Trūkst dīvāna kājas? Nepieciešama papildu eņģe? Nebēdā, mēs sagādāsim gan lielas, gan mazas rezerves daļas. Salabo, nevis maini – labi gan maciņam, gan planētai.

Lielas un mazas rezerves daļas

Mazas rezerves daļas, piemēram, skrūves, rokturus vai tapas, jūs varat saņemt bez maksas mūsu tirdzniecības vietās.

Nepieciešamas lielākas detaļas? Mūs klāstā bez maksas pieejamas daudzas mēbeļu rezerves daļas. Vairāk uzzini veikalā vai pa tālruni sazinoties ar zvanu centra darbiniekiem. Lielās rezerves daļas pieejamas tikai ar pirkuma čeku un laikā, kad spēkā ir garantija.
 

Sadzīves tehnika
Lai varētu piedāvāt pie mums iegādātas sadzīves tehnikas rezerves daļas, sadarbojamies ar ASCI Elektro Service Vertriebs GmbH – uzņēmumu ar ilggadēju pieredzi un plašu rezerves daļu klāstu, kas atbilst visiem IKEA standartiem.

Privātpersonām

Plāno ballīti un nepieciešamas papildu ledus formiņas? Trauku mazgājamās mašīnas galda piederumu grozs nemitīgi ir pārpildīts?
Nebēdā! Mūsu partnera ASCI Elektro Service Vertriebs GmbH tiešsaistes veikalā atradīsi piederumus un rezerves daļas visai IKEA sadzīves tehnikai. Vienkārši izvēlies, iegādājies un pagarini ierīces kalpošanas laiku vai papildini tās komplektāciju.

Iepirkšanās nosacījumus rodi ASCI tīmekļa vietnē.

Ja tev rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība rezerves daļu pasūtīšanā, vienmēr vari sazināties ar ASCI klientu apkalpošanas dienestu vai aizpildīt pieprasījuma veidlapu.

Lai piekļūtu ASCI tīmekļa vietnei un tiešsaistes veikalam, noklikšķini uz zemāk redzamās pogas.
 
 

Pakalpojumu sniedzējiem

Ja esi profesionāls sadzīves tehnikas remonta vai apkopes pakalpojumu sniedzējs un tev ir nepieciešamas detaļas IKEA sadzīves tehnikas remontam, rezerves daļas vari pasūtīt mūsu pilnvarotā partnera ASWO (ASWO International Service GmbH) platformā.

Lai piekļūtu ASWO platformai EURAS, noklikšķini uz zemāk redzamās saites (nepieciešama reģistrācija). EURAS nodrošina piekļuvi informācijai par apkopi un ļauj iegādāties IKEA sadzīves tehnikas rezerves daļas un piederumus.

Iepirkšanās nosacījumus un klientu atbalstu rodi EURAS tīmekļa vietnē.
 

Virtuves sadzīves tehnikas garantija

Visai IKEA sadzīves tehnikai ir bezmaksas 5 gadu garantija (izņemot LAGAN un TILLREDA sērijas, kurām ir 2 gadu garantija).

Uzzināt vairāk

Sadzīves tehnikas garantijas remonts

Vēlamies, lai pēc preces iegādes tev būtu pēc iespējas mazāk galvassāpju ierīces darbības traucējumu vai defektu dēļ. Ja tādi tomēr radušies, vienmēr cenšamies rast ātru un vienkāršu risinājumu.

Uzzināt vairāk
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu