Jaunas virtuves iekārtas plānošana vai esošās iekārtas uzlabošana sākumā var šķist laikietilpīgs un sarežģīts process. Taču tam tā nebūtu jābūt. Liec lietā mūsu virtuves iekārtas plānošanas 4 soļu ceļvedi, izmēģini tiešsaistes plānotāju vai aizpildi virtuves iekārtas plānošanas veidlapu un izveido savu izsapņoto virtuves iekārtu, kāda vislabāk piestāvēs tavās mājās.
 

Virtuve. Idejas un iedvesma

Baltas STENSUND fasādes ar reljefu
Baltas STENSUND fasādes ar reljefu

STENSUND fasādes ir lieliski piemērotas, ja vēlies sajust lauku dzīves pieskārienu savā mājoklī. Rievotās fasādes rada siltu noskaņu un izskatās gluži kā amatnieku roku veidotas. Teicams interjera risinājums kā klasiskām, tā modernām virtuvēm.

Gaiša bambusa FRÖJERED fasādes
Gaiša bambusa FRÖJERED fasādes

FRÖJERED fasādes ir izgatavotas no bambusa – ilgtspējīga, ātri augoša un izturīga dabīga materiāla. Tās ienes virtuvē siltu, dzīvīgu un mūsdienīgu sajūtu.

Matētas KUNGSBACKA fasādes antracīta krāsā
Matētas KUNGSBACKA fasādes antracīta krāsā

KUGSBACKA fasādēm ir mūsdienīgs dizains ar izteiksmīgu, matētu antracīta toņa apdari, slīpinātām malām un atturīgu formu. Šīs fasādes ir ražotas no pārstrādāta koka un PET pudelēm, samazinot atkritumu daudzumu un dodot vecām lietām jaunu dzīvi citā veidolā.
X