IKEA Family digitālā karte

Saņem IKEA Family digitālo karti tūlīt!

E-pasta adrese

Piesakoties IKEA Family digitālajai kartei, tu piekrīti Privātuma politikas nosacījumiem un Lietošanas noteikumiem. .

Vai e-pasta adrese ir pareiza?

Lai apstiprinātu e-pasta adresi, atver nosūtīto vēstuli un noklikšķini uz tajā redzamās saites.

Jaunā IKEA Family digitālā karte ir gatava

Atver IKEA Family digitālo karti e-pastā un saglabā to savā tālrunī.

Šī e-pasta adrese jau ir reģistrēta.

Vai ieraksti citu e-pasta adresi šeit .


Vieglāk par vieglu:

IKEA Family kluba priekšrocības. To ir tik daudz!

Welcome to IKEA Family image 18

Bezmaksas tēja vai kafija darbdienās

We like to treat our members like family. So, next time you visit the store any day from Monday to Friday, let’s make you feel at home with a free hot drink. All you need to do is spend 1 € or more with your IKEA Family card at the Swedish restaurant.
Welcome to IKEA Family image 19

Īpaši piedāvājumi katru mēnesi

Ģimenes locekļi ir pelnījuši vairāk, tāpēc IKEA Family kluba biedriem piedāvājam preces par īpašu cenu. Katru mēnesi preču piedāvājums mainās. Par IKEA Family piedāvājumu vēsta cenas zilais marķējums veikalā un tiešsaistē, bet vienuviet piedāvājumus vari apskatīt mājas lapā. Neaizmirsti pieteikties arī IKEA Family jaunumu saņemšanai e-pastā.
Welcome to IKEA Family image 20

Preču bezmaksas apdrošināšana

Ne vienmēr viss iet gludi, taču ir labi zināt, ka kāds par tevi rūpējas. Uzrādi IKEA Family karti pie kases vai pievieno digitālo karti savam IKEA kontam, pasūtot preces tiešsaistē. Mēs esam parūpējušies par preču apdrošināšanu pret nejaušiem bojājumiem transportēšanas laikā. 90 dienu laikā no pirkuma brīža apmainīsim preci pret jaunu, ja tā būs sabojāta.
Welcome to IKEA Family image 21

Uzzini pirmais

Pievienojies IKEA Family klubam un atzīmē, ka piekrīti saņemt ziņas – jaunumu vēstules e-pastā, īpašos piedāvājumus un iedvesmojošas idejas mājoklim. Jaunumu saņemšanai vari pieteikties jebkurā laikā, pierakstoties savā IKEA kontā.
Welcome to IKEA Family image 22

Esi pirmais IKEA izpirkšanā

IKEA izpirkšana notiek divas reizes gadā – vasarā un ziemā. IKEA Family kluba biedriem visi izpirkšanas piedāvājumi ir spēkā vienu dienu agrāk nekā citiem. Tā kā preču skaits parasti ir ierobežots, nolūkoto izpārdošanas preci varēsi iegādāties, kamēr tā ir pieejama.
Welcome to IKEA Family image 23

Vairāk prieka bērniem

Uzrādi IKEA Family karti, un tavs bērns varēs uzturēties rotaļu istabā Småland par 30 minūtēm ilgāk. Vairāk prieka bērnam un vairāk laika netraucēti iepirkties tev.
Welcome to IKEA Family image 24

Ja gadās pārdomāt

Uzrādi IKEA Family karti pie kases vai pievieno digitālo karti savam IKEA kontam, pasūtot preces tiešsaistē, un varēsi tās atdot atpakaļ 365 dienu laikā, ja tomēr pārdomāsi.
Welcome to IKEA Family image 25

Spēles un loterijas

Kļūstot par IKEA Family kluba biedru, tu piekrīti piedalīties dažādās spēlēs un loterijās. Savu piekrišanu vari jebkurā brīdī atsaukt, veicot atbilstošu atzīmi savā IKEA kontā.
Welcome to IKEA Family image 26

Karte vienmēr līdzi

Nemeklē karti makā, jo tā vienmēr ir līdzi tavā telefonā! Izveido IKEA Family kontu, lejuplādē digitālo karti viedtālrunī un iepērcies vēl ērtāk!X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu