Ar METOD fasādi vienmēr ir varianti

METOD virtuves iekārtu vari izveidot kādu vien vēlies – tieši tik plašs ir stilu un apdaru piedāvājums fasādēm. Esam droši, ka atradīsi ko savai gaumei un maciņam piemērotu.

 

Ja virtuvi vēlies izmērīt pats

Izveido telpas plānu un norādi visus tās izmērus. Vispirms izmēri attālumu no grīdas līdz griestiem, pēc tam – attālumu starp sienām. Telpas plānā atzīmē durvis un logus, kā arī norādi elektrības rozešu, radiatoru, ventilācijas eju un citu elementu atrašanās vietu un izmēru. 
Varbūt mums tev palīdzēt?

Pasūti mērīšanas pakalpojumu, un mūsu speciālisti rūpīgi izmērīs telpu, atzīmēs logu, durvju, elektrības rozešu atrašanās vietu, kā arī apsekos sienu apdari un stāvokli.
 


Ja virtuvi vēlies izplānot pats

Apdomā, kā tu izmanto virtuvi ikdienā, kas tev šķiet ērti un kā vēlies uz glabāt mantas. Virtuves plānošanas programmā izmēģini dažādas kombinācijas un izveido virtuves plānu 2D vai 3D formātā.

 

Varbūt piepalīdzēt ar plānošanu?

Pēc padoma vari vērsties pie IKEA veikala Virtuves nodaļas darbiniekiem – viņi labprāt tev palīdzēs! Tāpat ir iespēja arī pieteikt konsultāciju veikalā, kuras laikā, ar mūsu darbinieku palīdzību, būs iespēja pabeigt iesākto virtuves projektu.

 
  • Sāc veidot savu projektu tiešsaistes virtuves iekārtas plānotājā.
  • Pārbaudi, vai tavs projekts ir saglabāts un vai ir norādīti visi vajadzīgie izmēri. Ja neesi pārliecināts par izmēru pareizību, vari pieteikt mērīšanas pakalpojumu. Iegādājoties IKEA virtuves iekārtu, maksa par mērīšanas pakalpojumu tiek atdota.
  • Ja tev ir kādi jautājumi par savu virtuves iekārtas projektu, izvēlies konsultācijas laiku un piesaki konsultāciju veikalā. Konsultācija ilgst 45 minūtes un ir bez maksas.
  • Kopā ar mūsu virtuves iekārtas plānošanas speciālistu atbilstoši pielāgo savu projektu. Turpinot iesākto projektu, būs nepieciešams ieiet savā IKEA virtuves plānotāja lietotāja kontā.

Pasūtījumu vari veikt dažādos veidos:

 

1. Iepērcies tiešsaistē.

Izveido savu virtuves plānu mūsu plānošanas programmā un pēc saglabāšanas nosūti to mūsu speciālistiem. Mūsu speciālisti to rūpīgi pārbaudīs un pārliecināsies, ka tas ir pareizs. Pēc tam mēs tev nosūtīsim nepieciešamo preču sarakstu un izstāstīsim, kā noformēt pasūtījumu.

2. Apmeklē IKEA veikalu un dodies uz Virtuves nodaļu.

Saglabā un ņem līdzi sava konta lietotājvārdu un paroli. Mūsu speciālisti pārbaudīs tavu plānu un sagatavos vajadzīgo preču sarakstu.

3. Ja tev ir jautājumi, sazinies ar mums pa tālruni +371 63301000 (I–V 09.00–20.00, VI-VII 9.00-18.00).


Darīsi pats vai uzticēsi kaut ko mums?

Ja jauno virtuves iekārtu grasies uzstādīt pats:
  • Pārbaudi, vai ir piegādāti visi preču sarakstā iekļautie priekšmeti.
  • Pirms sāc darbu, atslēdz elektrības, ūdens un gāzes padevi. Jaunu sadzīves tehniku vēlams uzstādīt atbilstoši kvalificētam speciālistam.
  • Seko norādēm virtuves iekārtas uzstādīšanas rokasgrāmatā un montāžas instrukcijās, kas atrodamas iepakojumos.Ja vēlies izmantot virtuves uzstādīšanas pakalpojumu:
  • Lai izmantotu uzstādīšanas pakalpojumu, ir jāpiesaka arī mērīšanas pakalpojums.
  • Pakalpojuma cenā ietilpst maksa par darbu, mēbeļu montāža un sadzīves tehnikas uzstādīšana

Pakalpojumi

Tu vari darīt pats, bet vari arī darāmo uzticēt mums. Piedāvājam dažādus pakalpojumus, lai vari izvēlēties, ko esi gatavs darīt pats un ko tomēr uzticēsi mums.
Interjera dizains

Labākie interjera risinājumi tavām telpām.

Mērīšana

Ātri un profesionāli izmērīsim telpu.

 
Piegāde

Piegādāsim pirkumus tieši uz biroju vai citur.

Montāža

Uztici mēbeļu salikšanu mums.

 
Uzstādīšana

Mēs saliksim tavu virtuves iekārtu un uzstādīsim nepieciešamo sadzīves tehniku.

Šis un tas pilnībai


Virtuve. Idejas un iedvesma

Manas mājas ar IKEA: virtuve visai ģimenei
Manas mājas ar IKEA: virtuve visai ģimenei

Jaunas ģimenes mājīgais dzīvoklis, kur ikdienu iekrāso smiekli un kopābūšanas prieks, ilgojas pēc pārvērtībām savā "pagaidu" virtuvē, kam ģimenes sapņos jāpārtop par kārtīgu, organizētu mājas pavardu. Valdis ar ģimeni labprāt kopā gatavo un ilgojas pēc pienācīgas vietas, kur to darīt. Viņi apņēmīgi ķeras pie pārvērtību īstenošanas kopā ar IKEA, lai radītu savu īsto virtuvi.

Manas mājas ar IKEA: skolotāju istaba mūzikas skolā
Manas mājas ar IKEA: skolotāju istaba mūzikas skolā

Skolotāju istaba mūzikas skolā piedzīvo sengaidītas pārvērtības! Jaunais interjers ar harmonisku, uzmundrinošu krāsu paleti un ērtu atpūtas stūrīti ir kā radīts aizrautīgo, radošo pedagogu atelpas brīžiem. Atjaunotās telpas iekārtojums ir daudzfunkcionāls un piemērots gan produktīvam darbam, gan atpūtai. Dinamiski līdzsvarotajā telpā ir vieta gan sanāksmēm, gan darbam, gan miera mirkļiem.

Manas mājas ar IKEA: interjers kopīgiem brīžiem komandā
Manas mājas ar IKEA: interjers kopīgiem brīžiem komandā

Reiz Ādažos pulciņš entuziastisku bērnu un viņu vecāku sanāca kopā un nolēma izveidot Ādažu BMX komandu. Kopīgā aizraušanās ar riteņbraukšanu un piedzīvojumiem ātri padarīja viņus par vienotu komandu. Un katrai komandai ir vajadzīga vieta, kur sapulcēties un pavadīt laiku kopā. Kā iekārtot mājīgu telpu komandai, lai varētu atpūsties un labi pavadīt laiku, turklāt reizēm arī strādāt un pagatavot kaut ko ēdamu? Šī komanda ir gatava jaunam izaicinājumam un interjera pārsteigumiem!
X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu