Virtuve IDEJAS un iedvesma

Virtuve vienistabas dzīvoklī
Virtuve vienistabas dzīvoklī

Nē, tā nav parasta tāfele, tās ir UDDEVALLA durvis ar tāfeles virsmu. Matēti melnā virsma noder, ja kaut kas jāpieraksta – kāda recepte, paveicamie darbi vai citi svarīgi sīkumi.

Neliela, funkcionāla virtuve kopmītnēs
Neliela, funkcionāla virtuve kopmītnēs

Pat studentam, kas dzīvo kopmītnēs, ir visas iespējas iekārtot ērtu, stilīgu dzīves telpu. Modernā skandināvu stila kopmītņu istabā no SUNNERSTA mini virtuves, ALGOT plauktiem un ratiņiem izveidota pilnvērtīga virtuve.

Virtuve ģimenei vecpilsētas dzīvoklī
Virtuve ģimenei vecpilsētas dzīvoklī

Plaša tradicionālā stila virtuve ar mūsdienu mājokļiem raksturīgo funkcionalitāti. Šeit ir daudz klasisku mēbeļu – vaļēji plaukti un augstie skapji dažādiem virtuves piederumiem un traukiem, TORNVIKEN plaukts vīna pudelēm un virtuves sala, lai būtu vairāk vietas darbam un reizē iespēja apsēsties pie galda un paēst (tam noder RÅSKOG bāra krēsli). Pienbaltas BODBYN durtiņas veido klasiski elegantu fasādi un rada gaišu, mājīgu noskaņu virtuvē. Lakotās durvis ir noturīgas pret mitrumu un netīrumiem un viegli kopjamas.

Funkcionāla mazbudžeta virtuve ģimenei
Funkcionāla mazbudžeta virtuve ģimenei

Virtuves mēbeles nav vienmēr jāliek tikai virtuvē. OMAR vaļējie plaukti lieliski iederas arī gaitenī pie virtuves vai pieliekamajā. Plauktiem ir regulējams augstums, lai varētu ērti salikt tieši tās mantas, ko vēlies. Arī kājas ir regulējamas, tāpēc plauktus var novietot stabili arī uz nelīdzenas grīdas. Virtuvē noder arī OMAR pieliekamie grozi, kas prot pārvērst citādi neizmantotu vietu praktiskā novietnē sīkumiem, kurus vēlies turēt pa rokai.

Kompakta, eleganta virtuve pārim
Kompakta, eleganta virtuve pārim

Neliela, moderna virtuve, kas rada gaišu, gaisīgu iespaidu. Kāds ir tās noslēpums? Atturīga dizaina RINGHULT skapīšu durtiņas, iebūvēta sadzīves tehnika un krāsu akcenti – zila JÄRSTA virtuves iekārtas fasāde un paklājs. Askētiskais fons izceļ NORRÅKER galdu un solus, kas izgatavoti no bērza masīvkoka. Dabiskam kokam vienmēr piemīt toņa un šķiedru raksta nianses, kas padara katru galdu unikālu.

Omulīga mazbudžeta virtuve pilsētnieku ģimenei
Omulīga mazbudžeta virtuve pilsētnieku ģimenei

Lauki pilsētā. Šī ģimene izveidojusi savā nelielajā virtuvē mājīgu saliņu ar dažādiem zaļumiem, nelielu stūrīti maltīšu ieturēšanai un baltu HITTARP virtuves iekārtas fasādi, kas krāsota maigi baltā tonī, un tās vertikālais raksts rada iespaidu par amatnieka roku darbu. Kopā ar GAMLARED galdu virtuve kļūst par personisku stūrīti ar lauku brīvdienu mājai piemītošo šarmu.

