IKEA veikalā vienmēr var iegūt jaunas idejas un iedvesmoties, un pa rokai ir mērlente un zīmulis, lai noskatītās preces varētu izmērīt un pierakstīt. Turpmāk tavā rīcībā būs vēl viens noderīgs rīks: jaunā IKEA lietotne.

 

 

Atklāj radīšanas prieku

Jaunā IKEA lietotne jeb Radotne, kā to dēvējam mēs, ir radīta tavām ērtībām un tam, lai atraisītu tavu iztēli, plānojot sava mājokļa interjeru IKEA veikalā vai pat mājās, sēžot savā dīvānā. Domājam, ka ar šo lietotni tev vēl vairāk patiks iepirkties, un noskatītās IKEA preces būs vēl vieglāk iegūt un iedzīvināt savās mājās.

 

Meklēt

Radi kā atklājējs
Izmēģini ērto preču meklēšanu. Izpēti IKEA piedāvājumu, apskati cenas, atklāj jaunumus un atrodi visu vajadzīgo, lai tavs mājoklis kļūtu par labāko vietu pasaulē.

Vēlmju saraksts

Radi kā sapņu piepildītājs
Kaut kas iepatikās, taču vēl neesi gatavs to iegādāties? Pievieno noskatīto preci izlasei un turpini sapņot. Preci izlasei var pievienot jebkurā lietotnes sadaļā, arī preču vai ideju sadaļā un, noskenējot cenas zīmes svītrkodu, to var izdarīt arī veikalā.

Piegāde

Radi kā telekinēzes lielmeistars
Kā pārvietot priekšmetus, nepieceļoties no dīvāna? Tikai pāris klikšķu lietotnē, un tavi IKEA pirkumi tiks nogādāti, kur vien vēlies. Lietotnē var saglabāt vairākas piegādes adreses. Tikai izvēlies īsto adresi, piegādes datumu, laiku, piegādes veidu, un lieta darīta!

Iedvesma

Radi kā influenceris
Iedvesmojies pats un skaistākai dzīvei iedvesmo arī visus apkārtējos. Mūsu interjera idejas var filtrēt pēc kategorijām, pievienot izlasei un ar tām dalīties, pārsūtot mājiniekiem vai draugiem.

Izmēģini!

Lejuplādē lietotni, izmēģini visas tās sniegtās iespējas, iedvesmojies un iepērcies!
 
 
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu