izturīgas, vieglas un vienkārši tīrāmas āra mēbeles. Šis komplekts ir gana liels, lai vieta atrastos visai ģimenei. Komplektā ir HODDE āra paklājs, divi SJÄLLAND krēsli, sols un galds, kam vidū ir atvere saulessargam.

Mājīgs balkons visai ģimenei
Mājīgs balkons visai ģimenei

Ja tavā mājoklī ir plašs balkons, izmanto to kā telpu, kur pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Tam var noderēt SALTHOLMEN āra mēbeles; gan galds, gan krēsli ir saliekami, tāpēc neaizņem daudz vietas. Ja vēlies vairāk zaļumu, izmanto FEJKA kolekcijas mākslīgos augus vai krāsainas āra lampiņu virtenes un āra spilvenus, lai balkons būtu omulīgs un rastos priecīga noskaņa.

Kā iekārtot nelielu balkonu?
Kā iekārtot nelielu balkonu?

Arī nelielā balkonā var iekārtot miera ostu mirkļiem divatā. Šajā balkonā pietiek vietas āra mēbeļu komplektam. SALTHOLMEN galds un krēsli aizņem pavisam nedaudz vietas, jo ir saliekami. Galda vidū ir atvere saulessargam. Ja vēlies padarīt atpūtas stūrīti vēl mājīgāku, izklāj paklāju, pakarini dažus augus un uzliec uz krēsliem mīkstus spilvenus.

Balkons pārim gados
Balkons pārim gados

Mazs dzīvoklītis ar nelielu balkonu, bet milzu prieku! Šis omulīgais balkoniņš pieder pārim gados un iekārtots ar ASKHOLMEN āra mēbelēm. Koka mēbeles ir īpaši izturīgas, jo pārklātas ar puscaurspīdīgu koka beici. Uz mīkstajiem āra spilveniem ir ērtāk sēdēt, bet FLISÖ saulessargs labi pasargā no tveices.

Balkons atpūtai un augkopībai
Balkons atpūtai un augkopībai

Dažreiz vajag pavisam nedaudz, lai pārvērstu balkonu līdz nepazīšanai. RUNNEN grīdas segums un TÄRNÖ āra mēbeļu komplekts ienesīs jaunas krāsas, bet LÄCKÖ āra plaukts puķupodiem gādās, lai visam pietiek vietas, savukārt lielāku platību varēs iegūt, salokot galdu un krēslus.

Oranžērija pārim
Oranžērija pārim

Laipni lūgti zaļojošā ziemas dārzā, kas iekārtots ar ērtām āra mēbelēm. Kombinējot KUNGSHOLMEN moduļus, vari iekārtot tieši tādu atpūtas stūrīti kā kāro. Lai dīvāns būtu vēl ērtāks, izvēlies dažāda lieluma spilvenus ar mazgājamiem pārvalkiem vairākās krāsās.

Laiks dzīvei zaļumos
Laiks dzīvei zaļumos

Uz balkona it viss šķiet labāk – sarunas rit raitāk, vaļasprieki iegūst pavisam citu garšu. Balkonā, to atbilstoši sagatavojot, var pavadīt laiku pat lietainās dienās, īpaši tad, ja tas ir mājīgi iekārtots. Ar IKEA mēbelēm un āra grīdas segumu pat pilsētas centrā var radīt brīvdienu noskaņu, turklāt, lai to paveiktu, nemaz nav daudz jātērējas.