Iespējams, esi dzirdējis par IKEA rotaļu istabu Småland, kurā bērni var izklaidēties, kamēr vecāki iepērkas. Varbūt pat tavas atvases ir starp Småland lielākajiem faniem? Katrā ziņā ir vairāki iemesli, lai IKEA veikalu apmeklētu kopā ar bērniem. Dzimšanas dienas dāvana, īpaši bērniem domāti stūrīši veikalā un tagad arī radošais konkurss, ar iespēju laimēt ekskursiju uz veikalu!

Konkurss 1.–6. klasēm "Taupīgi risinājumi mūsu ikdienā"

Pieteikšanās konkursam 1.-6. klasēm “Taupīgi risinājumi mūsu ikdienā” ir noslēgusies. Paldies visiem dalībniekiem! Tuvākajā laikā sazināsimies ar uzvarētājiem. Seko informācijai par nākamajiem konkursiem un iespēju doties ar klasi ekskursijā uz IKEA mūsu mājas lapā.

Tava bērna dzimšanas dienā dāvinām gardu pankūku jampadraci!

Nosvini bērna dzimšanas dienu ar IKEA!

Svētku nekad nevar būt par daudz un dzimšanas dienu var svinēt arī vairākas dienas!

Bērna dzimšanas dienā vai nākamajās divās dienās nāc uz IKEA un saņem dāvanā īpašu pārsteigumu – gardu dzimšanas dienas pankūku jampadraci. Piedāvājums spēkā bērniem līdz 12 gadu vecumam. Svinēsim kopā!
 

Vieta, kur ļauts apzīmēt sienas

Mazajiem veikala apmeklētājiem var būt nogurdinoši gaidīt, kamēr vecāki apspriež jaunās virtuves iekārtas plānojumu un skapja iekšējās detaļas ar konsultantu. Tāpēc šajās zonās, kur uzturas, plānojot dažādus risinājumus mājoklim, īpaši esam padomājuši, lai bērniem būtu kāds laika kavēklis. Šī nu ir tā vieta, kur ir ļauts izpaust radošumu, zīmējot uz sienām. Vēlies ļaut vaļu savam iekšējam bērnam? Ņem zīmuļus un pievienojies, jo vecumam nav nozīmes! 

Krāsošanai esam atvēluši sienas virtuves iekārtas un BESTÅ sistēmas plānošanas zonās, pašapkalpošanās un preču atpakaļatdošanas nodaļā, kā arī Zviedru restorānā.X