IDEJAS un iedvesma

Ziemassvētku pasakas galvenā rota – eglīte
Ziemassvētku pasakas galvenā rota – eglīte

Vēl pirms dāvanu iesaiņošanas un svētku maltītes likšanas galdā jāpagūst izrotāt Ziemassvētku eglīti. Tā šajos svētkos ir pati greznākā. Tā stāv goda vietā, un ap to veidojas burvība un svētku noskaņa.

Priecīgu galda klāšanu!
Priecīgu galda klāšanu!

Vai nav tiesa, ka, pavadot vairāk laika mājās, rodas vēlēšanās iekārtoties īpaši skaisti un omulīgi? Un kā būtu, ja arī maltītes varētu baudīt svinīgā svētku noskaņā? Saklāj galdu, kas pārsteigs viesus un tevi pašu.

"Manas mājas ar IKEA". Pārvērtības veselam dzīvoklim
"Manas mājas ar IKEA". Pārvērtības veselam dzīvoklim

Sezonas noslēgums nāk ar pārsteigumu! Sezonas pēdējā sērijā raidījums "Manas mājas ar IKEA" viesojas pie siguldietes Rutas. Viņa mīt savā pašreizējā mājoklī – vienistabas dzīvoklītī ēkā, kur kādreiz bijusi poliklīnika, – jau aptuveni septiņus gadus, un viņas meita Linda nolēma, ka ir pienācis laiks pārmaiņām, lai mājoklis kļūtu gan krāsaināks, gan ērtāks. Linda pieteica mammas dzīvokli IKEA pārvērtību raidījumam, un viņai uzsmaidīja veiksme! Turklāt IKEA interjera dizainerei Kristīnei ir padomā vairāk nekā tikai vienkārša vienas istabas pārveidošana. Šoreiz pārvērtības piedzīvos viss dzīvoklis!

"Manas mājas ar IKEA". Pilsētā ienāk gaisma
"Manas mājas ar IKEA". Pilsētā ienāk gaisma

Kad dienas saraujas īsākas, ikvienā sirdī ienāk ilgas pēc gaismas. Sezonas noslēgumā raidījumā "Manas mājas ar IKEA" sagaida kas īpašs – maģiskas pārvērtības veselai mājai! Šai Eižena Laubes projektētajā Valdemāra ielas jūgendstila pērlē Rīgā mītošie pēc aktīvas kaimiņienes iniciatīvas vienojušies mesties kopīgā piedzīvojumā un piedalīties IKEA svētku projektā. Kopā ar IKEA interjera dizaineri Ievu šis nams pārtaps par spožāko zvaigzni pilsētā.

"Manas mājas ar IKEA". Viena istaba, daudz iespēju
"Manas mājas ar IKEA". Viena istaba, daudz iespēju

Šoreiz raidījumā "Manas mājas ar IKEA" viesojamies vienistabas dzīvoklītī Bolderājā. Daidze un Maksims šeit mīt jau deviņus gadus, un jau astoņus gadus viņu ģimenē ir arī dēls Juris. Saskanīgā ģimenīte ir pieteikusi savu mājokli pārvērtībām, jo vēlas beidzot ieviest kārtību haosā, kur neviena mēbele, šķiet, nespēj pilnvērtīgi pildīt tai paredzēto funkciju.

Radošas pārvērtības
Radošas pārvērtības

Šoreiz raidījumā "Manas mājas ar IKEA" viesosimies kādā Āgenskalna namā, kur mitinās mākslinieku pāris Signe un Edgars Folki. Abu meita Elīza pieteikusi pārvērtībām nepilnus 17 kvadrātmetrus lielo tēva darbistabu. Agrāk māksliniekam bijusi atsevišķa darbnīca, bet tad, kad bija no tās jāšķiras, darba rosība pārcēlās uz šo telpu, kas kādreiz bijusi meitas guļamistaba, vēlāk pārtapusi mantu glabātavā, un nu tajā izbrīvēts stūrītis darbam. Elīza uzskata, ka tētis beidzot ir pelnījis telpu, kuru var sajust kā patiesi savu. Īsti radošas pārvērtības ar IKEA interjera dizaineri Barbu!

Nekad nav par agru gatavoties Ziemassvētkiem
Nekad nav par agru gatavoties Ziemassvētkiem

Gaidīt svētkus – tas ir īpaši. Izpušķots mājoklis, īstā noskaņa... Kāpēc gan nebaudīt prieku ilgāk? Gatavojies svētkiem laikus un svini no sirds!

DEKORERA kolekcija. Novērtē mājīgu siltumu ziemas vakaros
DEKORERA kolekcija. Novērtē mājīgu siltumu ziemas vakaros

Vakari kļūst garāki, un ir arvien patīkamāk pārnākt siltā mājoklī un pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Kopā vairāk prieka sagādās gan gardas vakariņas, gan spēles, gan puzles, gan mājokļa rotāšana. DEKORERA kolekcijā ir skaisti aksesuāri vēl mājīgākai noskaņai, no smalka samta spilvena pārvalkiem un siltiem plediem, līdz dekoratīvām bļodām, svečturiem un paplātēm. DEKORERA kolekcijā ir viss tavai māju sajūtai. Izteiksmīgi, krāsaini raksti un materiāli, kas padarīs mājokli vēl mājīgāku.

Neliela virtuve lieliem plāniem
Neliela virtuve lieliem plāniem

Šoreiz raidījums "Manas mājas ar IKEA" viesojas pie jaunas ģimenes. Aneta un Emīls, kuru ģimenē ir vēl mazais Miķelis un sunīte Greisa, pieteikuši pārvērtībām sava mitekļa virtuvi. Tiesa, nav iztikuši arī bez nesaprašanās – Aneta sākumā šaubījusies, vai pieteikties dalībai, tomēr tad palīdzējusi vīram uzrakstīt pieteikumu. Pieteiktā telpa ir ļoti neliela, vien 4,5 kvadrātmetri, tāpēc galvenais jautājums, uz kuru būs jāmeklē atbilde IKEA interjera dizainerei Agitai, būs tāds – kā ietilpināt mazā platībā visu nepieciešamo pilnvērtīgai, funkcionālai virtuvei?

Laimīgais četrinieks
Laimīgais četrinieks

Raidījuma "Manas mājas ar IKEA" 3. sezonas 3. sērijā viesosimies pie ģimenes, kurai nesen pievienojies mazais saulstariņš Alīna, un nu viņi ir četratā. Lēmums par vēl viena bērna ienākšanu ģimenē pieņemts jau sen, taču iespēja parādījusies pēkšņi, tāpēc istaba jaunajai iemītniecei bija jāsagatavo pāris dienu laikā. Mazajai Alīnai netrūkst ne mīlestības, ne mantu, taču istaba pagaidām palikusi līdz galam neiekārtota, jo viss laiks veltīts attiecību veidošanai un citiem steidzamākiem jautājumiem. IKEA interjera dizaineri Elīnu gaida aizraujošs uzdevums – radīt īstu māju sajūtu mazai, aktīvai meitenei.