Telpas iekārtojums ietekmē gan klientu, gan darbinieku labsajūtu – uzņēmuma panākumi ir atkarīgi gan no viena, gan no otra.
 
IKEA piedāvā visu nepieciešamo biroju, viesnīcu, restorānu un citu uzņēmumu telpu iekārtošanai.
Teicams dizains, dažādi stili, lieliska cena un uzticama kvalitāte.
Rūpējies par saviem klientiem, un ļauj mums parūpēties par tavu uzņēmumu.


Interjera dizaina pakalpojumi
Piedāvājam arī interjera dizaina pakalpojumus – mūsu pieredzējušie profesionāļi ir tavā rīcībā. Izstrādājam interjera pamata plānu atbilstoši telpas specifikācijai un klienta vēlmēm. Konsultējam par telpas mērīšanu, preču klāstu un citiem pakalpojumiem.
 
Raksti mums uz e-pasta adresi interjers@IKEA.lv. Vienosimies par tev ērtāko tikšanās laiku un pārvērtēsim tavus sapņus īstenībā.Darba laiks: I–V 8.00–17.00
E-pasts: b2b@IKEA.lv

Biznesa klientu apkalpošanas noteikumi

IKEA uzņēmumiem IDEJAS un iedvesma

Moderns lielpilsētas birojs
Moderns lielpilsētas birojs

Biroja iekārtošana ir svarīgs uzdevums, īpaši, ja uzņēmumā strādā vairāk par diviem cilvēkiem. Ar mūsdienīgajām modernā stila BEKANT mēbelēm iekārtošana ies no rokas jebkuram. Rakstāmgaldi, dokumentu skapji un griestu lampas ir veidoti saderīgās krāsās un stilā, un ar tiem varēs izveidot ērtu darba vietu katram darbiniekam. Kolekcijā ir arī plaukti, lai sadalītu telpu un padarītu atvērta tipa biroju mazliet mājīgāku.

Skandināviska biroja virtuve
Skandināviska biroja virtuve

Kas šodien pusdienās? Šī biroja virtuve ir tik eleganti iekārtota kā neliels restorāns, un pievilcīgajā skandināviska stila interjerā ērti varēs justies gandrīz jebkurš. Izturīgie, ilgmūžīgie galdi, soli un LEIFARNE krēsli atbilst sabiedrisko telpu mēbelēm noteiktajām prasībām. LEIFARNE krēsli ir ļoti ērti sēdēšanai, jo tiem ir īpaši veidots sēdeklis un atzveltne; īpašs pārklājums novērš slīdēšanu, turklāt krēslus var salikt vienu uz otra, lai tie aizņemtu mazāk vietas.

Mājīgs ziedu veikaliņš
Mājīgs ziedu veikaliņš

Šajā mājīgajā ziedu veikaliņā valda pievilcīgu kontrastu pārpilnība. Šeit kombinētas modernas biroja mēbeles, eleganti kafijas galdiņi, koka kastes un dažādi burvīgi aksesuāri. FJÄLKINGE ir izturīgi tērauda plaukti, kas tomēr izskatās viegli un gaisīgi. Tiem ir vienkārša forma, ko viegli saskaņot ar dažāda stila mēbelēm.

Divi vienā: birojs un darbnīca
Divi vienā: birojs un darbnīca

IDÅSEN rakstāmgaldi ir regulējama augstuma, lai pie tiem varētu gan sēdēt, gan stāvēt. Tas ir ļoti ērti, ja vienā telpā jāatrod vieta gan darbam pie datora, gan darbam darbnīcā. Galdu pēc nepieciešamības var pārvietot citur vai izmantot ar TROLLBERGET augstajiem krēsliem vai grozāmo krēslu. Šajā industriālajā interjerā ir arī HEKTAR lampas un VEBERÖD plaukti.

Lauku virtuves šarms restorānā
Lauku virtuves šarms restorānā

Šis tradicionālā stila restorāns iekārtots tumšā krāsu gammā, izmantojot koka mēbeles. Izturīgie, ilgmūžīgie NORRÅKER galdi un krēsli ir izgatavoti no bērza masīvkoka un atbilst prasībām, kādas uzstādītas sabiedriskās telpās lietojamām mēbelēm. Melno NORRÅKER krēslu krāsa sasaucas ar MALSJÖ bufetes toni, un tad, kad jātīra grīda, tos var kārtīgi sakraut vienā telpas malā.

Tradicionāla stila šokolādes veikaliņš
Tradicionāla stila šokolādes veikaliņš

Īstajās vitrīnās tava prece izskatīsies neatvairāma. Mums ir daudz ideju, kā atjautīgi un ekonomiski iekārtot vietu taviem gardumiem, lai, tos aplūkojot, siekalas saskrietu mutē. Skaistam noformējumam uzņēmējdarbībā ir liela nozīme. Vajadzēs MALSJÖ vitrīnu, EKET sienas plauktus un izvelkamu INGATORP galdu gadījumam, ja izlemsi paplašināt piedāvājumu.

Moderns birojs darbam vienatnē un kopā
Moderns birojs darbam vienatnē un kopā

Šajā atvērta tipa birojā, kas reizē ir arī sanāksmju telpa, pietiek vietas gan darbam, gan pārrunām. Ar BEKANT biroja mēbelēm, piemēram, stūra galdiem dizaineriem un digitālo risinājumu speciālistiem un konferenču galdiem kopīgām prāta vētrām un diskusijām, var atjautīgi izmantot katru telpas kaktiņu.

Mūsdienīgi risinājumi suši restorānam
Mūsdienīgi risinājumi suši restorānam

Kāds ir veiksmīga restorāna noslēpums? Mēs uzskatām, ka liela loma ir iekārtojumam. Šī suši restorāna gaismas pielietais, drosmīgiem krāsu akcentiem papildinātais interjers taču rosina apetīti, vai ne? Telpa iekārtota skandināvu stilā, kombinējot baltas un gaiša koka mēbeles – NORRÅKER galdus, JANINGE bāra krēslus un krēslus ar roku balstiem, ko var uzkarināt uz galda malas, lai būtu vieglāk iztīrīt grīdu. Košās skapīšu durvis un sarkanie griestu lampu vadi piedod telpai tās īpašo raksturu.

Tūrisma birojs
Tūrisma birojs

Modernas mēbeles un maigi pasteļtoņi ir brīnišķīga kombinācija, kas rada māju sajūtu. Šajā tūrisma birojā blakus novietoti trīs BEKANT galdi, kopā atgādinot garu ēdamistabas galdu, un apkārt salikti dažādi krēsli – HATTEFJÄLL grozāmie krēsli darbiniekiem, mīksti polsterētie LÅNGFJÄLL krēsli vai elegantie YPPERLIG krēsli apmeklētājiem. Kas vēl vajadzīgs, lai gūtu panākumus? Tikai pāris ietilpīgi FJÄLKINGE plaukti ceļojumu brošūrām, vairāki sienas pulksteņi, liela pasaules karte un laipna apkalpošana.

Atvērta tipa birojs kopīgam darbam
Atvērta tipa birojs kopīgam darbam

Lielā birojā ir ļoti svarīgi iekārtot atsevišķas darba vietas. Izmanto BEKANT rakstāmgaldus ar aizslietņiem, lai izveidotu katram savu telpu darbam. Galdu augstums ir regulējams, lai pie tiem varētu strādāt gan sēdus, gan stāvus, un skaņu aizturošais aizslietnis rada klusu, patīkamu vidi, kur vieglāk koncentrēties. Aizslietņu pelēkā krāsa sasaucas ar HATTEFJÄLL grozāmo krēslu toni un VINTERGATA griestu lampām.

Birojs radošajai aģentūrai
Birojs radošajai aģentūrai

Mūsdienīgām, radošām personībām nepieciešams mūsdienīgs, radošs birojs. Šajā birojā blakus darba vietām ar BEKANT rakstāmgaldiem un ergonomiskiem grozāmajiem krēsliem atradīsi arī vietu, kur papļāpāt vai uzspēlēt galda spēles, kā arī slēdzamus HALLAN skapīšus darbiniekiem un vietu viņu divriteņiem.

Izteiksmīga viesnīcas reģistratūra
Izteiksmīga viesnīcas reģistratūra

Iedvesmojošā viesnīcas reģistratūrā noteikti jāiekārto vieta gaidīšanai, kur būtu patīkami uzkavēties. Izvēlies košu krāsu sienām, papildini ar tikpat košiem paklājiem un aizkariem un neitrāliem sienas rotājumiem. Novieto modernos VEDBO atpūtas krēslus un LISABO kafijas galdiņu.

Vīriešu apģērbu veikals
Vīriešu apģērbu veikals

Iekārtojot kungu apģērbu veikalu, ELVARLI plauktu kombinācijas ar LED apgaismojumu. Izturīgajos plauktos var veidot ekspozīciju ar apģērbu un aksesuāru modes jaunumiem, bet YPPERLIG atpūtas krēsli un kafijas galdiņi rada apmeklētājiem māju sajūtu. Investīcijas kvalitatīvā, elegantā veikala iekārtojumā vienmēr atmaksājas.

Vieta konferencēm un sanāksmēm
Vieta konferencēm un sanāksmēm

Moderna konferenču telpa ar mūsdienīgām biroja mēbelēm un labu apgaismojumu. Pa perimetru izvietoti BEKANT galdi, lai sanāksmes dalībnieki varētu bez grūtībām dzirdēt un redzēt pārējos. Ērtajos LÅNGFJÄLL biroja krēslos ir ērti sēdēt un koncentrēties, bet NYMÅNE iekaramās lampas nodrošina labu vispārējo apgaismojumu.

Tradicionāla stila kafejnīca
Tradicionāla stila kafejnīca

Pasteļtoņi, silts apgaismojums un dabiska koka mēbeles ir pavisam vienkārša kombinācija, kas palīdzēs kā uz burvja mājiena radīt tev savu omulīgo kafejnīciņu. NORRÅKER bāra galdi un krēsli atbilst augstākajiem stabilitātes, izturības un drošības standartiem, tāpēc ir piemēroti lietošanai sabiedriskās telpās. Glīts interjers, krāsaina ēdienkarte, draudzīga apkalpošana un tava skandināvu stila kafejnīca būs gatava!

Brīvdienu māja atpūtai un viesībām
Brīvdienu māja atpūtai un viesībām

Šajā brīvdienu mājā ir padomāts par ikvienu. Plašā terase iekārtota ar SOLLERÖN moduļu dīvāniem, krēsliem un galdiem – gaumīgs un mājīgs iekārtojums, kas piestāvēs gan kolēģu svinībām, gan kopābūšanai ģimenes vai draugu lokā. Bērnu stūrītim piemērotākas būs vieglās UTTER mēbeles.

Oāze pagalmā atpūtai ar kolēģiem
Oāze pagalmā atpūtai ar kolēģiem

Nenovērtē par zemu savu darbinieku atpūtas brīžus un ierīko mājīgu stūrīti atpūtai pagalmā – gan ikdienai, gan kopīgiem svētkiem, gan biznesa pusdienām. Būs nepieciešams tikai koka vai mākslīgā zālāja grīdas segums RUNNEN, izturīgās SJÄLLAND āra mēbeles, KLASEN ogļu grils ar ratiņiem un KUGGÖ/LINDÖJA saulessargs, zem kura paslēpties no tiešiem saules stariem.

Kā iekārtot iekšpagalmu?
Kā iekārtot iekšpagalmu?

Arī iekšpagalms ir lieliska vieta atpūtas zonai. Mājīguma sajūtai izkarini vai uz grīdas izkārto vairākas ROTERA laternas, saliec telpaugus un tekstilizstrādājumus. Pēc tam izvēlies piemērotākās āra mēbeles – ÄPPLARÖ kafijas galdiņu un SOLLERÖN moduļu dīvānus. Šīs sēdmēbeles izgatavotas no ar rokām pītas plastmasas rotangpalmas, kas izskatās īsta, un zem sēdvietas var salikt daudz mantu.

Brīvdienu paradīze – dzīvoklis ar terasi piejūras pilsētā
Brīvdienu paradīze – dzīvoklis ar terasi piejūras pilsētā

Lai ikviena mājās pavadīta brīvdiena paliktu mīļā atmiņā, iekārto mājīgu oāzi savā tūkstoš zvaigžņu viesnīcā – tas ir, tepat uz savas terases. HAVSTEN moduļu dīvāni ir izpelnījušies ne tikai mūsu klientu atzinību – tie 2017. gadā saņēma konkursa “Red Dot Award” godalgu preču dizaina kategorijā, jo tās ir funkcionālas mēbeles, kas piemērotas tieši lietošanai ārā. Tēraudam ar pulvera pārklājumu un mīkstajiem, ērtajiem spilveniem nekaitē ne lietus, ne spēcīgi tiešie saules stari. HAVSTEN ir ļoti pateicīgs interjera centrālais elements, ap kuru var veidot mājīgu telpas iekārtojumu.

Āra kafejnīca vecpilsētā
Āra kafejnīca vecpilsētā

Klusu terasi vai kādu no vecpilsētas šaurajām ielām pavisam viegli var pārvērst par āra kafejnīcu, ko pieskandina nerimstošas čalas un gardi smiekli. Sāc ar mēbelēm, piemēram, ar tērauda āra mēbelēm SALTHOLMEN. Tās ir izturīgas, viegli kopjamas un pārnēsājamas, turklāt tās var salocīt un kompakti uzglabāt.