IDEJAS un iedvesma

Krāsainākais vasaras piedāvājums
Krāsainākais vasaras piedāvājums

Vasarai piestāv viss košais, un krāsu nekad nevar būt par daudz! Izvēlies skaistākos ziedus no mūsu plašā klāsta.Izvēlies skaistākos ziedus mājai, balkonam, terasei un dārzam no IKEA plašā klāsta.

Noķer haizivi!
Noķer haizivi!

Nāc rotaļāties un piedalies spēlē "Noķer haizivi!". No 11. līdz 28. jūnijam IKEA veikalā slēpsies 12 haizivis – atrodi visas un piedalies loterijā. 30. jūnijā tiks izlozēta galvenā balva – IKEA dāvanu karte 200 € vērtībā. Vēl citi 30 dalībnieki saņems pa vienai mīkstajai rotaļlietai – protams, draudzīgo BLÅHAJ haizivi.

"Manas mājas ar IKEA" jaunā sezona
"Manas mājas ar IKEA" jaunā sezona

"Manas mājas ar IKEA" atkal ir klāt! Šoreiz parādīsim, kā iekārtot telpas, kam jāpilda vairākas funkcijas, un kā radīt praktisku, ērtu interjeru neparastākās vietās, piemēram, jumtistabā, puspagrabā vai vasaras mājā. Vai tu jau sen sapņo par pārvērtībām? Aizpildi pieteikuma anketu un varbūt tieši tavu sapni piepildīs IKEA interjera dizaineru komanda!

Bērnu nometne "Draudzīgs planētai ar IKEA"
Bērnu nometne "Draudzīgs planētai ar IKEA"

Vai zināji, ka arī pilsētas dzīvoklī ir iespējams ierīkot savu dārziņu un ka pietiek ar kripatiņu fantāzijas, lai no vecā vai nederīgā radītu jaunas, lieliskas lietas? Ikviens var dot savu ieguldījumu planētas nākotnē, arī tu! Sadarbībā ar privāto pamatskolu DOMDARIS aicinām zinātkārus bērnus vecumā no 7 līdz 11 un no 12 līdz 15 gadiem piedalīties aizraujošā 5 dienu nometnē un uzzināt, kā to paveikt. Izdibināsim, ko īsti nozīmē bieži pieminētā ilgtspēja un kā tā ienāk mūsu ikdienā, un mācīsimies piešķirt lietām jaunu dzīvi!

OMTÄNKSAM kolekcija – labs dizains ērtai dzīvei
OMTÄNKSAM kolekcija – labs dizains ērtai dzīvei

Mēs visi savureiz vēlamies justies īpaši ērti. OMTÄNKSAM zviedru valodā nozīmē "rūpīgs" un "gādīgs", un šī kolekcija ir radīta mājīgākai ikdienai ikvienās mājās un ikvienam.

Istaba pirmajiem soļiem patstāvībā
Istaba pirmajiem soļiem patstāvībā

Otrās sezonas noslēdzošajā sērijā raidījums "Manas mājas ar IKEA" viesojas pie nelielas, draudzīgas ģimenes, kur dēls Dāvids jau sen ilgojas pats pēc savas mazās karaļvalsts, kurā netraucēti pavadīt laiku un mācīties kļūt patstāvīgam pēc ilga laika, kas veselības apsvērumu dēļ pavadīts ciešā vecāku uzraudzībā. Dāvids ir pāraudzis bērnistabas iekārtojumu, kas savulaik veidots kā rotaļu istabas interjers mazam puisēnam. IKEA interjera dizainere Ieva priecājas par iespēju pārveidot istabu jaunietim, jo uzskata, ka šādā telpā iespējams brīvi izpausties un radīt drosmīgākas krāsu kombinācijas.

Divi vienā – pārvērtības priekšnamam un balkonam
Divi vienā – pārvērtības priekšnamam un balkonam

Parasti raidījumā "Manas mājas ar IKEA" pārvērtības piedzīvo tikai viena telpa, taču šoreiz viesosimies mājoklī, kur balkons tik organiski papildina priekšnamu, ka uzreiz ir skaidrs – arī interjeram jābūt saskaņotam. IKEA interjera dizainere Renāte Vāvere  pratīs sagādāt patīkamu pārsteigumu saimniecei Kristīnei, izveidojot patiesi aicinošu dzīvokļa vizītkarti.

Ziedoša vasara tavās mājās
Ziedoša vasara tavās mājās

Labi, ja mājoklis ir plašs. Vasarā gan tā vien gribas aizbēgt no lielpilsētas kņadas kaut kur pie dabas, taču, ja tas nav iespējams, neraizējies! IKEA ir daudz ideju, kā ielaist vasaru arī pilsētas dzīvoklī!

Viena diena darba, vesela vasara labi pavadīta laika
Viena diena darba, vesela vasara labi pavadīta laika

Dažos mājokļos ir plašas terases, bet dažos pavisam nelielas. Varbūt izklausīsies neticami, taču maza terase ne vienmēr ir trūkums. Ja vēlies radīt nelielu, omulīgu vietiņu, kur pavadīt laiku siltajās vasaras dienās, mums ir labas ziņas! IKEA ir pieejami labi, viegli īstenojami risinājumi.

Tavs ideālais pagalms
Tavs ideālais pagalms

Vai arī tu vēlētos pagalmu, kurā prieks iziet? Šo sapni var pārvērst īstenībā! Atroti piedurknes un ķeries klāt, lai soli pa solim izveidotu zaļu atpūtas oāzi.