Vieta vajadzīgajam un nevajadzīgajam
Vieta vajadzīgajam un nevajadzīgajam

Labs risinājums modernai virtuvei – ALGOT plauktu kombinācijas. ALGOT plauktus var kombinēt ļoti daudzveidīgi, pielāgojot tieši tavai virtuvei un vajadzībām. Vieta atradīsies visam – gan traukiem, gan mikroviļņu krāsnij, bet zemākos plauktus var izmantot kā papildu darba virsmu. Atradīsies vieta arī SORTERA atkritumu šķirošanas tvertnēm ar vāku. Vāks ir atverams, tāpēc saturam var viegli piekļūt pat tad, ja vairākas tvertnes saliktas cita uz citas.

Virtuve īstiem dabas draugiem
Virtuve īstiem dabas draugiem

Tieši virtuvē ir visvairāk iespēju padarīt savu ikdienu dabai draudzīgāku. Šajā mājoklī domā par to, kā taupīt resursus un izmantot materiālus atkārtoti, un pat virtuves iekārtas fasāde ir no pārstrādāta materiāla. KUNGSBACKA durtiņas šeit ir galvenajā lomā. Tās ir izgatavotas no pārstrādātas koksnes un pārklātas ar plēvi no pārstrādātām PET pudelēm. Sienas skapīšu te nav – to vietā izmantoti OMAR vaļējie plaukti un UDDEN virtuves ratiņi.

Kompakta klasika
Kompakta klasika

Šajā tradicionālā stila virtuvē ir daudz atjautīgu risinājumu. Klasiskā, pelēkā BODBYN virtuves iekārtas fasāde rada mājīgu noskaņu. U veida plānojums labi izskatās arī bez sienas skapīšiem. To vietā izmantoti BOTKYRKA sienas plaukti, kur viegli var aizsniegt ikdienā lietojamās lietas. INGATORP nolokāmais galds ir parocīgs, kad jāuzņem viesi, jo pie tā pēc nepieciešamības var apsēsties 2 līdz 4 cilvēki.

Panākumu atslēga – kvalitāte un stils
Panākumu atslēga – kvalitāte un stils

Modernā virtuve vecpilsētas dzīvoklī pieder ģimenei ar bērniem. Viņi izvēlējušies RINGHULT virtuves iekārtas fasādi ar askētiskām, taisnām līnijām un spīdīgu virsmu, kas ir izturīga un viegli tīrāma. KUNGSFORS vaļējie plaukti ir gana izturīgi traukiem, smagiem katliem un pannām, kā arī virtuves piederumiem. Virtuves sala ir iespēja salikt vēl vairāk mantu un darboties vairākiem cilvēkiem vienlaikus. Ar SKOGSÅ darba virsmu ar virsējo slāni no ozolkoka virtuve kļūst vēl skaistāka. Katra darba virsma ir unikāla, ar atšķirīgu šķiedras rakstu un nokrāsu, kas raksturīga dabiskam kokam.

Virtuve kā dzīves telpa
Virtuve kā dzīves telpa

Ja vēlies, lai moderna virtuve iederētos telpā, kas reizē ir arī dzīvojamā istaba, izvēlies neitrālu VEDDINGE virtuves iekārtas fasādi, ļaujot citām lietām un mēbelēm izcelties un piesaistīt visus skatienus. Šajā virtuvē pie sienas likts tikai viens skapītis, kurā paslēpts tvaika nosūcējs. Pārējie virtuves skapīši novietoti uz grīdas visā istabas garumā. Biežāk lietotie virtuves piederumi pakarināti uz RIMFORSA sliedes ar āķiem.

Ietilpīga, ērta virtuve vienam pavāram
Ietilpīga, ērta virtuve vienam pavāram

Ja patīk dabiskas, amatnieku darinātas lietas, iesakām tradicionālā stila TORHAMN virtuves iekārtas fasādi. Katras durtiņas ir mazliet atšķirīgas, kā jau daždien dabiskam kokam. Virtuve izskatās patiesi kvalitatīva, kā amatnieka roku darināta. Papildini ar MELLTORP galda rāmi baltā krāsā un izvēlies balta marmora vai oškoka krāsas virsmu – tādu, kāda vislabāk piestāv tavai ēdamzonai vai darbistabai.