IDEJAS un iedvesma

Izveido teātra skatuvi savā dzīvojamajā istabā

Dodies aizraujošā pārvērtību ceļojumā, kur grāmatmīļa paradīze vakarā pārvēršas maģiskā, iztēles pasaules iedvesmotā kulisē.

Kā izveidot Ziemassvētku dāvanu zeķi?

Zeķe ar dāvanām ir svētku klasika. Varbūt tā var būt vēl lielāka un pamanāmāka? To ir viegli uztaisīt un var izmantot gadu no gada.

Radoši darbi draugu lokā

Izmēģini jaunu vaļasprieku un pavadi laiku kopā ar draugiem! Amandai ļoti patīk aicināt draugus ciemos savā omulīgajā lauku namiņā un kopīgi darboties radoši. Lūk, kā viņa gatavojas svētku vainagu darbnīcai.

Virtuves āķu jaunā dzīve: adventes kalendārs pašu rokām

Parasti pie stangām karājas virtuves piederumi, bet svētku laikā daudz lielāku prieku sagādās nelielas dāvanu kastītes!

Svētku rotājumi no augiem

Visvienkāršākie augi un ziedi var radīt fantastisku iespaidu. Aplūko dažas idejas, kā ar dabas materiāliem radīt mājoklī īpašu noskaņu.

5 padomi brīnumskaistam svētku galda klājumam

Rīko svētku mielastu un vēlies pārsteigt viesus ar patiesi fantastisku galda klājumu? Mums ir idejas! Aplūko stilistes Dženijas padomus, kā padarīt ikdienas galdu īpašāku.

3 pēdējā brīža idejas paštaisītām dāvanām

Pietrūkst laika vai naudas dāvanām? Aplūko trīs ātri, viegli un taupīgi īstenojamas idejas pārdomātām veltēm sev tuvajiem cilvēkiem. Pasniedz ar mīlestību!

3 alternatīvas tradicionālām sniega lodēm

Smelies iedvesmu – apskati trīs tradicionālo "sniega" ložu variantus, kas priecēs acis vēl ilgi pēc svētkiem.

Viena istaba, divi interjeri

Sīkumi ir tie, kas vislabāk izceļ iekārtojuma raksturu. Šeit redzami divi dažādi interjeri vienā telpā – ar nelielām, viegli īstenojamām pārmaiņām panākts pilnīgi atšķirīgs efekts. Paskaties, kā to īstenot.

Svētku gars tavās mājās

Radi svinīgu noskaņu! Smelies iedvesmu rotaļīgās, dzirkstošās idejās, kā izrotāt māju gan jaungada svinībām, gan vienkārši skaistākai ikdienai.

Klasiskas rotaļlietas paaudžu paaudzēs

Mūsdienās, kad modernās tehnoloģijas ir ienākušas teju visās dzīves jomās, labas kvalitātes koka rotaļlietas joprojām spēj sagādāt neskaitāmas stundas neviltota prieka. Dāvini mantas, kas sevi pierādījušas jau vairākās paaudzēs, liec malā tehnoloģijas un aizmirsties rotaļās kopā ar saviem mīļajiem!

5 idejas labākajām dāvanām

Ņem talkā mūsu dāvanu ceļvedi un atrodi ideālu dāvanu tiem, kas skaidri zina, ko vēlas.

Trīs dzīvojamās istabas, kas aicināt aicina ienākt

Viesus var sagaidīt dažādi. Apskati trīs dzīvojamās istabas, katru ar savu īpašo raksturu, bet visas – ar mājīgu, aicinošu noskaņu, kas vilina tai ļauties.

Nemet ārā iesaiņojumu

Ne tikai svētkiem – noformē savas veltes tā, lai iesaiņojums kļūtu par daļu dāvanas.

Piparkūku cepšana kopā ar bērniem

Kopā darbojoties virtuvē, bērni mācās uzņemties atbildību, un tas ceļ viņu pašapziņu. Brīnišķīgi pavadīts laiks un gardi darba augļi!

Našķojies ar tīru sirdsapziņu

Vienmēr ir īstais brīdis sevi mazliet palutināt. Baudi jauno BELÖNING šokolādi ar gardām lāceņu un kafijas kraukšķu garšas niansēm un mielojies ar daudzveidīgajiem KAFFEREP cepumiem, kūkām un kūciņām. Visi kārumi ir ražoti, izmantojot atbildīgas metodes, tāpēc vari našķoties bez raizēm.

Sveču gaisma svētku noskaņai

Ar svecēm noskaņu radīt ir pavisam viegli. Apskati dažus padomus, kā radīt mierpilnu, mājīgu atmosfēru.

Paštaisīts dāvanu papīrs dzīvnieku mīļotājam

Kad jāsagādā dāvanas saviem mīļajiem, mēs netaupām laiku un pūles. Bet kāpēc rūpīgi izvēlētās veltes, daudz nedomājot, ietinam vienādā papīrā? Mazliet laika, mazliet darba, un katrs saņems dāvanu, kas iesaiņoja atbilstoši viņa personībai! Apskati, kā personalizēt dzīvnieku mīļotājam paredzētu dāvanu.

Skaistākā dāvana sporta mīļotājiem

Pērkot dāvanas, mēs vienmēr domājam par konkrētiem cilvēkiem. Katra dāvana ir personiska, un tam jāatspoguļojas arī iesaiņojumā. Apskati, kā pasniegt dāvanas tā, lai sportu mīlošie draugi būtu patiesā sajūsmā.

Vienkāršs svētku galda noformējums

Vienkārši, personiski rotājumi un noformējums ar dabas materiāliem rada atbrīvotu, nepiespiestu noskaņu.

Piparkūkas IKEA gaumē

Mmm, piparkūkas… Ēdami rotājumi ir brīnišķīgs svētku papildinājums, turklāt kļūdas nevienu neapbēdina, jo ir brīnum gardas! Šogad nolēmām uzbūvēt piparkūku namiņu IKEA gaumē, bet tas nav parasts namiņš – tas ir vesels IKEA interjers! Paskaties, kas mums sanāca.

Pēdējā brīža idejas par pieejamu cenu

Svētki ir brīnišķīgi, taču var sagādāt daudz raižu. Ja pietrūkst laika, enerģijas un naudas dāvanām, atnāc pie mums! Apskati trīs idejas skaistām un praktiskām dāvanām, kas izmaksās mazāk nekā 20 €.

Zviedru gardumi svētku galdam

Zviedriem ļoti patīk gatavot svētku kārumus – cept piparkūkas un safrāna smalkmaizītes un vārīt karameles. IKEA savukārt ļoti patīk rotaļas, tāpēc palūdzām recepšu autorei un ēdiena stilistei Fiai Aroseniusai Ālancbergai (Fia Arosenius Ahlanzberg) idejas, kā piedot tradicionālajiem gardumiem jaunu, intriģējošo garšu. Skaties video un aplūko receptes!

Pagatavo siltu svētku tēju

Kad ārā ir auksti, sagaidi viesus ar karstu tējas krūzi. Svētkiem raksturīgās garšvielas, piemēram, kanēlis un apelsīni, piedos ierastajam dzērienam neierastu, pikantu noti.

Saldējuma sendviči

Svētku laikā dažādu pienākumu var kļūt par daudz. Tāpēc ir labi mazliet atvieglot sev dzīvi, sagatavojoties iepriekš. Ātri sagādāt kārumus viesiem vai mājiniekiem būs pavisam vienkārši, ja saldētavā gaidīs krājumi.

Atroti piedurknes un radi savu dāvanu papīru!

Bērni nav pazīstami kā kaislīgi dārzeņu mīļotāji, bet varbūt pēc šīs idejas īstenošanas tā būs! Mūsu redaktores Lindas ģimene radošajā laboratorijā izmēģināja dažādas aktivitātes, kas piemērotas, lai darbotos kopā ar mazajiem. Viena no tām bija rakstaina dāvanu papīra radīšana ar dārzeņiem.

Sirdssilta dāvana namatēvam un namamātei

Pārsteidz viesmīlīgo namatēvu un namamāti ar pārdomātu dāvanu, pasniedz vairāk nekā tikai tradicionālo puķu pušķi. Visas dāvanas ir izmantojamas arī vēlāk, tāpēc ilgi paliks atmiņā!

5 Ziemassvētku eglītes alternatīvas

Dažreiz nav nemaz tik viegli atrast vietu tradicionālai Ziemassvētku eglītei. Piedāvājam piecas alternatīvas – atrodi savām vajadzībām un personībai piemērotāko un smelies iedvesmu!

Sagatavo virtuvi svētkiem

Svētku laikā virtuve kļūst par svarīgāko telpu visā mājoklī. Patīkama pirmssvētku rosība ir lieliska, un katrā virtuvē tādā brīdī noder kaut kas jauns un praktisks. Mazāk stresa, vairāk jautras kopābūšanas un gardu kārumu!

Adventes pils bērniem

Kas būtu bērnība bez nepacietīgas svētku gaidīšanas? Pagatavo pašiem savu adventes pili no KOMPLEMENT pakaramā, un bērniem vairs nebūs jātincina, cik dienas (vai gulētiešanas) vēl atlikušas – viņi to varēs redzēt vienā acu uzmetienā. Mazie dabūs kārumus, un kalendārs noderēs arī turpmākajos gados!

3 idejas svētku noskaņai mājokļa logos

Svētku maģija… mājīgs siltums un vizuļojošas gaismiņas. Pirmssvētku laikā gaismas rotājumi pie logiem izskatās īpaši apburoši. Aplūko trīs vienkāršas idejas svētku noskaņas radīšanai savā mājoklī!

4 idejas krāšņiem svētkiem ar lampiņu virtenēm

Mirdzošas, vizuļojošas gaismas kompozīcijas ar lampiņu virtenēm. Viegli izveidojamas, aktuālas visu svētku sezonu un brīnišķīgs veids, kā uzburt pacilājošu svētku atmosfēru. Droši ķeries klāt un rotā pēc sirds patikas!

Kā atpūsties, ja nav laika?

Kad dzīve ņirb gar acīm kā karuselis, un visu laiku aizņem ģimene, draugi un sabiedriskā dzīve, pat mazam pārtraukumam var būt milzu nozīme. Padomā, kā izveidot vietu, kur mazliet atvilkt elpu.

Īstā gaisma mirklim vienatnē

Svētki parasti paiet ģimenes un citu tuvu cilvēku lokā, bet, ja vēlies, izbaudi vienatni. Arī tad, ja esi viens, ir vērts parūpēties par kaut ko īpašu.

Plāno viesības vienā mierā

Viesības ar klātu galdu ir brīnišķīgs veids, kā pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, taču to rīkošana var sagādāt ne mazumu rūpju – to apliecinās ikvies, kas kaut reizi gatavojis daudziem viesiem vienlaikus. Mums ir daži padomi, kā izplānot viesības tā, lai varētu nodoties sarunām, nevis raizēties, vai cepetis būs gatavs laikā.

3 idejas svētlaimīgai vienatnei svētku laikā

Svētkos dažreiz nav slikti atpūsties mazliet mierīgāk, nevis rosīties līdz spēku izsīkumam. Šajos harmoniskajos interjeros var brīnišķīgi atvilkt elpu, atslābināties un atgūt enerģiju.

Kā izveidot ziemīgu dekoru?

Florists Lukašs Marcinkovskis (Łukasz Marcinkowski) rāda, kā mājās viegli izveidot trīs dabiski skaistas, ziemīgas noskaņas apdvestas kompozīcijas.

Kā saklāt skaistu svētku galdu?

Svētku laiks ir skaists, taču var būt arī trauksmains. Mēs labprāt klājam bagātīgu svētku galdu, taču reti kuram ir laiks visu nedēļas nogali stāvēt pie plīts. Kā sarīkot neaizmirstamas viesības? Tālāk lasi dažus ieteikumus.

Skatuves cienīgs svētku galds

Trīs ātri īstenojamas un atmiņā paliekošas idejas īstajai noskaņai īpašam notikumam.

Svētku aksesuāri maģiskam pieskārienam

Dažiem svētkos ir galvenais sarīkot plašas svinības, bet citiem tā ir iespēja atpūsties vienatnē. Jaunajā VINTER 2018 kolekcijā ir gan mīksti aitādas spilveni, gan LED gaismekļi, kas radīs maģijas pieskārienu gan lielos, gan mazos plānos.

Skaistākā gaisma tumšajā gadalaikā

Lampiņu virtenes var būt ļoti dažādas, un LED tehnoloģija padarījusi tās tik daudzveidīgas nekā jebkad agrāk. Virtenes var kļūt par skaistāko svētku rotājumu – apskati dažas idejas iedvesmai.

LUSTIGT – pasaule, kur valda spēles un jautrība

Spēlējoties bērni un pieaugušie paplašina savas pasaules robežas; rotaļas rada bezgalīgi daudz iespēju un uzlabo ikdienas dzīvi mājās. Atvelc elpu un aizmirsties ar jauno LUSTIGT rotaļlietu un spēļu kolekciju!

