IDEJAS un iedvesma

Lai dzīvo pārmaiņas!

Laipni lūgti mājoklī, kur pastāvīgas ir tikai pārmaiņas. Šeit atradīsi daudzfunkcionālas mēbeles un risinājumus, kas ļauj četru cilvēku ģimenei pavadīt laiku kopā un ar draugiem.

Parādi savu aizraušanos ar SAMMANHANG

Aptaujās noskaidrots, ka 32 % cilvēku mājās ir mantas, kuras tie slēpj no citiem. Lepojies ar to, kas tev pieder! Izmanto jauno SAMMANHANG kolekciju, lai sakārtotu un parādītu savas mīļākās mantas.

Izmanto lietderīgi katru centimetru

Dzīvo nelielā dzīvoklī vai maini dzīvesvietu uz mazāku? Liec lietā sienas! Iedvesmai – IKEA interjera dizaineres Nīnas Pārkebornas (Nina Parkeborn) ieteikumi, kā pēc iespējas ērtāk iekārtot vien 16 kvadrātmetrus lielu mājokli.

Eklektisks interjers spēcīgām personībām

Apskati interjera dizainera Hansa Blumkvista (Hans Blomquist) radīto krāšņo mājokli un iedvesmojies! Dizaineris šī mitekļa iemītniekus iztēlojies kā kaislīgu ceļotāju pāri, kam patīk izrādīt dažādos pasaules nostūros atrastās mantas.

Ērta istaba visai ģimenei

Nepieciešama telpa, kur ģimene var izbaudīt laiku kopā un katrs var pabūt savā nodabā? Lielisks dizains ir iespējams arī daudzfunkcionālā telpā. Apskati šo moderno istabu no IKEA 2019. gada kataloga un ļaujies iedvesmai!
 
 

Tīra sirdsapziņa

Kā visprātīgāk izmantot planētas resursus, dzīvojot pilsētā? Iedvesmojies no interjera dizaineru Terēzes Ēriksones (Therese Ericsson) un Kērstinas Bones (Kerstin Bohne) piedāvātajiem atjautīgajiem risinājumiem IKEA 2019. gada katalogā.

Krāsaina, omulīga ligzdiņa

Dzīvo nelielā dzīvoklī vai maini dzīvesvietu uz mazāku? Liec lietā sienas! Iedvesmai – IKEA interjera dizaineres Nīnas Pārkebornas (Nina Parkeborn) ieteikumi, kā pēc iespējas ērtāk iekārtot vien 16 kvadrātmetrus lielu mājokli.

Mājas, kur atpūsties

Šo moderno oāzi 2019. gada IKEA katalogam radīja interjera dizaineres Nīna Parkeborna (Nina Parkeborn) un Pella Hedebija (Pella Hedeby). Viņu iecere bija gaismas caurstrāvots mājoklis, kur atpūsties un atgūt spēkus.

GRATULERA – jaunas dzīvības piešķiršana IKEA 50. un 60. gadu dizainam

Svinēsim IKEA dizaina 75 gadus ar GRATULERA – antīkā stila iecienīto produktu jauno maztirāžas kolekciju.

5 veidi, kā atrast vietu dārzam iekštelpās

Vai sapņojat par dārzu, atrodoties pilsētas džungļos? Lai tas zaļo! Ja jums pietrūkst puķudobju un dārzeņu dobju, mūsu ieteikums ir gudri izmantot to platību, kura jums ir. Lūk, pieci mūsu iecienītākie veidi, kā atrast zaļo zonu tur, kur jums šķita, ka tas nav iespējams.

Kā saglabāt vēsu prātu savā apmešanās vietā

Iedvesmojieties no mūsu vienkāršajiem padomiem, kā uzveikt karstumu mājās, neķeroties pie enerģiju patērējošajiem ventilatoriem vai gaisa kondicionieriem.

Stilīgas darba vietas jaunam sākumam

Esat bērns, kurš gaida savu pirmo skolas dienu vai koledžas students, kurš sapņo par neatkarīgas dzīves jauniem piedzīvojumiem – mēs visi gaidām jaunu sākumu. Kaut arī tas var sākumā šķist biedējošs, tas sniedz arī vairāk iespēju dzīvē un atklāj jaunus apvāršņus neatklātiem talantiem, nekad neizjustām sajūtām un nākotnes stāstiem.