Vannasistaba IDEJAS un iedvesma

Dzīvo viens? Lai vannasistabā valda kārtība!
Dzīvo viens? Lai vannasistabā valda kārtība!

Šī gaišā, tradicionālajā stilā iekārtotā vannasistaba ļoti piestāv jaunam vīrietim. Te apdomīgi izkārtots pats svarīgākais, kam jābūt šajā telpā: duškabīne un dušas aizkars stūrī un HEMNES mēbeles, ar kurām ir tik viegli ietaupīt vietu vannasistabā, un mantas sakārtot pārskatāmi un parocīgi.

Tradicionālajā stilā iekārtota vannasistaba pārim
Tradicionālajā stilā iekārtota vannasistaba pārim

Ar GODMORGON mēbelēm par miera oāzi skaistas dienas sākumam var iekārtot gan plašu, gan pavisam nelielu vannasistabu. Tradicionālā stila mēbeles – augstais skapis, skapītis ar spoguļstikla durvīm un izlietnes skapītis ar atvilktnēm – vannasistabā rada tīru un sakārotu iespaidu. Neurb caurumus sienās – iztiec bez sienas pakaramajiem un slapjos dvieļus un halātu liec uz RÅGRUND krēsla ar augsto atzveltni.

Vannasistaba pārim: maza, bet, cik ietilpīga!
Vannasistaba pārim: maza, bet, cik ietilpīga!

Ja vietas vannasistabā ir maz, bet mantu daudz, izvēlies ekonomiskās DYNAN mēbeles. Vaļējos plauktus novietojot virs poda, izmantosi vietu, kas citādi paliktu brīva. Plauktos ērti glabāt tualetes papīru vai tīrīšanas līdzekļus. Plaukti ir plati, tomēr ne dziļi – kā radīti mantu glabāšanai augstumā, lai netraucētu pārvietoties mazajā telpā.

Vienkāršības šarms: vecāka gadagājuma pāra vannasistaba skandināvu stilā
Vienkāršības šarms: vecāka gadagājuma pāra vannasistaba skandināvu stilā

Kā ekonomiski iekārtot vannasistabu? Ar SILVERÅN tradicionālā stila mēbelēm! Kosmētikai un dažādiem sīkumiem ir piemērots augstais skapis un izlietnes skapītis, jo tie ir ietilpīgi, bet ne dziļi. Telpu vizuāli paplašinās skapis ar spoguļstikla durvīm, bet soliņš ar mantu glabātuvi noderēs gan dvieļu glabāšanai, gan tev, kad gribēsi uz tā piesēst. Interjeru dinamiskāku padara svītru raksti, ko veido gan skapīšu durvju kontūras, gan dušas aizkars.

Vannasistaba gan bērniem, gan viesiem
Vannasistaba gan bērniem, gan viesiem

Pat vismazāko vannasistabu var iekārtot gaumīgi un ērti. Ja tev mājās ir divas vannasistabas, iekārto vismaz vienu no tām modernā stilā ar ekonomiskām mēbelēm. Šim aprakstam atbilst DYNAN vaļējie plaukti, kā arī LILLÅNGEN skapīši, izlietnes un spoguļi, kas ir pieejami par zemu cenu. Bērnu ērtībām noderēs arī pakāpiens. Rotaļīgākam noformējumam izvēlies flīzes ar krāsainiem akcentiem vai dvieļus dzīvespriecīgās krāsās.

Mūsdienīgs vannasistabas iekārtojums
Mūsdienīgs vannasistabas iekārtojums

Šajā nelielajā vannasistabā dominē melnā un baltā krāsa un pasteļtoņi. Telpa iekārtota tā, lai abi mājinieki skaistumkopšanas rīta rituāliem varētu nodoties vienlaikus. Tam vajadzēs dubulto izlietni, divus GODMORGON skapīšus, divus spoguļus un vannasistabas paklājiņus. Neaizmirsti par āķiem, vaļējiem koka plauktiem un VILTO dvieļu turētāju.

Dzīve ar bērniem: vannasistaba bēniņos
Dzīve ar bērniem: vannasistaba bēniņos

Moderni var iekārtot ikvienu vannasistabu, pat nelielu un ar slīpiem griestiem. Šajā piemērā izmantojām lielo spoguli, kas vizuāli paplašina telpu, un mēbeles, kas palīdz lietderīgi izmantot vietu, piemēram, GODMORGON skapīšus, sienas plauktus un GRUNDTAL ratiņus. Pie sienas piestiprināti āķi dažādos augstumos – dvieļiem un halātiem. Pakāpiens te nepieciešams, lai bērni varētu ērti lietot izlietni.

Ģimenes vannasistaba par pieņemamu cenu
Ģimenes vannasistaba par pieņemamu cenu

Telpa sadalīta divās daļās: vannasistaba ar baltām LILLÅNGEN sērijas mēbelēm un pavisam neliels, tomēr ļoti funkcionāls stūris kā veļas telpa. Veļas stūrītī ir jābūt veļas mazgājamajai mašīnai, veļas grozam, plauktiem, kastēm mantu glabāšanai un, vēlams, perforētam dēlim, pie kura piestiprināt dažādus sadzīviskus priekšmetus.

Vannasistaba ģimenei ar bērniem
Vannasistaba ģimenei ar bērniem

Gaiša, ar GODMORGON mēbelēm iekārtota vannasistaba. Šādam iekārtojumam vajadzēs augsto skapi tādā pat krāsā kā siena. Sakārto tur visus dvieļus un paslēp veļas maisu, bet pārējās mantas saliec skapītī zem izlietnes. Visu ērtībām atvilktnēs uzstādi amortizatoru, lai tās aizvērtos lēni un klusi. STORJORM spogulim ir iebūvēts apgaismojums, kas liegi izkliedē gaismu, bet krāsainais dušas aizkars pašiem mazākajiem raisīs lielāku interesi par mazgāšanos.

Vannasistaba īrētā dzīvoklī: maza, bet ar raksturu
Vannasistaba īrētā dzīvoklī: maza, bet ar raksturu

Pat vismazāko vannasistabu var iekārtot mājīgi un stilīgi. Dzīvojot vienatnē, parasti ir mazāk mantu, kam jāatrod vieta, tāpēc ir vieglāk ietilpināt visu vajadzīgo – gan mēbeles pašām nepieciešamākajām lietām (piemēram, LILLÅNGEN spoguļskapīti vai izlietnes skapīti), gan ar aizkaru nodalītu dušu. Minimālistiskā interjerā var atļauties vairāk uzkrītošu akcentu, piemēram, spilgtas krāsas dvieļus vai rakstainas flīzes.

Veļas telpa un vannasistaba vienuviet
Veļas telpa un vannasistaba vienuviet

Moderna interjera vannasistabā veļa var kļūt par daļu no noformējuma. LILLÅNGEN augstajā skapī ir daudz vietas gan lielajiem dvieļiem, gan tīrīšanas līdzekļiem, gan kosmētikai. Diskrētākā vieta veļas žāvēšanai noteikti būs veļas žāvētājs, kas piestiprināts pie sienas stūrī virs veļas mazgājamās mašīnas.

Ģimenes vannasistaba, kurā valda pilnīga kārtība
Ģimenes vannasistaba, kurā valda pilnīga kārtība

Vannasistabai, ko izmanto gan pieaugušie, gan bērni, iesakām modernos LILLÅNGEN sērijas skapīšus: izlietnes skapīti, skapīti ar spoguļstikla durvīm vai augsto skapi ar regulējamām kājām, ar kurām skapis stāvēs stabili pat uz nelīdzenas grīdas. Lietas, kam jābūt pa rokai, piemēram, vannas rotaļlietas, var salikt GRUNDTAL ratiņos.

Pavasara krāsas vannasistabā
Pavasara krāsas vannasistabā

Šogad apņēmies atsvaidzināt vannasistabas izskatu? Ar IKEA varēsi to paveikt, netērējot daudz laika un līdzekļu. Sāc ar nelielām pārmaiņām, izvēloties, piemēram, EKOLN vannasistabas piederumus vai dzīvespriecīgi košu dvieli!