Iespējams, esi dzirdējis par IKEA rotaļu istabu Småland, kurā bērni var izklaidēties, kamēr vecāki iepērkas. Varbūt pat tavas atvases ir starp Småland lielākajiem faniem? Katrā ziņā ir vairāki iemesli, lai IKEA veikalu apmeklētu kopā ar bērniem. Dzimšanas dienas dāvana, īpaši bērniem domāti stūrīši veikalā un tagad arī radošais konkurss, ar iespēju laimēt ekskursiju uz veikalu!

Konkurss 1.–6. klasēm "Ceļojums kosmosā"

Iztēle ļauj bez biļetes un pases ceļot, kad vien sirds kāro. Ceļošana ikvienā vecumā modina vēlmi atklāt jauno un saskatīt iespējas it visā. Pastāsti mums, kā tu laistos gaisā ar raķeti uz Visuma tālāko planētu vai Mēness izpētes staciju, viens vai kopā ar draugiem! Izsludinām konkursu 1.–6. klasēm: aicinām iedarbināt iztēles dzinējus, lai radītu stāstus, fantāzijas filmas vai izglītojušus materiālus par ceļošanu kosmosā.

Līdz 1. martam gaidām oriģinālus, līdz vienai minūtei garus, klašu veidotus videostāstus par tēmu “Ceļojums kosmosā”. Seši oriģinālāko un iedvesmojošāko stāstu autori, tas ir, sešas klases kopā ar skolotāju, balvā saņems iespēju doties izzinošā un izglītojošā ekskursijā uz IKEA. Ekskursija veidota kā trīs stundu garš ceļojums uz Zviedriju, kurā varēs uzzināt vairāk par Zviedriju, tās dabu, valodu un tradīcijām. Ekskursijas laikā dalībnieki atklās ne tikai daudz interesantu faktu, bet arī varēs piedalīties aizraujošās aktivitātēs un ieraudzīt IKEA veikalu no neierasta skatupunkta. Uzvarētāji varēs doties ekskursijā jau šī gada 21. martā, 28. martā, 11. aprīlī, 25. aprīlī, 9. maijā vai 23. maijā.

Konkursa noteikumi
Privātuma politika
 

Tava bērna dzimšanas dienā dāvinām gardu pankūku jampadraci!

Nosvini bērna dzimšanas dienu ar IKEA!

Svētku nekad nevar būt par daudz un dzimšanas dienu var svinēt arī vairākas dienas!

Bērna dzimšanas dienā vai nākamajās divās dienās nāc uz IKEA un saņem dāvanā īpašu pārsteigumu – gardu dzimšanas dienas pankūku jampadraci. Piedāvājums spēkā bērniem līdz 12 gadu vecumam. Svinēsim kopā!
 

Vieta, kur ļauts apzīmēt sienas

Mazajiem veikala apmeklētājiem var būt nogurdinoši gaidīt, kamēr vecāki apspriež jaunās virtuves iekārtas plānojumu un skapja iekšējās detaļas ar konsultantu. Tāpēc šajās zonās, kur uzturas, plānojot dažādus risinājumus mājoklim, īpaši esam padomājuši, lai bērniem būtu kāds laika kavēklis. Šī nu ir tā vieta, kur ir ļauts izpaust radošumu, zīmējot uz sienām. Vēlies ļaut vaļu savam iekšējam bērnam? Ņem zīmuļus un pievienojies, jo vecumam nav nozīmes! 

Krāsošanai esam atvēluši sienas virtuves iekārtas un BESTÅ sistēmas plānošanas zonās, pašapkalpošanās un preču atpakaļatdošanas nodaļā, kā arī Zviedru restorānā.X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu