Interjers rada noskaņu telpā un rosina kā klientu, tā darbinieku labsajūtu. Iekārto darba telpas, gādājot gan par vieniem, gan par otriem, jo tava uzņēmuma veiksmes atslēga ir viņu rokās. 
 
IKEA piedāvā teicamu dizainu, stilu daudzveidību, lielisku cenu un uzticamu kvalitāti. Ja vēlies iekārtot savu biroju, viesnīcu, restorānu vai cita veida uzņēmuma telpas, atsūti pieprasījumu tiešsaistē, un mēs ar tevi sazināsimies, lai visu nokārtotu.Interjera dizaina pakalpojumi
Piedāvājam arī interjera dizaina pakalpojumus – mūsu pieredzējušie profesionāļi ir tavā rīcībā. Izstrādājam interjera pamata plānu atbilstoši telpas specifikācijai un klienta vēlmēm. Konsultējam par telpas mērīšanu, preču klāstu un citiem pakalpojumiem.
 
Raksti mums uz e-pasta adresi interjers@IKEA.lv. Vienosimies par tev ērtāko tikšanās laiku un pārvērtēsim tavus sapņus īstenībā.

Lūdzam ņemt vērā, ka pašreizējās globālās situācijas dēļ dažas preces var nebūt pieejamas.

Darba laiks: I–V 8.00–17.00
Tālrunis +371 20006878
E-pasts: b2b@IKEA.lv

Biznesa klientu apkalpošanas noteikumi

IKEA uzņēmumiem IDEJAS un iedvesma

Brīvdienu paradīze – dzīvoklis ar terasi piejūras pilsētā
Brīvdienu paradīze – dzīvoklis ar terasi piejūras pilsētā

Lai ikviena mājās pavadīta brīvdiena paliktu mīļā atmiņā, iekārto mājīgu oāzi savā tūkstoš zvaigžņu viesnīcā – tas ir, tepat uz savas terases. HAVSTEN moduļu dīvāni ir izpelnījušies ne tikai mūsu klientu atzinību – tie 2017. gadā saņēma konkursa “Red Dot Award” godalgu preču dizaina kategorijā, jo tās ir funkcionālas mēbeles, kas piemērotas tieši lietošanai ārā. Tēraudam ar pulvera pārklājumu un mīkstajiem, ērtajiem spilveniem nekaitē ne lietus, ne spēcīgi tiešie saules stari. HAVSTEN ir ļoti pateicīgs interjera centrālais elements, ap kuru var veidot mājīgu telpas iekārtojumu.

Kā iekārtot iekšpagalmu?
Kā iekārtot iekšpagalmu?

Arī iekšpagalms ir lieliska vieta atpūtas zonai. Mājīguma sajūtai izkarini vai uz grīdas izkārto vairākas ROTERA laternas, saliec telpaugus un tekstilizstrādājumus. Pēc tam izvēlies piemērotākās āra mēbeles – ÄPPLARÖ kafijas galdiņu un SOLLERÖN moduļu dīvānus. Šīs sēdmēbeles izgatavotas no ar rokām pītas plastmasas rotangpalmas, kas izskatās īsta, un zem sēdvietas var salikt daudz mantu.

Oāze pagalmā atpūtai ar kolēģiem
Oāze pagalmā atpūtai ar kolēģiem

Nenovērtē par zemu savu darbinieku atpūtas brīžus un ierīko mājīgu stūrīti atpūtai pagalmā – gan ikdienai, gan kopīgiem svētkiem, gan biznesa pusdienām. Būs nepieciešams tikai koka vai mākslīgā zālāja grīdas segums RUNNEN, izturīgās SJÄLLAND āra mēbeles, KLASEN ogļu grils ar ratiņiem un KUGGÖ/LINDÖJA saulessargs, zem kura paslēpties no tiešiem saules stariem.
X