Kopā par veiksmīgu uzņēmējdarbību

Interjers rada noskaņu telpā un rosina kā klientu, tā darbinieku labsajūtu. Iekārto darba telpas, gādājot gan par vieniem, gan par otriem, jo tava uzņēmuma veiksmes atslēga ir viņu rokās.

IKEA piedāvā teicamu dizainu, stilu daudzveidību, lielisku cenu un uzticamu kvalitāti. Mūsu interjera dizaineri ir gatavi izstrādāt interjera dizaina projektus, iedvesmot un konsultēt par to, kā iekārtot telpas pēc iespējas funkcionālāk un kā izvēlēties īstās mēbeles.

Vai jau zini, kas tev nepieciešams?

Ja esi izlēmis, kādas mēbeles vēlies iegādāties savam uzņēmumam, noformē pasūtījumu un pasūti tās tiešsaistē.
 
  

Vai palīdzēt?

Ja vēlies uzdot jautājumu, izmantot kādu no mūsu pakalpojumiem vai pieteikt konsultāciju, atsūti pieteikumu, un mūsu darbinieki ar tevi sazināsies 24 stundu laikā (darbdienās).
 

Vairāk par mūsu pakalpojumiem

Biznesa klientu apkalpošanas noteikumi

Mēs esam tur, kur ir uzņēmumi

Iekārto biroju, īres namu, veikalu, viesnīcu, restorānu vai cita veida uzņēmuma telpas – IKEA noteikti būs piemērots risinājums.

Nekustamais īpašums

  • Dzīvojamie nami
  • Īres dzīvokļi
  • Viesnīcas

Birojs

  • Korporācijas
  • Organizācijas
  • Institūcijas

Mazumtirdzniecība un viesmīlība

  • Nelieli veikali
  • Kafejnīcas un restorāni
  • Pakalpojumi

Jauna kopstrādes telpa

Meklē ērtu vietu attālinātam darbam vai vietu, kur neformālā gaisotnē satikties ar sadarbības partneriem vai norunāt darba interviju? Laipni aicināts uz mūsu jauno kopstrādes telpu tirdzniecības centrā "Spice", Rīgā.
 

Jautā mums

Ja šķiet, ka noderētu padoms, jautā! Mēs labprāt atbildēsim un konsultēsim.

Tālruņa Nr.: +371 20006878
E-pasta adrese: B2B@IKEA.lv

Darba laiks: I-V 8:00-17:00

Pakalpojumi

Tu vari darīt pats, bet vari arī uzticēt darāmo mums. Dari tā, kā tev ir vieglāk un vienkāršāk.
Interjera dizains

Labākie interjera risinājumi tavām telpām.

Mērīšana

Ātri un profesionāli izmērīsim telpu.

 
Piegāde

Piegādāsim pirkumus tieši uz biroju vai citur.

Montāža

Uztici mēbeļu salikšanu mums.

 
Uzstādīšana

Mēs saliksim tavu virtuves iekārtu un uzstādīsim nepieciešamo sadzīves tehniku.

Interjera dizains

Mūsu interjera dizaineri sagatavos interjera dizaina projekta skici un īstenos ar klientu saskaņoto projektu. Mūsu speciālisti labprāt dalīsies iedvesmojošās idejās un ieteiks, kā izvēlēties īstās mēbeles un iekārtot telpas: no dzīvojamām telpām līdz pat birojam un darba telpām.
 
 

Uzņēmumu stāsti

Kurš gan labāk var izstāstīt par IKEA sadarbību ar uzņēmumiem kā klienti paši? Aplūko mūsu dizaineru veidotos interjera risinājumus dažādiem uzņēmumiem un lasi klientu stāstus un atsauksmes.

VASTINT

Pilnībā aprīkots un mēbelēts mājoklis ļauj ietaupīt laiku, enerģiju un arī naudu. Tieši šo iemeslu dēļ nekustamo īpašumu attīstītājs VASTINT sadarbojas ar IKEA.
 

svaigi.lv

Ģimenes uzņēmums svaigi.lv piedāvā iespēju tiešsaistē iegādāties Latvijas zemnieku audzētus un gatavotus labumus. Ar IKEA interjera dizaineres iesaisti uzņēmums beidzot ticis pie telpas, kur mājīgā gaisotnē satikties ar piegādātājiem un kas atklāj uzņēmuma būtību.
 

DEKO

Koka māju ražotajs DEKO vēlējās, lai klienti var notvert vasarnīcas noskaņu un iedomāties sevi tajā dzīvojam. Pieaicinot IKEA, tapa paraugvasarnīca ar jau gatavu iekārtojumu.
 

Sajūti dāvināšanas prieku

Tavi darbinieki ir pelnījuši atzinību. Uzdāvini katram to, ko sirds visvairāk kāro: ar IKEA dāvanu karti ikviens var iegādāties tieši to, ko vēlas! Dāvanu karti nav nepieciešams papildus iesaiņot.
 

Iedvesmojies sava uzņēmuma iekārtošanai

Ērta un iedvesmojoša darba vide ir uzņēmuma panākumu atslēga. Kā tādu iekārtot? Apskati galeriju un smelies idejas un iedvesmu!
 

IKEA uzņēmumiem Idejas un iedvesma

Ziemassvētku gars darbavietā
Ziemassvētku gars darbavietā

Bieži darbavieta ir kā otrās mājas un kolēģi – kā otra ģimene, tāpēc arī darbavieta ir pelnījusi ietērpties svētku rotā, lai kopā ar kolēģiem un viesiem varētu baudīt svētku atmosfēru. IKEA Biznesa klientu apkalpošanas nodaļa nolēma iepriecināt 3 dažādas darbavietas, to darbiniekus un viesus ar īpašām Ziemassvētku pārvērtībām.

IKEA Biznesa klientu apkalpošanas nodaļas interjera dizaineres Linda Ribaka-Orlova un Auce Graudiņa atzīst, ka katra uzņēmuma telpas atspoguļo tā identitāti, un Ziemassvētkos tā nedrīkst būt bezpersoniska un auksta. Turklāt darbiniekiem kopīga uzņēmuma dekorēšana var kalpot kā lielisks saliedēšanas pasākums, lai atkāptos no ikdienas darbu rutīnas.

Birojā kā mājās: svaigs interjers dinamiskam uzņēmumam
Birojā kā mājās: svaigs interjers dinamiskam uzņēmumam

Ja tici tam, ko dari, nekas nav neiespējams. Pirms septiņiem gadiem Elīnai radās sapnis. Viņa sapņoja padarīt svaigus, sezonālus vietējos produktus pieejamus arī aizņemtiem pilsētniekiem, kuriem nav laika braukt uz laukiem un atrast daudzos nelielos uzņēmumus, kas ražo lieliskus produktus. Tā radās svaigi.lv. Elīna vienmēr ir vēlējusies, lai uzņēmuma interjers atspoguļotu tā personību, bet nekad nebija laika šo vēlēšanos īstenot. Tagad, kad uzņēmumam apritējuši jau septiņi gadi, viņa nolēmusi, ka ir laiks pārmaiņām. Vai IKEA interjera dizainerei Lindai izdosies uztvert šī uzņēmuma īpašo auru?

Kopstrādes telpa tirdzniecības centrā "Spice"
Kopstrādes telpa tirdzniecības centrā "Spice"

Atrašanās vieta: tirdzniecības centra "Spice" 2. stāvā ēdināšanas zonā (Lielirbes iela 29, Rīga). Darba laiks: katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00. IKEA cienītāji, privātpersonas un biznesa klienti – ikviens laipni aicināts apmeklēt jaunizveidoto kopstrādes telpu, kurā strādāt un neformālā gaisotnē tikties ar sadarbības partneriem vai potenciālajiem darbiniekiem. Kopstrādes telpā, 248 kvadrātmetru platībā, iekārtotas ergonomiskas darba vietas un atpūtas stūrīši, lai ikviens varētu atrast tīkamu vietu pārrunām, ideju radīšanai un jaunām sadarbībām. Iepriekšēja rezervācija nav nepieciešama – nāc sev ērtā laikā, ieņem kādu no brīvajām vietām un ķeries pie darba.
X