Guļamistaba IDEJAS un iedvesma

Dzīve mazā mājoklī: studenta miteklis
Dzīve mazā mājoklī: studenta miteklis

Kā iekārtot vienistabas dzīvoklīti tā, lai pietiktu vietas visām mantām? Ja izvēlas pārdomātus, funkcionālus risinājumus, kaut ko var salikt pat vismazākajos stūrīšos un kaktiņos. Izmanto vaļējus plauktus un drēbju skapjus, dažāda lieluma skapīšus un kumodes, un pievieno divus galdiņus, ko var izmantot dažādām vajadzībām – vienam ir nodalījums mantu glabāšanai, bet otram – noņemama virsma, ko var lietot kā paplāti.

Mājīga mansarda ligzdiņa pārim
Mājīga mansarda ligzdiņa pārim

Dažādi tekstilizstrādājumi padara guļamistabu mājīgāku un omulīgāku. Ja tev vislabāk patīk tradicionālais stils, kombinē dažādas tekstūras, dabiska materiāla audumus un ziedu motīvus. Izmanto aizkarus, segu un spilvenu pārvalkus, pledus un paklājus, un istaba šķitīs siltāka.

Moderna garderobe diviem
Moderna garderobe diviem

Gaišai, plašai, elegantai – lūk, kādai jābūt perfektai garderobes telpai! PAX skapjos ar dažādām iekšējām detaļām būs atliku likām vietas visām drēbēm. Izmanto PAX plānotāju, lai izveidotu skapi, kas būs īstais tieši tev.

Iedvesmojoša guļamistaba kostīmu māksliniecei
Iedvesmojoša guļamistaba kostīmu māksliniecei

Šī eklektiskā tradicionālā stila guļamistaba reizē ir arī garderobes telpa. Mājokļa iemītniecei ļoti patīk viņas skaistie tērpi, un viņa nevēlas tos slēpt aiz durvīm. Ikviens sīkums istabas iekārtojumā atspoguļo saimnieces spilgto personību – gan puķainās tapetes un gultasveļa, gan rakstainais paklājs, gan tumši beicētās mēbeles – izvelkamais galds, HEMNES masīvkoka gultas rāmis un naktsgaldiņi.

Skandināviska guļamistaba dabas mīļotājiem
Skandināviska guļamistaba dabas mīļotājiem

Pat neliela guļamistaba var izskatīties gaiša un plaša, ja izvēlas īstās mēbeles. BJÖRKSNÄS kolekcijas guļamistabas mēbeles ir izgatavotas no izturīga bērza masīvkoka. Šajā istabā ir viegla, askētiska dizaina gulta, divi naktsgaldiņi un kumodes ar ādas rokturiem.

Guļamistaba vai dzīvojamā istaba? Abi!
Guļamistaba vai dzīvojamā istaba? Abi!

Ja dzīvo nelielā mājoklī, bet vēlies nodalīt dzīvojamo zonu no guļamtelpas, izmanto istabu visā augstumā un iegūsti lielāku platību uz grīdas. Augstā gulta ir viens no veidiem, kā maksimāli izmantot pieejamo vietu. Guļamistabu var iekārtot "otrajā stāvā", bet apakšā būs īstā vieta dīvānam un kafijas galdiņam.

Dzīvojamā istaba dienā, guļamistaba – naktī
Dzīvojamā istaba dienā, guļamistaba – naktī

Arī ierobežotā platībā var pavērties neierobežotas iespējas. Daudzfunkcionālas mēbeles padara dzīvi vienistabas dzīvoklī daudz ērtāku. Šajā miteklī ir gulta, ko pa dienu var izmantot kā dīvānu, un zem tās ieliktas divas pītas rotangpalmas kastes mantu glabāšanai. Apkārt gultas rāmim izvietotas mēbeles mantu glabāšanai – PLATSA skapis un dažādi plaukti.

Risinājums nestandarta telpai: guļamistaba bēniņos
Risinājums nestandarta telpai: guļamistaba bēniņos

Nestandarta telpām jāmeklē nestandarta risinājumi. PLATSA skapji ir dažādu izmēru, un tos var lieliski izmantot vietā zem slīpiem griestiem vai zem kāpnēm. Ja visa gultasveļa nesatilpst skapī, paslēp to zem gultas. Kastes mantu glabāšanai ir no dabiska rotangpalmas pinuma un sader ar gultu.

Gaumīga istaba meitenei
Gaumīga istaba meitenei

Neitrālā tonī krāsotas sienas, balti beicētas koka mēbeles un krāsaina gultasveļa, un moderna guļamistaba ir gatava! Neaizmirsti ELVARLI vaļējos plauktus un drēbju pakaramos, ko var izmantot kā skapi. Vai pie sienām vairs nav vietas? Izmanto uz durvīm karināmu spoguli.

Viena telpa mantām, darbam un atpūtai
Viena telpa mantām, darbam un atpūtai

Guļamistaba, skapis un darbistaba vienā telpā? Kāpēc gan ne! Kur vien paveries, šajā modernā stila mājoklī ieraudzīsi kādu atjautīgu risinājumu. ALGOT mantu uzglabāšanas mēbeles ar plauktiem, pakaramajiem un stiepļu groziem veido skapi, bet tumšais aizkars kalpo kā durvis. Pie LISABO rakstāmgalda var ērti strādāt, bet VALLENTUNA dīvānu var izmantot gan kā gultu, gan kā atsevišķus atpūtas krēslus.

Tradicionāla guļamistaba ģimenes mājā
Tradicionāla guļamistaba ģimenes mājā

Ja tavs sapnis ir ērta, klasiska guļamistaba, izvēlies mēbeles no vienas kolekcijas, piemēram, tradicionālā stila SONGESAND, kā šajā telpā. SONGESAND kolekcijā ir saskaņoti drēbju skapji, gultas rāmji un kumodes, kas sader arī ar citām līdzīga stila mēbelēm. Lai guļamistaba būtu mājīgāka, pievieno paklājus un elegantas lampas.

Šarmants vienistabas dzīvoklis studentam
Šarmants vienistabas dzīvoklis studentam

Kad tev un visām tavām mantām jāsadzīvo vienā telpā, ļoti noder mēbeles, kas ietaupa vietu. Pamēģini HEMNES kolekcijas guļamistabas mēbeles. Vaļējais skapis un plaukti noderēs nelieliem, pievilcīgiem priekšmetiem un lieliski izskatīsies kopā ar FYRESDAL gultu, ko viegli var pārveidot no vienvietīgas guļvietas par dīvānu.

Plašs skapis pāra guļamistabā
Plašs skapis pāra guļamistabā

Vai tavā drēbēm vajag daudz vietas? Lūdzu! Šajā guļamistabā novietotais PAX skapis ar 10 gadu garantiju aizņem gandrīz visu sienu, tomēr ir ļoti neuzkrītošs. Atturīgais durvju dizains ir pieskaņots sienas krāsai un papildināts ar ÖSTERNÄS ādas rokturiem. Ja vajag vairāk vietas, drēbes var karināt arī uz GJÖRA neapstrādāta masīvkoka gultas rāmja augstākā gala.

Vaļējs skapis: kā uzglabāt drēbes guļamistabā?
Vaļējs skapis: kā uzglabāt drēbes guļamistabā?

Ja tu labprāt tiktu vaļā no drēbju skapja savā guļamistabā, mums ir, ko ieteikt. Apskati ELVARLI kolekcijas mēbeles mantu uzglabāšanai ar dažādiem vaļējiem plauktiem, drēbju pakaramajiem un kumodēm. ELVARLI var sakārtot visas drēbes vai izveidot norobežojumu guļamistabā.

Mazbudžeta dzīvoklis studentam
Mazbudžeta dzīvoklis studentam

Arī nelielu vienistabas mitekli var iekārtot stilīgi, turklāt nemaz neiztērējot daudz naudas. IVAR masīvkoka plaukti ietaupa vietu un naudu. Tāpat arī UTÅKER gulta, ko var izmantot kā dīvānu vai viesu guļvietu vai pārveidot par divām gultām. Augšējai gultai ir nelielas plastmasas kājas, ko ievieto tām paredzētajās atverēs apakšējā gultā, tāpēc konstrukcija ir ļoti stabila.

Guļamistabas pārvērtības Jelgavā
Guļamistabas pārvērtības Jelgavā

Mīlošs laulātais pāris, neliela telpa un 40 gadus veca mēbeles. Šoreiz raidījums "Manas mājas ar IKEA" viesojas Jelgavā, kur interjera dizaineri Dagni gaida īpašs izaicinājums – viņa radīs pavisam jaunu miera ostu saticīgajam pārim.
Helga un Andris ir precējušies jau 40 gadus, un jau 20 mitinās paši savā omulīgajā mājiņā Jelgavā. Kad pēc ievākšanās bija izremontētas bērnu istabas, pašiem sev vairs laika un līdzekļu neatlika. Kā zināms, "pagaidām" ilgst visilgāk, tāpēc istaba joprojām nav piedzīvojusi remontu.