Kopā par veiksmīgu uzņēmējdarbību

Interjers rada noskaņu telpā un rosina kā klientu, tā darbinieku labsajūtu. Iekārto darba telpas, gādājot gan par vieniem, gan par otriem, jo tava uzņēmuma veiksmes atslēga ir viņu rokās.

IKEA piedāvā teicamu dizainu, stilu daudzveidību, lielisku cenu un uzticamu kvalitāti. Mūsu interjera dizaineri ir gatavi izstrādāt interjera dizaina projektus, iedvesmot un konsultēt par to, kā iekārtot telpas pēc iespējas funkcionālāk un kā izvēlēties īstās mēbeles.

Piemeklēsim interjera risinājumus ikvienam uzņēmumam un budžetam

Nekustamais īpašums
  • Dzīvojamie nami
  • Īres dzīvokļi
  • Viesnīcas
Birojs
  • Korporācijas
  • Organizācijas
  • Institūcijas
Mazumtirdzniecība un viesmīlība
  • Nelieli veikali
  • Kafejnīcas un restorāni
  • Pakalpojumi

Interjera dizains par 0 €

Izmanto mūsu interjera dizaina pakalpojumus un maksā tikai par mēbelēm un interjera priekšmetiem. Iegādājoties preces, kuru kopējā vērtība atbilst vismaz 70 % projekta izmaksu, telpas iekārtojuma projektu saņem bez maksas.
 

Kopā no ​projekta sākuma līdz darbu pieņemšanai

Pieredzējuši interjera dizaineri sagatavos tavām vēlmēm atbilstošu projektu, savukārt īpaši norīkots projekta vadītājs gādās, lai darbi ritētu raiti.
 

Jautā mums

Ja šķiet, ka noderētu padoms, droši jautā. Mēs labprāt atbildēsim un konsultēsim.

Tālruņa nr.: +371 20006878.
E-pasta adrese: B2B@IKEA.lv.

Darba laiks: I–V 8.00-17.00.

Vai jau zini, kas tev nepieciešams?

Ja esi izlēmis, kādas mēbeles vēlies iegādāties savam uzņēmumam, noformē pasūtījumu un pasūti tās tiešsaistē.

 

Vai palīdzēt?

Ja vēlies uzdot jautājumu, izmantot kādu no mūsu pakalpojumiem vai pieteikt konsultāciju, atsūti pieteikumu, un darba dienās mūsu darbinieki ar tevi sazināsies 24 stundu laikā.
 
.

Sajūti dāvināšanas prieku

Izsaki atzinību klientiem, partneriem un darbiniekiem, sniedzot iespēju izvēlēties sev piemērotāko un labāko. IKEA dāvanu karte – tik daudz dāvanu par lielisku cenu tikai 45 kvadrātcentimetros. 
 

IKEA uzņēmumiem Idejas un iedvesma

Ziemassvētku gars darbavietā
Ziemassvētku gars darbavietā

Bieži darbavieta ir kā otrās mājas un kolēģi – kā otra ģimene, tāpēc arī darbavieta ir pelnījusi ietērpties svētku rotā, lai kopā ar kolēģiem un viesiem varētu baudīt svētku atmosfēru. IKEA Biznesa klientu apkalpošanas nodaļa nolēma iepriecināt 3 dažādas darbavietas, to darbiniekus un viesus ar īpašām Ziemassvētku pārvērtībām.

IKEA Biznesa klientu apkalpošanas nodaļas interjera dizaineres Linda Ribaka-Orlova un Auce Graudiņa atzīst, ka katra uzņēmuma telpas atspoguļo tā identitāti, un Ziemassvētkos tā nedrīkst būt bezpersoniska un auksta. Turklāt darbiniekiem kopīga uzņēmuma dekorēšana var kalpot kā lielisks saliedēšanas pasākums, lai atkāptos no ikdienas darbu rutīnas.

Birojā kā mājās: svaigs interjers dinamiskam uzņēmumam
Birojā kā mājās: svaigs interjers dinamiskam uzņēmumam

Ja tici tam, ko dari, nekas nav neiespējams. Pirms septiņiem gadiem Elīnai radās sapnis. Viņa sapņoja padarīt svaigus, sezonālus vietējos produktus pieejamus arī aizņemtiem pilsētniekiem, kuriem nav laika braukt uz laukiem un atrast daudzos nelielos uzņēmumus, kas ražo lieliskus produktus. Tā radās svaigi.lv. Elīna vienmēr ir vēlējusies, lai uzņēmuma interjers atspoguļotu tā personību, bet nekad nebija laika šo vēlēšanos īstenot. Tagad, kad uzņēmumam apritējuši jau septiņi gadi, viņa nolēmusi, ka ir laiks pārmaiņām. Vai IKEA interjera dizainerei Lindai izdosies uztvert šī uzņēmuma īpašo auru?

Kopstrādes telpa tirdzniecības centrā "Spice"
Kopstrādes telpa tirdzniecības centrā "Spice"

Atrašanās vieta: tirdzniecības centra "Spice" 2. stāvā ēdināšanas zonā (Lielirbes iela 29, Rīga). Darba laiks: katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00. IKEA cienītāji, privātpersonas un biznesa klienti – ikviens laipni aicināts apmeklēt jaunizveidoto kopstrādes telpu, kurā strādāt un neformālā gaisotnē tikties ar sadarbības partneriem vai potenciālajiem darbiniekiem. Kopstrādes telpā, 248 kvadrātmetru platībā, iekārtotas ergonomiskas darba vietas un atpūtas stūrīši, lai ikviens varētu atrast tīkamu vietu pārrunām, ideju radīšanai un jaunām sadarbībām. Iepriekšēja rezervācija nav nepieciešama – nāc sev ērtā laikā, ieņem kādu no brīvajām vietām un ķeries pie darba.
X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu