Idejas un iedvesma

Jaunas klasiskās vērtības ar Nytillverkad kolekciju
Jaunas klasiskās vērtības ar Nytillverkad kolekciju

Aplūko gadu gaitā iecienītas klasiska dizaina IKEA preces, kas atdzimušas jaunā veidolā. Ielūkojies pasaulē, kurā audumi ir košāki un krēsli – atsperīgāki.

Izkrāso ikdienu ar TESAMMANS kolekciju
Izkrāso ikdienu ar TESAMMANS kolekciju

TESAMMANS kolekcija tapusi sadarbībā ar dizaineru duetu Raw Color, kas darina mēbeles, tekstilizstrādājumus, galda piederumus un dekorācijas, kurām raksturīgas pārsteidzošas krāsu kombinācijas un grafiskas formas. Ļaujies toņu simfonijai mājoklī un sajūti, kā acumirklī mainās gan telpa, gan garastāvoklis.

Radi jaunas vasaras atmiņas ar BRÖGGAN kolekciju
Radi jaunas vasaras atmiņas ar BRÖGGAN kolekciju

Vide, kurā atrodies, ietekmē pašsajūtu, tāpēc ceram, ka BRÖGGAN kolekcija tev nesīs prieku un ļaus pa īstam atpūsties. Kolekcijā rodi visu vasarīgas noskaņas radīšanai gan mājās, gan āra atpūtas zonā. Kolekcijā likām lietā retro stila krāsas, rakstus un izturīgus materiālus.

Ielien, kur nekas cits nelien
Ielien, kur nekas cits nelien

Iepazīsties – VESKEN: glītu plauktu un ratiņu kolekcija, ar ko mantu glabāšanai noderēs ik stūrītis, pat šaurākais.

Idejas Lieldienu galda klājumam
Idejas Lieldienu galda klājumam

Lieldienas nav iedomājamas bez ģimenes, kas pulcējas pie svētku galda. Tāpēc piedāvājam ieskatīties dažās jaunākajās Lieldienu tendencēs, lai sevi un viesus vari priecēt ar neaizmirstamu mielastu.

HEMNES
HEMNES

Ar HEMNES vannasistabas mēbelēm tev ir iespēja iekārtot rāmi relaksējošu skandināvu stila vannasistabu. Slēgtas mēbeles, lai slēptu, kas slēpjams, un skapīši ar stikla durvīm, lai rādītu, kas rādāms: ideāli risinājumi kā lielai, tā mazai vannasistabai.

ENHET
ENHET

ENHET ir pirmā mēbeļu kolekcija, ko mūsu virtuves un vannasistabas iekārtu dizaineri izstrādājuši kopā. Nu varam teikt, ka šī bija ļoti likumsakarīga sadarbība – gan virtuvē, gan vannasistabā nepieciešama darba virsma, kā arī pielāgojami mantu uzglabāšanas un kārtības ieviešanas risinājumi, kuriem jābūt mitrumizturīgiem. Taču zināms arī, ka jaunas virtuves vai vannasistabas iekārtas plānošana daudziem šķiet grūts uzdevums – lai šo priekšstatu mainītu, radījām ENHET kolekciju.

TÄNNFORSEN
TÄNNFORSEN

TÄNNFORSEN vannasistabas mēbeles atgādina senatni, kad cieņā bija meistarīgu amatnieku rūpīgi izstrādātas detaļas. Bet ja tev tīk mūsdienu funkcionalitāte, neraizējies, jo senatnīgo šajā kolekcijā esam pielāgojuši šodienai. Durvis un atvilktnes veramas bez piepūles, savukārt praktiskas detaļas un izcila mantu uzglabāšanas sistēma ļauj viegli uzturēt kārtību, lai katru rītu vari justies kā klasiska stila viesnīcā.

ÄNGSJÖN
ÄNGSJÖN

Minimālisma stila ÄNGSJÖN mēbeles vannasistabu pārvērš tavā personīgajā miera ostā. Pie sienas stiprināmās mēbeles aprīkotas ar rokturiem, gludām virsmām un pārdomātām mantu glabātavām, kurās vieta atradīsies visam vannasistabā nepieciešamajam. Dod priekšroku spīdīgi baltiem vai siltiem ozolkoka toņiem? Minimālisma dizainu viegli vari pielāgot savai gaumei.

DAKSJUS kolekcija: radi telpu plaukstošiem sapņiem
DAKSJUS kolekcija: radi telpu plaukstošiem sapņiem

Viss, ko mājās lolojam – augi, dzīvnieki vai sev tuvas un mīļas mantas – dāvā laimi un labsajūtu. Zinot, ka augi gluži dabiski kļūst par ģimenes locekļiem, esam radījuši DAKSJUS kolekciju, kas zaļajam acuraugam palīdzēs plaukt un zelt.
X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu