Izplāno sapņu virtuvi, ideālo skapi vai citas mēbeles! IKEA plānotājos var izmēģināt un apskatīt dažādas kombinācijas, krāsas un stilus 2D un 3D skatā un izvēlēties īsto. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība plānošanā, raksti mums:
 
  • par virtuves iekārtas plānotāju: virtuves@IKEA.lv. Tālr. Nr.: +371 29535823 (darbdienās plkst. 11.00–14.00);
  • par citu mēbeļu plānotājiem: planotaji@IKEA.lv.
Lai mainītu visas telpas interjeru, iesakām izmantot IKEA interjera dizaina pakalpojumu. Vairāk par to uzzināsi pakalpojumu sadaļā vai noklikšķinot šeit.


Virtuves plānotājs

Virtuves iekārtu plānošanu veicam attālināti.

Virtuves iekārtu var saplānot pavisam vienkārši.
1.    Sagatavo virtuves iekārtas plānu 2D un 3D formātā virtuves plānotājā vai aizpildi virtuves plānošanas veidlapu. Mēs sazināsimies ar tevi 7 darba dienu laikā. Liela pieprasījuma gadījumā pieprasījumu izskatīšana var aizņemt vairāk laika.
2.    Piesaki mērīšanas pakalpojumu, rakstot uz e-pasta adresi virtuves@ikea.lv. Mēs sagatavosim un nosūtīsim tev priekšapmaksas rēķinu. Iegādājoties plānā iekļauto IKEA virtuves iekārtu, , atmaksāsim par mērīšanu samaksāto naudas summu.
3.    Ja vēlies mainīt virtuves iekārtas plānojumu, sazinies ar mums, rakstot uz e-pasta adresi virtuves@ikea.lv.
4.    Attālinātā konsultācija ir jāpiesaka iepriekš. To var izdarīt, spiežot zemāk esošo pogu “Pieteikt konsultāciju”. Attālinātas konsultācijas norisei izmantojam MsTeams platformu. Konsultācijas ilgums: 45 minūtes. Konsultācijas ilgums veikalā: 15 minūtes (gatava projekta pārbaude un rēķina izrakstīšana).
5.    Atceries! Lai konsultācijas laiku izmantotu pēc iespējas lietderīgāk, jau iepriekš sagatavo un iesūti uz virtuves@ikea.lv nepieciešamos mērus un apdomā vēlamo dizainu.
6.    Pēc galīgā virtuves iekārtas plāna apstiprināšanas mēs tev nosūtīsim e-pasta vēstuli ar nepieciešamo preču sarakstu un instrukciju, kā tās iegādāties interneta veikalā.
 

Palīdzēt?

Izvēlies laiku un piesaki virtuves plānošanas speciālista attālinātu konsultāciju.

 

Virtuves plānotājs

Līdzšinējais virtuves iekārtas plānotājs ir aizstāts ar jaunu plānotāju.
Taču nesatraucies – tava skice ir drošībā pie mums. Vai vēlies redzēt, kā tavs projekts izskatās jaunajā plānotājā? Sazinies ar mums, un mēs palīdzēsim ar nākamajiem soļiem.
Ja vēlies patstāvīgi sākt veidot jaunu projektu, noklikšķini uz šīs saites un iepazīsties ar mūsu jauno virtuves iekārtas plānotāju. Tas ir aizraujošs, intuitīvs un jaudīgs virtuves iekārtas plānošanas rīks.


Skapju un plauktu plānotājs

Radi sev ērtu skapi, ietilpīgus plauktus vai citas mēbeļu kombinācijas mantu glabāšanai. Lai labi tev un skaisti telpā.


Dīvānu plānotājs

Ja nepieciešams risinājums atpūtai, miegam un mantu glabāšanai, vari saviem spēkiem izveidot vispiemērotāko dīvānu.


Vannasistabas plānotājs

Iedvesmojies no gatavajām vannasistabas mēbeļu kombinācijām un izvēlies to, kas tev patīk vislabāk, vai radi kaut ko tādu kā nevienam.


Gultas plānotājs

Izvēlies labāko gultu pilnvērtīgam miegam ar mūsu gultu plānotāju un matraču ceļvedi.


Darbistabas plānotājs

Iekārto darbistabu, gādājot par savām ērtībām. Izmanto priekšrocības, ko sniedz ergonomisks krēsls, rakstāmgalds ar maināmu augstumu un visdažādākie mantu glabāšanas risinājumi.


Ēdamistabas plānotājs

Iekārto ēdamistabu, kur visiem mājiniekiem patīk sanākt kopā un aizkavēties sarunās. Ar šo plānotāju atradīsi īsto galdu, krēslus un lampas.


Logu noformējuma plānotājs

Izveido aizkaru sistēmu no VIDGA detaļām, lai risinājums būtu piemērots tieši tavām mājām.X