IDEJAS un iedvesma

Oranžērija pārim
Oranžērija pārim

Laipni lūgti zaļojošā ziemas dārzā, kas iekārtots ar ērtām āra mēbelēm. Kombinējot KUNGSHOLMEN moduļus, vari iekārtot tieši tādu atpūtas stūrīti kā kāro. Lai dīvāns būtu vēl ērtāks, izvēlies dažāda lieluma spilvenus ar mazgājamiem pārvalkiem vairākās krāsās.

Balkons atpūtai un augkopībai
Balkons atpūtai un augkopībai

Dažreiz vajag pavisam nedaudz, lai pārvērstu balkonu līdz nepazīšanai. RUNNEN grīdas segums un TÄRNÖ āra mēbeļu komplekts ienesīs jaunas krāsas, bet LÄCKÖ āra plaukts puķupodiem gādās, lai visam pietiek vietas, savukārt lielāku platību varēs iegūt, salokot galdu un krēslus.

Balkons pārim gados
Balkons pārim gados

Mazs dzīvoklītis ar nelielu balkonu, bet milzu prieku! Šis omulīgais balkoniņš pieder pārim gados un iekārtots ar ASKHOLMEN āra mēbelēm. Koka mēbeles ir īpaši izturīgas, jo pārklātas ar puscaurspīdīgu koka beici. Uz mīkstajiem āra spilveniem ir ērtāk sēdēt, bet FLISÖ saulessargs labi pasargā no tveices.

Kā iekārtot nelielu balkonu?
Kā iekārtot nelielu balkonu?

Arī nelielā balkonā var iekārtot miera ostu mirkļiem divatā. Šajā balkonā pietiek vietas āra mēbeļu komplektam. SALTHOLMEN galds un krēsli aizņem pavisam nedaudz vietas, jo ir saliekami. Galda vidū ir atvere saulessargam. Ja vēlies padarīt atpūtas stūrīti vēl mājīgāku, izklāj paklāju, pakarini dažus augus un uzliec uz krēsliem mīkstus spilvenus.

Mājīgs balkons visai ģimenei
Mājīgs balkons visai ģimenei

Ja tavā mājoklī ir plašs balkons, izmanto to kā telpu, kur pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Tam var noderēt SALTHOLMEN āra mēbeles; gan galds, gan krēsli ir saliekami, tāpēc neaizņem daudz vietas. Ja vēlies vairāk zaļumu, izmanto FEJKA kolekcijas mākslīgos augus vai krāsainas āra lampiņu virtenes un āra spilvenus, lai balkons būtu omulīgs un rastos priecīga noskaņa.

Ēdamistaba uz terases
Ēdamistaba uz terases

Aicinoša terase pie ģimenes mājas ir brīnišķīga vieta, kur ieturēt maltītes svaigā gaisā. Atpūtu padarīs patīkamāku izturīgas, vieglas un vienkārši tīrāmas āra mēbeles. Šis komplekts ir gana liels, lai vieta atrastos visai ģimenei. Komplektā ir HODDE āra paklājs, divi SJÄLLAND krēsli, sols un galds, kam vidū ir atvere saulessargam.

Ģimenes uzņēmums – āra kafejnīca
Ģimenes uzņēmums – āra kafejnīca

Kā piesaistīt āra kafejnīcai vairāk apmeklētāju? Radi ērtu, omulīgu atpūtas vietu ar TUNHOLMEN āra mēbelēm. Galdi un krēsli ir izturīgi, viegli un ļoti vienkārši kopjami, jo izgatavoti no nerūsējoša alumīnija. Galdus varēs novietot stabili arī uz nelīdzenas virsmas, jo kājas ir regulējama augstuma. Pēc rosīgas dienas, kad kafejnīca jau būs slēgta, visu varēs kompakti noglabāt, jo galdi ir saliekami, un krēslus var novietot vienu uz otra.

