Valstī noteikto ierobežojumu dēļ biznesa klientu apkalpošana no 21. oktobra notiks attālināti.
Kopā par veiksmīgu uzņēmējdarbību

Interjers rada noskaņu telpā un rosina kā klientu, tā darbinieku labsajūtu. Iekārto darba telpas, gādājot gan par vieniem, gan par otriem, jo tava uzņēmuma veiksmes atslēga ir viņu rokās.

IKEA piedāvā teicamu dizainu, stilu daudzveidību, lielisku cenu un uzticamu kvalitāti. Mūsu interjera dizaineri ir gatavi izstrādāt interjera dizaina projektus, iedvesmot un konsultēt par to, kā iekārtot telpas pēc iespējas funkcionālāk un kā izvēlēties īstās mēbeles.

Sazinies ar mums pa tālruni vai e-pastā. Ja esi jau izlēmis, kādas mēbeles vēlies iegādāties, pasūti tās tiešsaistē.

Vairāk par mūsu pakalpojumiem

Biznesa klientu apkalpošanas noteikumi

 

Sajūti dāvināšanas prieku

Tavi darbinieki ir pelnījuši atzinību. Uzdāvini katram to, ko sirds visvairāk kāro: ar IKEA dāvanu karti ikviens var iegādāties tieši to, ko vēlas! Dāvanu karti nav nepieciešams papildus iesaiņot.
 

Mēs esam tur, kur ir uzņēmumi

Iekārto biroju, īres namu, veikalu, viesnīcu, restorānu vai cita veida uzņēmuma telpas – IKEA noteikti būs piemērots risinājums.

Nekustamais īpašums

  • Dzīvojamie nami
  • Īres dzīvokļi
  • Viesnīcas

Birojs

  • Korporācijas
  • Organizācijas
  • Institūcijas

Mazumtirdzniecība un viesmīlība

  • Nelieli veikali
  • Kafejnīcas un restorāni
  • Pakalpojumi

Jautā mums

Ja šķiet, ka noderētu padoms, jautā! Mēs labprāt atbildēsim un konsultēsim.

Tālruņa Nr.: +371 20006878
E-pasta adrese: B2B@IKEA.lv

Darba laiks: I-V 8:00-17:00

IKEA tavam uzņēmumam 2022

Iekārto biroju, veikalu, restorānu vai citas uzņēmuma telpas? Mums ir idejas interjeram, kas veicinās panākumus! Apskati jaunāko brošūru.
 

Pakalpojumi

Tu vari darīt pats, bet vari arī uzticēt darāmo mums. Dari tā, kā tev ir vieglāk un vienkāršāk.

Interjera dizains

Labākie interjera risinājumi tavām telpām.

Uzzini vairāk

Mērīšana

Ātri un profesionāli izmērīsim telpu.

Uzzini vairāk

Piegāde

Piegādāsim pirkumus tieši uz biroju vai citur.

Uzzini vairāk

Montāža

Uztici mēbeļu salikšanu mums.

Uzzini vairāk

Iedvesmojies sava uzņēmuma iekārtošanai

Ērta un iedvesmojoša darba vide ir uzņēmuma panākumu atslēga. Kā tādu iekārtot? Apskati galeriju un smelies idejas un iedvesmu!
 

IKEA uzņēmumiem IDEJAS un iedvesma

Brīvdienu paradīze – dzīvoklis ar terasi piejūras pilsētā
Brīvdienu paradīze – dzīvoklis ar terasi piejūras pilsētā

Lai ikviena mājās pavadīta brīvdiena paliktu mīļā atmiņā, iekārto mājīgu oāzi savā tūkstoš zvaigžņu viesnīcā – tas ir, tepat uz savas terases. HAVSTEN moduļu dīvāni ir izpelnījušies ne tikai mūsu klientu atzinību – tie 2017. gadā saņēma konkursa “Red Dot Award” godalgu preču dizaina kategorijā, jo tās ir funkcionālas mēbeles, kas piemērotas tieši lietošanai ārā. Tēraudam ar pulvera pārklājumu un mīkstajiem, ērtajiem spilveniem nekaitē ne lietus, ne spēcīgi tiešie saules stari. HAVSTEN ir ļoti pateicīgs interjera centrālais elements, ap kuru var veidot mājīgu telpas iekārtojumu.

Kā iekārtot iekšpagalmu?
Kā iekārtot iekšpagalmu?

Arī iekšpagalms ir lieliska vieta atpūtas zonai. Mājīguma sajūtai izkarini vai uz grīdas izkārto vairākas ROTERA laternas, saliec telpaugus un tekstilizstrādājumus. Pēc tam izvēlies piemērotākās āra mēbeles – ÄPPLARÖ kafijas galdiņu un SOLLERÖN moduļu dīvānus. Šīs sēdmēbeles izgatavotas no ar rokām pītas plastmasas rotangpalmas, kas izskatās īsta, un zem sēdvietas var salikt daudz mantu.

Oāze pagalmā atpūtai ar kolēģiem
Oāze pagalmā atpūtai ar kolēģiem

Nenovērtē par zemu savu darbinieku atpūtas brīžus un ierīko mājīgu stūrīti atpūtai pagalmā – gan ikdienai, gan kopīgiem svētkiem, gan biznesa pusdienām. Būs nepieciešams tikai koka vai mākslīgā zālāja grīdas segums RUNNEN, izturīgās SJÄLLAND āra mēbeles, KLASEN ogļu grils ar ratiņiem un KUGGÖ/LINDÖJA saulessargs, zem kura paslēpties no tiešiem saules stariem.
X