Astoņdesmito gadu dizaina ikonas GRATULERA kolekcijā

Nosvinēsim IKEA 75 gadu jubileju kopā – ar jaunāko GRATULERA kolekciju, kur iekļautas pagājušā gadsimta 70. un 80. gadu IKEA retro dizaina ikonas.

Lai dzīvo pārmaiņas!

Laipni lūgti mājoklī, kur pastāvīgas ir tikai pārmaiņas. Šeit atradīsi daudzfunkcionālas mēbeles un risinājumus, kas ļauj četru cilvēku ģimenei pavadīt laiku kopā un ar draugiem.

Parādi savu aizraušanos ar SAMMANHANG

Aptaujās noskaidrots, ka 32 % cilvēku mājās ir mantas, kuras tie slēpj no citiem. Lepojies ar to, kas tev pieder! Izmanto jauno SAMMANHANG kolekciju, lai sakārtotu un parādītu savas mīļākās mantas.

Izmanto lietderīgi katru centimetru

Dzīvo nelielā dzīvoklī vai maini dzīvesvietu uz mazāku? Liec lietā sienas! Iedvesmai – IKEA interjera dizaineres Nīnas Pārkebornas (Nina Parkeborn) ieteikumi, kā pēc iespējas ērtāk iekārtot vien 16 kvadrātmetrus lielu mājokli.

Eklektisks interjers spēcīgām personībām

Apskati interjera dizainera Hansa Blumkvista (Hans Blomquist) radīto krāšņo mājokli un iedvesmojies! Dizaineris šī mitekļa iemītniekus iztēlojies kā kaislīgu ceļotāju pāri, kam patīk izrādīt dažādos pasaules nostūros atrastās mantas.

Ērta istaba visai ģimenei

Nepieciešama telpa, kur ģimene var izbaudīt laiku kopā un katrs var pabūt savā nodabā? Lielisks dizains ir iespējams arī daudzfunkcionālā telpā. Apskati šo moderno istabu no IKEA 2019. gada kataloga un ļaujies iedvesmai!
 
 

Tīra sirdsapziņa

Kā visprātīgāk izmantot planētas resursus, dzīvojot pilsētā? Iedvesmojies no interjera dizaineru Terēzes Ēriksones (Therese Ericsson) un Kērstinas Bones (Kerstin Bohne) piedāvātajiem atjautīgajiem risinājumiem IKEA 2019. gada katalogā.

Krāsaina, omulīga ligzdiņa

Dzīvo nelielā dzīvoklī vai maini dzīvesvietu uz mazāku? Liec lietā sienas! Iedvesmai – IKEA interjera dizaineres Nīnas Pārkebornas (Nina Parkeborn) ieteikumi, kā pēc iespējas ērtāk iekārtot vien 16 kvadrātmetrus lielu mājokli.

Mājas, kur atpūsties

Šo moderno oāzi 2019. gada IKEA katalogam radīja interjera dizaineres Nīna Parkeborna (Nina Parkeborn) un Pella Hedebija (Pella Hedeby). Viņu iecere bija gaismas caurstrāvots mājoklis, kur atpūsties un atgūt spēkus.

GRATULERA – jaunas dzīvības piešķiršana IKEA 50. un 60. gadu dizainam

Svinēsim IKEA dizaina 75 gadus ar GRATULERA – antīkā stila iecienīto produktu jauno maztirāžas kolekciju.

5 veidi, kā atrast vietu dārzam iekštelpās

Vai sapņojat par dārzu, atrodoties pilsētas džungļos? Lai tas zaļo! Ja jums pietrūkst puķudobju un dārzeņu dobju, mūsu ieteikums ir gudri izmantot to platību, kura jums ir. Lūk, pieci mūsu iecienītākie veidi, kā atrast zaļo zonu tur, kur jums šķita, ka tas nav iespējams.

Kā saglabāt vēsu prātu savā apmešanās vietā

Iedvesmojieties no mūsu vienkāršajiem padomiem, kā uzveikt karstumu mājās, neķeroties pie enerģiju patērējošajiem ventilatoriem vai gaisa kondicionieriem.

Stilīgas darba vietas jaunam sākumam

Esat bērns, kurš gaida savu pirmo skolas dienu vai koledžas students, kurš sapņo par neatkarīgas dzīves jauniem piedzīvojumiem – mēs visi gaidām jaunu sākumu. Kaut arī tas var sākumā šķist biedējošs, tas sniedz arī vairāk iespēju dzīvē un atklāj jaunus apvāršņus neatklātiem talantiem, nekad neizjustām sajūtām un nākotnes stāstiem.