Kādi ir tavi plāni vasaras pirmajai nedēļas nogalei? Basketbols, florbols, futbols vai varbūt meatballs? IKEA jau otro gadu aicina iesākt vasaru garšīgi un aktīvi. Mūzika, smiekli, jautras spēles visai ģimenei un, protams, kur vien skaties – bumbiņas. Vēderā var plivināties tauriņi, bet mūsu šefpavāri parūpēsies, lai tur nonāktu arī slavenās IKEA gaļas, dārzeņu un augu un bumbiņas vēl nebijušās garšu kombinācijās!

Par mūziku labam noskaņojumam rūpēsies grupas Rahu the Fool, Laime pilnīga, bērnu popgrupas un DJ Cimmis. Savukārt komēdijšovs "Četri brāļi" būs sarūpējis īpašu programmu, kas izkustinās vēderus smieklos. Un to visu raidīs radio STAR FM izbraukuma studija – intervijas, reportāžas un iespaidi tieši no Bumbiņ'festa.

Prieki ir garantēti kā lieliem, tā maziem. Bumbiņ'fests nav iedomājams bez kārtīga bumbu baseina, piepūšamās atrakcijas, bumbošanās un dažādām radošām darbnīcām un aktivitātēm.

IKEA Bumbiņ'fests 3.–4. jūnijā arī šogad būs jautrs un nebēdnīgs – ieraksti jau tagad kalendārā nedēļas nogali, kad viss būs bumbās!

Tava perfektā bumbiņdiena

Iepazīsties ar programmu un saplāno savu perfekto bumbiņdienu! Sāksim sestdien plkst. 12.00 ar rīta rosmi un deju meistarklasi, ko vadīs Pepija Garzeķe. Visas dienas garumā festivāla vadītājs Kristaps Tālbergs aicinās uz dažādiem konkursiem, kuros varēs iegūt noderīgas balvas no IKEA. Radio STAR FM izbraukuma studijas dīdžeji sestdien intervēs gan festivāla šefpavāru, gan mūziķus, ļaujot ielūkoties festivāla aizkulisēs. Sestdien turpināsim bumboties līdz pat plkst. 20.00, lai svētdien atkal tiktos un kārtīgi izpriecātos. Starp citu, abas festivāla dienas no plkst. 12.00 līdz 18.00 apgrieztajā fotostudijā varēsi sastapt fotogrāfu un par piemiņu iegūt galvu reibinošas fotogrāfijas.

Lieliski mūziķi un svētku noskaņa

Sestdien, 3. jūnijā, Bumbiņ'festā uzstāsies muzikālā resgaļu banda “Rahu The Fool”, pārsteidzot ar neatkārtojamu džeza un blūza interpretāciju ar etnomūzikas piesitienu, kā arī bērnu ansambļi.

Svētdien, 4. jūnijā, par pilnīgu muzikālu laimi parūpēsies rokgrupa "Laime pilnīga", bet komiķi no apvienības "Četri brāļi" gādās par kārtīgu smieklu devu.

Abās dienās Bumbiņ’festa vadītāja lomu uzņemsies Kristaps Tālbergs, kuru ar IKEA saista cieša draudzība no raidījuma “Manas mājas ar IKEA". Par Bumbiņ'festa aizkulisēm sestdienā ziņos radio STAR FM izbraukuma studija un dīdžeji.

Abās dienās Bumbiņ’festa vadītāja lomu uzņemsies Kristaps Tālbergs, kuru ar IKEA saista cieša draudzība no raidījuma “Manas mājas ar IKEA". Par Bumbiņ'festa aizkulisēm sestdienā ziņos radio STAR FM izbraukuma studija un dīdžeji.

Bumbiņ'festa šefpavārs

Bumbiņ’festā vēlamies cienāt ar ko īpašu un kurš gan cits smalki pārzina visu par un ap IKEA bumbiņām, ja ne mūsu pašu virtuves guru. Tāpēc festivāla galvenais bumbiņ'meistars šogad būs IKEA Ēdināšanas nodaļas vadītājs Oļegs Soročins. Oļegs guvis pieredzi pasaules līmeņa zvaigžņotajās viesnīcās un servējis maltītes neskaitāmiem to viesiem, savukārt Bumbiņ’festā Oļegs piedāvās īpašas maltītes ar slavenajām IKEA bumbiņām. Tās būs unikālas receptes, ko katram būs iespēja nogaršot un mēģināt pašiem mājās atkārtot.

IKEA bumbiņ'mielasts

Svētkiem piestāv īpaša ēdienkarte, tāpēc Bumbiņ'festā varēs nobaudīt IKEA šefpavāra Oļega Soročina gatavotus bumbiņu ēdienus. No 27. maija līdz 4. jūnijam iepērcies IKEA veikalā par vismaz 100 € un saņem kuponu, kuru festivāla laikā varēsi apmainīt pret īpašo bumbiņmaltīti. Ja lielāki pirkumi nav plānoti, par maltīti varēsi norēķināties arī uz vietas.

IKEA Family kluba biedriem porcijas cena būs vien 2,50 €, standarta cena – 5 €.

Kamēr mēs gatavojamies festivālam, aizpildi Bumbiņ'testu, lai noskaidrotu, kura bumbiņa tev noteikti jānogaršo.
 

Spēles un atrakcijas

Bubmbiņ’fests nav parasts festivāls, un arī aktivitātes nebūs ikdienišķas. Tev būs iespēja laist debesīs lielos ziepju burbuļus un pārbaudīt savu izveicību un lokanību deju priekšnesumā kopā ar Pepiju Garzeķi. Bērni varēs tikt pie gliteru tetovējumiem un izpriecāties piepūšamajās atrakcijās. Kad smaids būs līdz ausīm un bumbiņas vaigiem, būs īstais laiks doties uz apgriezto foto studiju, kur uztaisīt amizantu foto par piemiņu. Tiekamies!
Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Video un foto materiālus pēc festivāla izplatīs IKEA sociālo tīklu kontos un citur.X