Ar skapju un plauktu plānotāju vari izveidot tādu risinājumu bērnistabai, kas būs kā radīts tavam bērnam.

Bērnistaba IDEJAS un iedvesma

Mazulis vecāku guļamistabā
Mazulis vecāku guļamistabā

Ja bērnistaba un guļamistaba jāiekārto vienā telpā, panākumu atslēga ir izmantot mazāk mēbeļu. Šajā istabā GONATT bērnu gultiņa pieskaņota vecāku gultai un sienu krāsai. Mierpilnais interjers ieaijā saldā miegā gan lielos, gan mazos, bet LEKA attīstošais paklājiņš stimulē mazuļa acu un roku koordināciju.

Bērnistaba iztēles bagātināšanai
Bērnistaba iztēles bagātināšanai

Kas attīsta bērna iztēli? Mēs uzskatām, ka tai vajadzīgs rotaļīgs, košs un moderns interjers – tāds kā šis! Lai tādu izveidotu, nekas daudz nav vajadzīgs. Uzzīmē uz baltajām sienām dekoratīvus elementus un izvēlies krāsainus akcentus, piemēram, gultas veļu, paklājus ar īsu plūksnu, rotaļlietas un bērnu mēbeles. Gaišos toņos iekārtotajā istabā ir FRITIDS/STUVA skapis un galds ar nodalījumu rotaļlietām, kā arī TROFAST mēbeles mantu glabāšanai un spilgts, brīvi stāvošs grozs visam, ko sirds kāro – rotaļlietām, drēbēm un svarīgām personīgajām mantām.

Istaba brālim un māsai
Istaba brālim un māsai

Bērnistabas interjers var būt tikpat dzīvespriecīgs kā paši bērni. Šajā istabā dzīvo 11 gadus veca meitene un viņas 8 gadus vecais brālis. Te ir daudz vietas mantu glabāšanai – TUFFING divstāvīgā gulta neaizņem daudz vietas, un istabā var ielikt arī ietilpīgās STUVA mēbeles. Plauktos un atvilktnēs pietiek vietas abu bērnu mantām, un katram ir pa NÄPEN drēbju statīvam, kur izžāvēt peldkostīmu vai pakarināt izgludinātu skolas formas tērpu.

Moderna istaba mazulim
Moderna istaba mazulim

Kā iekārtot istabu mazulim? Tā kā tā noteikti būs pilna ar krāsainām mantām, sienas atstāj baltas, un arī mēbeles, piemēram, GULLIVER pārtinamo galdu un gultiņu un BUSUNGE kumodes, izvēlies tādā pašā vai citā neitrālā tonī. Vēl tikai bērnu grāmatas, rotaļlietas un krāsaina LEKA attīstošā rotaļlieta, un bērnistaba gatava!

Meitenīga istaba maigos pasteļtoņos
Meitenīga istaba maigos pasteļtoņos

Šī nelielā bērnistaba pieder 7 un 9 gadus vecām māsām. Pasteļtoņos ieturētajā interjerā pietiek vietas visām svarīgākajām bērnistabas mēbelēm: kompaktai MYDAL divstāvu gultai, regulējamam FLISAT rakstāmgaldam un augstai STUVA kumodei, kur salikt apģērbu, zīmēšanas piederumus un citas mantas. Gultasveļa dzīvespriecīgos toņos, spilveni un ierāmēti zīmējumi rada mājīgu noskaņu un padara telpu vēl personiskāku.

Kā sagatavot mājokli ģimenes pieaugumam?
Kā sagatavot mājokli ģimenes pieaugumam?

Plašā, tradicionālā stilā iekārtotā guļamistaba šajā pilsētas nomales namā ir ideāli piemērota, lai tajā varētu dzīvot arī mazulis, turklāt iekārtojumam nevajadzēs ne daudz naudas, ne laika. Izvēlies dabiska koka mazuļu mēbeles, piemēram, SNIGLAR pārtinamo galdu un bērnu gultiņu. Gultiņas guļvietai ir regulējams augstums (iespējami divi dažādi līmeņi), un tā veidota tā, lai būtu nodrošināta laba ventilācija, un mazuļa atpūta būtu vēl patīkamāka.

