Ēdamistaba IDEJAS un iedvesma

Moderna ēdamistaba ģimenei
Moderna ēdamistaba ģimenei

Elegantā ēdamistabā maltīte garšos daudz labāk. Šī modernā telpa varbūt izskatās pieticīga, taču ne tuvu tāda nav. Ieskaties uzmanīgi – te ieraudzīsi vairākas skandināvu dizaina ikonas, piemēram, LISABO koka ēdamgaldu (to var viegli salikt, neizmantojot darbarīkus), ODGER krēslus no pārstrādātas plastmasas un koka un VITTSJÖ plauktu, kas izgatavots no metāla un rūdītā stikla.

Atvērta plānojuma ēdamzona ģimenes mājā
Atvērta plānojuma ēdamzona ģimenes mājā

Šī ēdamistaba plašā ģimenes namā ir brīnišķīgs moderna interjera paraugs. MÖRBYLÅNGA ozolkoka galds piesaista skatienu un ienes telpā dabas dvesmu. Lai ģimene pakavētos pie galda ilgāk, te ir seši nepārspējami ērti SAKARIAS krēsli. Roku balsti ir polsterēti, un krēslus var iestumt zem galda, lai tie aizņemtu mazāk vietas.

Kopdzīve nelielā telpā: virtuve ar ēdamzonu
Kopdzīve nelielā telpā: virtuve ar ēdamzonu

Šajā dzīvoklī nav vietas atsevišķai ēdamistabai, bet virtuve ir gana plaša, lai iekārtotu ēdamzonu. Tradicionāli skandināviskajā interjerā ir daudzas mēbeles, kas palīdz ietaupīt vietu, izmantojot to atjautīgāk: NORDEN galda virsma ir noturīga pret šķidrumiem, ēdiena traipiem, eļļu, karstumu, skrāpējumiem un virsmas bojājumiem. Pie galda ir divas viegli pārvietojamas RÅSKOG taburetes, bet tad, kad mājas saimniekiem pievienojas viesi, talkā var ņemt arī KULLABERG grozāmo krēslu.

Neliela virtuve īres dzīvoklī
Neliela virtuve īres dzīvoklī

Dažreiz pilnīgi pietiek ar mazumiņu. Šī nelielā virtuve ar ēdamzonu ir tam pierādījums. MELLTORP galdu var izmantot arī kā rakstāmgaldu, un pie tā nolikt divus vai pat četrus TEODORES krēslus. Nepieciešamības gadījumā var izmantot arī MARIUS taburetes, ko var sakraut vienu uz otras, lai tās aizņemtu mazāk vietas. SKÅDIS perforētie dēļi pie sienas ir uzticams palīgs kārtības uzturēšanā un gādā, lai nepieciešamie sīkumi vienmēr būtu pie rokas.

Ēdamistaba ģimenei un viesiem
Ēdamistaba ģimenei un viesiem

Šajā modernajā mājoklī ar skandināviska stila interjeru pietiek vietas gan iemītniekiem, gan viesiem. Pie BJURSTA izvelkamā galda var apsēsties pat 8 cilvēki, izmēru var mainīt pēc nepieciešamības. LEIFARNE krēsliem ir ērti izliekts sēdeklis un atzveltne. Četras MARIUS taburetes paslēptas zem TV galdiņa, lai vajadzības gadījumā būtu pa rokai.

Ēdamistaba lauku mājās: ēd, pavadi laiku kopā, svini
Ēdamistaba lauku mājās: ēd, pavadi laiku kopā, svini

Šajās lauku mājās ģimene sanāk kopā biežāk nekā tikai nedēļas nogalēs. Tradicionāli skandināviskais interjers ir burvīgs fons laiskām vasaras novakarēm, ģimenes viesībām un svētdienas pusdienām. Telpa ir pietiekami plaša, lai atrastos vieta garam SKOGSTA galdam, NORRARYD krēsliem un citām mēbelēm – krēsliem un taburetēm pieejami vēl citi modeļi.

