Idejas un iedvesma

Par drošu preču izstrādi IKEA
Par drošu preču izstrādi IKEA

Mūsu mērķis ir radīt labāku ikdienu mājās daudziem, un drošāka dzīve nozīmē labāku dzīvi. Visas iesaistītās puses – dizaineri, piegādātāji un darbinieki veikalos – kopīgiem spēkiem cenšas gādāt par drošāku ikdienu mājās mūsu klientiem. Tā ir daļa no mūsu būtības. Visas IKEA preces tiek testētas un pārbaudītas ļoti rūpīgi. Vari būt drošs, ka ikviena prece pirms nonākšanas konkrētajā tirgū tiek pārbaudīta atbilstoši vietējai likumdošanai un standartiem. Vēl pirms tam preces iziet mūsu pašu kvalitātes pārbaudes, kas nereti ir vēl stingrākas.

Drošība mājās visos vecumos
Drošība mājās visos vecumos

Pamazām ar nelieliem uzlabojumiem gadu laikā var novērst daudzus izplatītākos riskus mājās. Pielāgojoties dažādiem vecumposmiem, mājoklis vienlaikus būs praktisks un skaists. Jo agrāk sāksi domāt par atbilstošiem piesardzības pasākumiem mājoklī, jo ērtāk un cēlāk varēsi tuvoties saviem brieduma gadiem.

Drošība vannojot un pārģērbjot mazuli
Drošība vannojot un pārģērbjot mazuli

Jaunajiem vecākiem lielu daļu laika aizņem mazuļa aprūpe – autiņu nomaiņa, vannošana un pārģērbšana. Šis laiks ir īpašs, jo tajā vecāki ar bērniņu nodibina saikni. Visu drošības labad process jāveic rūpīgi, jo īpaši, kad mazulis ir paaudzies un kļuvis kustīgāks.

Padomi drošam bērna miedziņam
Padomi drošam bērna miedziņam

Miegs ir vitāls bērna veselībai un attīstībai. Kamēr bērns ir maziņš un pats nevar izkāpt no gultas, viņam vēlams gulēt atsevišķā gultiņā uz muguras. Gultiņa rada drošu un noslēgtu vidi. Zemāk atradīsi vēl dažus drošības apsvērumus, kas, cerams, palīdzēs labāk tikt galā ar vienu no lielākajiem katra vecāka izaicinājumiem.

Bērnu drošība virtuvē
Bērnu drošība virtuvē

Smagas pannas, karstums no virtuves tehnikas, asi priekšmeti... Virtuvē ir tik daudz risku – īpaši maziem, zinātkāriem bērniem. Par laimi, iespējamos negadījumus var novērst, laikus parūpējoties par drošāku vidi. Pēc tam bērni varēs piedalīties maltītes gatavošanā vai vienkārši spēlēties turpat blakus.

Mājas, kur valda rotaļu prieks
Mājas, kur valda rotaļu prieks

Rotaļāšanās ir svarīga, lai bērni būtu priecīgi un vispusīgi attīstītos, un vecāku uzdevums ir veicināt to. Galvenais pienākums ir nodrošināt, lai nevainīgu rotaļu rezultātā netiek gūtas nopietnas traumas. 

Droša vide mājās zīdaiņiem un bērniem
Droša vide mājās zīdaiņiem un bērniem

Augot bez puniem un nobrāzumiem neiztikt, taču mājās bērniem nevajadzētu gūt nopietnus savainojumus. Lai ikdiena būtu pēc iespējas drošāka, paskaties un izvērtē uz mājokļa iekārtojumu no bērna skatupunkta.

Domājot par drošību mājās
Domājot par drošību mājās

Statistika liecina, ka lielākā daļa negadījumu notiek mājās, un vairumu no tiem var pavisam viegli novērst. Tas, kā izmantojam mēbeles un interjera priekšmetus var izrādīties izšķiroši ģimenes drošībai.

MÄVINN kolekcija: katra lieta ar savu nozīmi
MÄVINN kolekcija: katra lieta ar savu nozīmi

Jaunā MÄVINN kolekcija, kas pieejama ierobežotā daudzumā, aicina apbrīnot amatniecības skaistumu. Kolekcija tapusi sadarbībā ar sociālajiem uzņēmumiem, kas nodrošina darba vietas cilvēkiem, kuriem tās nepieciešamas visvairāk. Bagātīgas detaļas, dzīvespriecīgi krāsu akcenti un materiāli un lietas, kas pašas stāsta savu stāstu.

Interjera dizainera padoms: idejas košam mājokļa kopskatam
Interjera dizainera padoms: idejas košam mājokļa kopskatam

Izteiksmīgas krāsas var šķist biedējošas, kad jāizvēlas dominējošie toņi interjerā. Patiesībā košu un izteiksmīgu interjeru var panākt ar dažiem viegliem paņēmieniem. Vai esi gatavs pamēģināt? 
X