Skandināviska stila bērnistaba
Skandināviska stila bērnistaba

Skandināviskais stils un tradicionāla stila bērnu mēbeles ir universālas un derēs kā zēnam, tā meitenei. Šī bērnistaba iekārtota gaišos toņos, izmantojot SUNDVIK kolekcijas mēbeles. Skapis un gultiņa aug līdzi bērnam, bet pārtinamajā galdā ir vieta mantām, kam vienmēr jābūt pa rokai. Kad mazulis būs paaudzies, pārtinamo galdu varēs viegli pārveidot par kumodi.

Pastāvīgās pārmaiņas
Pastāvīgās pārmaiņas

Šīs istabas saimniece ir trīs gadus veca meitenīte; iekārtojums veidots ar modernā stila BUSUNGE mēbelēm, kas aug līdz ar bērnu. Skapja drēbju stangas un plauktu augstums ir regulējams, un gulta ir pagarināma. Turklāt skapis ir pietiekami dziļš, lai tajā varētu ielikt pat pieaugušo drēbēm domātus pakaramos (un izmantotu kā slepenu kaktiņu, spēlējot paslēpes).

Viena telpa rotaļām un mācībām
Viena telpa rotaļām un mācībām

Iepazīsties – FRITIDS/STUVA. Tā ir bērnistabas mēbeļu kombinācija ar augsto gultu, rakstāmgaldu ar atvilktnēm, skapi un vaļējiem plauktiem. Mūsdienīgā kombinācija ir ļoti piemērota pirmskolas vecuma zēnam. Istabā ir arī FLISAT bērnu sols, kas pilda rakstāmgalda krēsla lomu un svarīgas mantas rotaļām – GUNGGUNG šūpoles, SKÅDIS perforētu dēļu kombinācija, LÖVA baldahīns, PLUFSIG vingrošanas paklājs un paklājs ar rotaļīgu rakstu.

Stilīga, ekonomiska istaba pusaudzim
Stilīga, ekonomiska istaba pusaudzim

Lielai personībai var pietikt vietas arī nelielā telpā. Šajā istabā mitinās 12 gadus vecs zēns, un tā iekārtota tumšos toņos, izmantojot nedaudzus košākus akcentus. Rakstaina gultasveļa, paklāji un plakāti rada individuālu noskaņu, un tos var kombinēt ar jauneklīgām, modernām mēbelēm, piemēram TUFFING augsto gultu, SVÄRTA rakstāmgalda virsmu mājasdarbiem un atpūtai, un KNOPPARP dīvānu lasīšanai un ģitārspēles vingrinājumiem.

Bēniņi vai bērnistaba? Abi!
Bēniņi vai bērnistaba? Abi!

Viegli, gaumīgi iekārtota telpa diviem bērniem. Šajā bērniņu telpā dzīvo divi brāļi – gadu un piecus gadus veci. Izvēlētas mēbeles skandināviskā stilā – SOLGUL gultiņa un pārtinamais galds mazulim un MINNEN pagarināmā gulta un SUNDVIK galds ar krēsliem vecākā brāļa pusē.

Gaiša, iedvesmojoša bērnistaba
Gaiša, iedvesmojoša bērnistaba

Uzbursim bērnam pašam savu karaļvalsti, kur radošumam nav robežu, un iztēlei var ļaut brīvu vaļu! Lai arī šajā mūsdienīgajā istabā astoņgadīgam zēnam pamatkrāsa ir baltā, iekārtojums ir ļoti iedvesmojošs. SLÄKT gultas rāmis ar glabāšanas nodalījumu un papildu guļvietu (ja kāds draugs paliek pārnakšņot), STUVA skapis un košu, dzīvespriecīgu detaļu pārpilnība – saulaini dzeltens TROGEN pakāpiens noder, lai aizsniegtu augstāk novietotās drēbes un zīmēšanas piederumus, krāsaina gultasveļa, paklāji, lampas un attīstošas rotaļlietas!