Elegance un ilgmūžība
Elegance un ilgmūžība

Šeit mītošais pāris prot novērtēt kvalitatīvas, ilgmūžīgas mantas, un viņu ēdamistaba ir iekārtota ar izturīgām modernā stila mēbelēm. Centrālo vietu ieņem MÖRBYLÅNGA galds ar biezu ozolkoka finierējumu un BERNHARD krēsli. Krēslu polsterētie sēdekļi pārvilkti ar mīkstu, izturīgu, viegli kopjamu ādu, kas laika gaitā nezaudē nenieka no sava skaistuma.

Mājīga, aicinoša telpa ģimenei un viesiem
Mājīga, aicinoša telpa ģimenei un viesiem

Ja vēlies pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni, iekārto ērtu vietu sanākšanai pie liela galda. MÖRBYLÅNGA galds ir pārklāts ar biezu ozolkoka finiera slāni un izturējis stingras pārbaudes, lai būtu garantēti stabils, izturīgs un droši kalpotu ģimenei vairākus gadus. VOLFGANG krēsli ar ērtiem, polsterētiem sēdekļiem papildina galdu, radot skandināvisku noskaņu.

Istaba visiem un ikvienam
Istaba visiem un ikvienam

Ja tev ir liela ģimene, svarīgākais ir atrast visam vietu. Vieta vajadzīga gan tev, gan visai ģimenei kopā, turklāt bieži viss notiek vienlaicīgi tai pašā telpā. Lai visiem būtu ērti, izvēlies moderna stila ēdamistabas mēbeles, piemēram, NORRÅKER galdu. Droši kombinē dažādus krēslus, arī bērnu krēsliņus. Tas radīs istabas īpašo auru. Uz kāda krēsla tu šodien vēlētos sēdēt?

Ģimenes dzīve nelielā mājoklī
Ģimenes dzīve nelielā mājoklī

Vai maza mājokļa nelielajā virtuvē iespējams izveidot ērtu ēdamtelpu ģimenei ar bērniem? Protams! AGAM bērnu krēslā mazais sēdēs piemērotā augstumā, un šī krēsla dizains lieliski sader ar modernā stila mēbelēm, piemēram, NORRARYD krēsliem un NORRÅKER galdu. Galds ir izturīgs, ilgmūžīgs un ar noapaļotiem stūriem, kas ir drošāki.

Koša ēdamistaba mākslinieku pārim
Koša ēdamistaba mākslinieku pārim

Šo stilīgo ēdamistabu iekārtojis mākslinieku pāris. Interjers ir mūsdienīgs, taču ne pārspīlēti moderns, un ļauj baudīt harmonisku saspēli starp zaļajām sienām, zelta krāsas akcentiem rāmjos, svečturos un paplātēs un EKEDALEN galda un krēslu komplektu tumšā krāsā. Komplektā ir izvelkams galds un četri koka krēsli ar ērtā leņķī veidotu atzveltni un noņemamiem sēdekļa pārvalkiem.

Koši un draudzīgi
Koši un draudzīgi

Atvērta plānojuma dzīvojamā istaba ar ēdamzonu ir viena no svarīgākajām telpām šajā draudzīgajā piepilsētas mājā. Te pietiek vietas gan tuvākiem un tālākiem radiem, gan draugiem. Iekārtojums ieturēts košās, dzīvespriecīgās krāsās, bet ēdamzonas mēbeles ir tumšā tonī. Dzeltens moduļu dīvāns un zaļa BESTÅ kolekcijas plauktu kombinācija mantu glabāšanai kontrastē ar brūnu BJURSTA izvelkamo galdu un tumši ziliem ODGER krēsliem, kas izgatavoti no pārstrādātas plastmasas un koka.

Idejas Lieldienu galdam. Kā radīt svētku noskaņu?
Idejas Lieldienu galdam. Kā radīt svētku noskaņu?

Košākie pavasara svētki ir klāt! Lai arī tos šogad pavadīsim ļoti šaurā ģimenes lokā vai pat vienatnē, no svinēšanas tāpēc nav jāatsakās. Priecīgi krāsains Lieldienu brokastu galds var uzlabot omu, tāpēc IKEA interjera dizaineriem ir padomā idejas, kā rotāt galdu, lai prieks būtu gan acīm, gan maciņam.