Viens zīmols, vairāki uzņēmumi un daudz jo daudz cilvēku – tāds ir kodolīgs IKEA raksturojums. Vērtības ir mūsu dzinējspēks, un mēs esam patiesi mājokļa labiekārtošanas entuziasti. Visas mūsu preces ir radītas ar mērķi padarīt dzīvi mājās labāku.

Vienoti visā pasaulē

IKEA grupā ir 460 veikali 62 pasaules valstīs*. Visi IKEA veikali (izņemot IKEA veikalu Delftā, Nīderlandē) darbojas saskaņā ar franšīzes līgumiem. Uzņēmums Inter IKEA Systems B.V. ir IKEA koncepcijas īpašnieks un IKEA franšīzes devējs visā pasaulē.

* 2023. gada 15. februāra dati.

IKEA vēsture īsumā

IKEA stāsts aizsākās Zviedrijas pilsētā Elmhultā 20. gadsimta četrdesmitajos gados, kad kāds zēns ar uzņēmēja talantu sapņoja padarīt labāku ikviena cilvēka dzīvi. Gadu gaitā IKEA ir izaudzis par starptautisku mājokļa labiekārtošanas preču uzņēmumu, ko mīl miljoniem cilvēku visā pasaulē preču pieejamības, dizaina un komforta dēļ.
 

"Vēl ir tik daudz darāmā. Gaišā nākotne!"

IKEA dibinātājs
Ingvars Kamprads 

Radīt labāku ikdienas dzīvi 

Lai gan esam tik daudz un dažādi, mūs visus iedvesmo mājokļa labiekārtošana un kopīgs skats nākotnē: radīt labāku ikdienas dzīvi pēc iespējas daudziem cilvēkiem. Mūsu vadmotīvi ir vienota biznesa ideja, kopīgas vērtības un kultūra, ko caurvij kopības sajūta.
 

Pētījums "Dzīve mājās"

Lai uzlabotu dzīvi mājās, mums jāzina, ar kādiem izaicinājumiem cilvēki saskaras ikdienā. Tāpēc katru gadu mēs aptaujājam desmitiem tukšotu cilvēku visā pasaulē, lai viņi vairāk pastāstītu par vietu, ko sauc par mājām. Tā top pētījums “Dzīve mājās”, kas palīdz mums izprast cilvēku vajadzības.
 
 

Demokrātiskais dizains

Demokrātiskais dizains nozīmē radīt, izstrādāt un izvērtēt visas IKEA mājokļa labiekārtošanas preces, lai tās  būtu funkcionālas, skaistas, kvalitatīvas, kā arī atbilstu ilgtspējas un zemas cenas principiem.
 

Mājās – visdrošāk

Mēs ticam, ka ikvienam ir tiesības mājās justies droši. Diemžēl ne vienmēr tas tā ir. Cilvēku skaits, kas ik gadu gūst traumas paši savās mājās, ir pārāk liels. Mēs vēlamies darīt visu, kas ir mūsu spēkos, lai mājās ikviens būtu drošībā.
 

Preču drošums

Visas iesaistītās puses – dizaineri, piegādātāji un darbinieki veikalos – kopīgiem spēkiem cenšas gādāt par drošāku ikdienu mājās. Visas IKEA preces tiek testētas un pārbaudītas ļoti rūpīgi. Vari būt drošs, ka ikviena prece pirms nonākšanas konkrētajā tirgū tiek pārbaudīta atbilstoši vietējai likumdošanai un standartiem. Vēl pirms tam preces iziet mūsu pašu kvalitātes pārbaudes, kas nereti ir vēl stingrākas.
 

Kopā mēs izdarām

Vai esi kādreiz prātojis, kā ir būt daļiņai no IKEA? Aplūko vakanču sarakstu, atrodi piemērotāko savam profilam un pievienojies mums, lai kopīgiem spēkiem radītu labāku ikdienu mājās.
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu