Priekšnams IDEJAS un iedvesma

Neliels priekšnams ģimenes mājā
Neliels priekšnams ģimenes mājā

Ja mājoklī ir neliels priekšnams, pievērs uzmanību HEMNES kolekcijas priekšnama mēbelēm – apavu skapīšiem, soliem un pakaramajiem, kas veidoti skandināvu tradicionālajā stilā. Šīs mēbeles ir novietojamas tuvu sienai, tāpēc priekšnamā valdīs kārtība un paliks vairāk brīvas vietas.

Spilgti akcenti ģimenes priekšnamā
Spilgti akcenti ģimenes priekšnamā

Dzeltenas sienas, lampas un BOSNÄS kāju soliņi ar vietu mantu glabāšanai ir tikai daži no daudziem košiem akcentiem šajā dzīvespriecīgajā namā. Tai pašā laikā šis interjers ir lielisks minimālisma paraugs. MACKAPÄR pakaramie, apavu skapīši un plaukti veidoti skandināvu modernajā stilā.

Maz vietas? Daudz vietas!
Maz vietas? Daudz vietas!

Garais, šaurais gaitenis šajā lauku namā ir pilnībā atvēlēts mantu glabāšanai. Telpa ir praktiska un krāsaina – rakstainie paklāji un STOCKSUND paklājs ar vietu mantu glabāšanai zem sēdekļa ideāli sader ar HEMNES vaļējo skapi un rūtainajām tapetēm.

Priekšnams ģimenei ar bērniem
Priekšnams ģimenei ar bērniem

Izmanto novārtā pamestu stūri pie kāpnēm, lai iekārtotu ērtu priekšnamu. Lai ērti būtu gan vecākiem, gan bērniem, kas mācās būt patstāvīgi, pietiks ar augstu kumodi, PINNIG solu apaviem un KÄMPIG pakaramajiem, kas piestiprināti dažādos augstumos.

Klasisks priekšnama interjers
Klasisks priekšnama interjers

Priekšnamu var iekārtot īsā laikā un par nelieliem līdzekļiem. Ja tev patīk klasiska stila interjers, izvēlies HEKTAR griestu lampas un tradicionāla dizaina mēbeles. Iesakām PINNIG pakaramos, lai izmantotu sienu platību visā augstumā, un solus ar vietu apaviem.

Krāsains priekšnams studentam
Krāsains priekšnams studentam

Ar funkcionālām mēbelēm nelielu priekšnamu var viegli pārvērst par ietilpīgu vietu mantu glabāšanai. Šī īres dzīvokļa saimniekam ļoti patīk kurpes, tāpēc priekšnamā centrālā vieta ir GREJIG apavu plauktiem, ko var salikt vienu virs otra, un lielam ANEBODA skapim. Lielā kurpju kolekcija paslēpta aiz puscaurspīdīgajām durvīm.

Priekšnams lieliem un maziem
Priekšnams lieliem un maziem

Šajā mūsdienīgi iekārtotajā priekšnamā rītu sāk vesela ģimene. Gan vecākiem, gan bērniem ir ērti sagatavoties, lai dotos uz skolu un uz darbu. Modernās TJUSIG kolekcijas mēbeles ir uzticami palīgi kārtības uzturēšanā, turklāt soli, apavu plaukti un pakaramie ir viegli aizsniedzami pat pašiem mazākajiem.

Funkcionāls priekšnams vecpuisim
Funkcionāls priekšnams vecpuisim

Noderētu vieta, kur glabāt apģērbu, apavus, sporta piederumus un citas mantas? PLATSA mēbeles mantu glabāšanai ir lielisks risinājums modernam priekšnamam. Iekšpusē kārtību palīdzēs uzturēt HJÄLPA organizatori, bet ārpusē par atjautīgiem risinājumiem rūpēsies LÄTTHET kolekcija.

Šaurs priekšnams? Gan vieta atradīsies!
Šaurs priekšnams? Gan vieta atradīsies!

Ja priekšnams ir šaurs, un nav vietas iebūvētam skapim, mēģini izmantot visu sienu platību. Šis modernais priekšnams kāda pāra mājoklī ir lielisks piemērs, kā standarta skapja vietā izmantot PINNIG kolekcijas mēbeles. Uz pakaramajiem pietiek vietas mēteļiem un somām, bet trīs soli ļauj izmantot priekšnamu visā garumā.

Moderns priekšnams studentam
Moderns priekšnams studentam

Šo skandināvu stila priekšnamu īres dzīvoklī iekārtojis students. Viņam nevajag daudz vietas mantu glabāšanai, tāpēc sezonas ārdrēbēm izmanto pakaramos, bet apavus liek divos BISSA apavu skapīšos. Izņemot vai pārliekot iekšējās detaļas, skapīšu iekārtojumu iespējams variēt.

Atjautīgs risinājums ģimenei ar bērnu
Atjautīgs risinājums ģimenei ar bērnu

Grafiski melnbaltais interjers veidots ar elegantām, funkcionālām priekšnama mēbelēm. Lai visam pietiktu vietas, šeit ir gan pakaramais pie sienas, gan KNIPPE brīvi stāvošais mēteļu pakaramais, gan MACKAPÄR soliņš, kurā var salikt apavus. Uz soliņa var ērti piesēst, lai apautu kājas (dzīvojot kopā ar maziem bērniem, tas ir īpaši noderīgi) vai izmantot to kā galdiņu atslēgām un citiem sīkumiem.

Priekšnams tradicionālā stila interjerā
Priekšnams tradicionālā stila interjerā

Tradicionāla stila priekšnams iekārtots gaišos pasteļtoņos un ar skandināviska stila mēbelēm. Aiz durvīm novietoti divi augstie HEMNES apavu skapīši, kuros pietiek vietas visas ģimenes apaviem. Pakaramie ir piestiprināti tā, lai būtu ērti lietojami bērniem. NORRÅKER koka soliņš ir ļoti ērts, kad no rīta jāsagatavojas dienai.

Priekšnams modes pazinējam
Priekšnams modes pazinējam

Ja aizraujies ar modi, un tava kolekcija varētu sacensties ar retro apģērbu tirgotavas piedāvājumu, droši parādi savas skaistākās mantas, liekot tās vaļējos plauktos. HEMNES vaļējie skapji un PINNIG pakaramie ir lieliski piemēroti krāšņai ekspozīcijai. Vēl tikai daži akcenti, sienas tumšā, piesātinātā tonī, melnas mēbeles, lieli spoguļi, kastes mantām un gatavs! Izveidots interjers modes dizaina studentam.

Kā izmantot vietu priekšnamā?
Kā izmantot vietu priekšnamā?

Pakaramie? Ir. Apavu skapīši un soli? Ir! Un pat kastes mantu glabāšanai. Izvēloties piemērotas mēbeles, pat šauru priekšnamu var padarīt kārtīgu un funkcionālu. Moderna dizaina TJUSIG pakaramie, soli un apavu skapīši īpaši labi iekļaujas mūsdienīgā interjerā.