Iedvesmojies un radi savu kārtību savā mājoklī. IKEA ir plašs klāsts atjautīgu risinājumu un plānotāju, kas palīdzēs sakārtot mājokli tik viegli kā uz burvja mājienu. Atliek vien izvēlēties pareizo plānotāju, un sākam!
Lai mainītu visas telpas interjeru, iesakām izmantot IKEA interjera dizaina pakalpojumu. Vairāk par to uzzināsi pakalpojumu sadaļā vai noklikšķinot šeit.


Virtuves iekārtas plānošana

Mēs zinām, ka virtuves iekārtas plānošana un iegāde var šķist īsts izaicinājums, jo ir tik plaša izvēle un jāpieņem tik daudz lēmumu. Vēlies palīdzību? Lai tev būtu vieglāk piepildīt sapni par jaunu virtuves iekārtu un lai iegādes process būtu pēc iespējas vienkāršs, liec lietā mūsu 4 soļu ceļvedi.
 

Virtuves plānošanas programma

Līdzšinējais virtuves iekārtas plānotājs ir aizstāts ar jaunu plānotāju.
Taču nesatraucies – tava skice ir drošībā pie mums. Vai vēlies redzēt, kā tavs projekts izskatās jaunajā plānotājā? Sazinies ar mums, un mēs palīdzēsim ar nākamajiem soļiem.
Ja vēlies patstāvīgi sākt veidot jaunu projektu, noklikšķini uz saites un iepazīsties ar mūsu jauno virtuves iekārtas plānotāju. Tas ir aizraujošs, intuitīvs un jaudīgs virtuves iekārtas plānošanas rīks.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība plānošanā, raksti mums:  virtuves@IKEA.lv. Tālr. Nr.: +371 29535823 (darbdienās plkst. 11.00–14.00)


Skapju un plauktu plānotājs

Radi sev ērtu skapi, ietilpīgus plauktus vai citas mēbeļu kombinācijas mantu glabāšanai. Lai labi tev un skaisti telpā. Tev ir jautājumi vai noderētu speciālista padoms plānošanā? Vaicā mūsu darbiniekiem – piesakies attālinātai konsultācijai!
 


Dīvānu plānotājs

Ja nepieciešams risinājums atpūtai, miegam un mantu glabāšanai, vari saviem spēkiem izveidot vispiemērotāko dīvānu. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība plānošanā, raksti mums: planotaji@IKEA.lv.


Vannasistabas plānotājs

Iedvesmojies no gatavajām vannasistabas mēbeļu kombinācijām un izvēlies to, kas tev patīk vislabāk, vai radi kaut ko tādu kā nevienam. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība plānošanā, raksti mums: planotaji@IKEA.lv.


Gultas plānotājs

Izvēlies labāko gultu pilnvērtīgam miegam ar mūsu gultu plānotāju un matraču ceļvedi. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība plānošanā, raksti mums: planotaji@IKEA.lv.


Darbistabas plānotājs

Iekārto darbistabu, gādājot par savām ērtībām. Izmanto priekšrocības, ko sniedz ergonomisks krēsls, rakstāmgalds ar maināmu augstumu un visdažādākie mantu glabāšanas risinājumi. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība plānošanā, raksti mums: planotaji@IKEA.lv.


Ēdamistabas plānotājs

Iekārto ēdamistabu, kur visiem mājiniekiem patīk sanākt kopā un aizkavēties sarunās. Ar šo plānotāju atradīsi īsto galdu, krēslus un lampas. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība plānošanā, raksti mums: planotaji@IKEA.lv.


Logu noformējuma plānotājs

Izveido aizkaru sistēmu no VIDGA detaļām, lai risinājums būtu piemērots tieši tavām mājām. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība plānošanā, raksti mums: planotaji@IKEA.lv.X