Moderns balkons mirkļiem divatā
Moderns balkons mirkļiem divatā

Kā iekārtot balkonu, lai pietiktu vietas gan mīļākajiem augiem, gan sarunām mājīgā gaisotnē? Šis modernais balkons iekārtots mājoklī, kur dzīvo pāris, un te ir viss vajadzīgais: lieli puķupodi, mazs kafijas galdiņš, divi stilīgi, viegli kopjami PS VAGO āra krēsli un RUNNEN grīdas segums. Krēsli ir ilgmūžīgi un izgatavoti no plastmasas, kas izturīga pret izbalošanu un noturīga pret UV starojumu, lai neplaisātu un nesažūtu. Krēslus var novietot vienu virs otra, lai ietaupītu vietu.

Kompakts balkons ģimenes dārziņam
Kompakts balkons ģimenes dārziņam

Arī pilsētas dzīvoklī var iekārtot savu dārziņu. Vajag tikai balkonu, HINDÖ tērauda plauktus un TÄRNÖ kolekcijas āra mēbeles. Krēsli un galds ir saliekami, tāpēc neaizņem daudz vietas, un tev vienmēr būs, kur novietot augus.

Kā izmantot vietu priekšnamā?
Kā izmantot vietu priekšnamā?

Pakaramie? Ir. Apavu skapīši un soli? Ir! Un pat kastes mantu glabāšanai. Izvēloties piemērotas mēbeles, pat šauru priekšnamu var padarīt kārtīgu un funkcionālu. Moderna dizaina TJUSIG pakaramie, soli un apavu skapīši īpaši labi iekļaujas mūsdienīgā interjerā.

Priekšnams modes pazinējam
Priekšnams modes pazinējam

Ja aizraujies ar modi, un tava kolekcija varētu sacensties ar retro apģērbu tirgotavas piedāvājumu, droši parādi savas skaistākās mantas, liekot tās vaļējos plauktos. HEMNES vaļējie skapji un PINNIG pakaramie ir lieliski piemēroti krāšņai ekspozīcijai. Vēl tikai daži akcenti, sienas tumšā, piesātinātā tonī, melnas mēbeles, lieli spoguļi, kastes mantām un gatavs! Izveidots interjers modes dizaina studentam.

Priekšnams tradicionālā stila interjerā
Priekšnams tradicionālā stila interjerā

Tradicionāla stila priekšnams iekārtots gaišos pasteļtoņos un ar skandināviska stila mēbelēm. Aiz durvīm novietoti divi augstie HEMNES apavu skapīši, kuros pietiek vietas visas ģimenes apaviem. Pakaramie ir piestiprināti tā, lai būtu ērti lietojami bērniem. NORRÅKER koka soliņš ir ļoti ērts, kad no rīta jāsagatavojas dienai.

Atjautīgs risinājums ģimenei ar bērnu
Atjautīgs risinājums ģimenei ar bērnu

Grafiski melnbaltais interjers veidots ar elegantām, funkcionālām priekšnama mēbelēm. Lai visam pietiktu vietas, šeit ir gan pakaramais pie sienas, gan KNIPPE brīvi stāvošais mēteļu pakaramais, gan MACKAPÄR soliņš, kurā var salikt apavus. Uz soliņa var ērti piesēst, lai apautu kājas (dzīvojot kopā ar maziem bērniem, tas ir īpaši noderīgi) vai izmantot to kā galdiņu atslēgām un citiem sīkumiem.

Moderns priekšnams studentam
Moderns priekšnams studentam

Šo skandināvu stila priekšnamu īres dzīvoklī iekārtojis students. Viņam nevajag daudz vietas mantu glabāšanai, tāpēc sezonas ārdrēbēm izmanto pakaramos, bet apavus liek divos BISSA apavu skapīšos. Izņemot vai pārliekot iekšējās detaļas, skapīšu iekārtojumu iespējams variēt.

Šaurs priekšnams? Gan vieta atradīsies!
Šaurs priekšnams? Gan vieta atradīsies!

Ja priekšnams ir šaurs, un nav vietas iebūvētam skapim, mēģini izmantot visu sienu platību. Šis modernais priekšnams kāda pāra mājoklī ir lielisks piemērs, kā standarta skapja vietā izmantot PINNIG kolekcijas mēbeles. Uz pakaramajiem pietiek vietas mēteļiem un somām, bet trīs soli ļauj izmantot priekšnamu visā garumā.

Funkcionāls priekšnams vecpuisim
Funkcionāls priekšnams vecpuisim

Noderētu vieta, kur glabāt apģērbu, apavus, sporta piederumus un citas mantas? PLATSA mēbeles mantu glabāšanai ir lielisks risinājums modernam priekšnamam. Iekšpusē kārtību palīdzēs uzturēt HJÄLPA organizatori, bet ārpusē par atjautīgiem risinājumiem rūpēsies LÄTTHET kolekcija.

Priekšnams lieliem un maziem
Priekšnams lieliem un maziem

Šajā mūsdienīgi iekārtotajā priekšnamā rītu sāk vesela ģimene. Gan vecākiem, gan bērniem ir ērti sagatavoties, lai dotos uz skolu un uz darbu. Modernās TJUSIG kolekcijas mēbeles ir uzticami palīgi kārtības uzturēšanā, turklāt soli, apavu plaukti un pakaramie ir viegli aizsniedzami pat pašiem mazākajiem.

Krāsains priekšnams studentam
Krāsains priekšnams studentam

Ar funkcionālām mēbelēm nelielu priekšnamu var viegli pārvērst par ietilpīgu vietu mantu glabāšanai. Šī īres dzīvokļa saimniekam ļoti patīk kurpes, tāpēc priekšnamā centrālā vieta ir GREJIG apavu plauktiem, ko var salikt vienu virs otra, un lielam ANEBODA skapim. Lielā kurpju kolekcija paslēpta aiz puscaurspīdīgajām durvīm.

Klasisks priekšnama interjers
Klasisks priekšnama interjers

Priekšnamu var iekārtot īsā laikā un par nelieliem līdzekļiem. Ja tev patīk klasiska stila interjers, izvēlies HEKTAR griestu lampas un tradicionāla dizaina mēbeles. Iesakām PINNIG pakaramos, lai izmantotu sienu platību visā augstumā, un solus ar vietu apaviem.

Priekšnams ģimenei ar bērniem
Priekšnams ģimenei ar bērniem

Izmanto novārtā pamestu stūri pie kāpnēm, lai iekārtotu ērtu priekšnamu. Lai ērti būtu gan vecākiem, gan bērniem, kas mācās būt patstāvīgi, pietiks ar augstu kumodi, PINNIG solu apaviem un KÄMPIG pakaramajiem, kas piestiprināti dažādos augstumos.

Maz vietas? Daudz vietas!
Maz vietas? Daudz vietas!

Garais, šaurais gaitenis šajā lauku namā ir pilnībā atvēlēts mantu glabāšanai. Telpa ir praktiska un krāsaina – rakstainie paklāji un STOCKSUND paklājs ar vietu mantu glabāšanai zem sēdekļa ideāli sader ar HEMNES vaļējo skapi un rūtainajām tapetēm.

Spilgti akcenti ģimenes priekšnamā
Spilgti akcenti ģimenes priekšnamā

Dzeltenas sienas, lampas un BOSNÄS kāju soliņi ar vietu mantu glabāšanai ir tikai daži no daudziem košiem akcentiem šajā dzīvespriecīgajā namā. Tai pašā laikā šis interjers ir lielisks minimālisma paraugs. MACKAPÄR pakaramie, apavu skapīši un plaukti veidoti skandināvu modernajā stilā.

Neliels priekšnams ģimenes mājā
Neliels priekšnams ģimenes mājā

Ja mājoklī ir neliels priekšnams, pievērs uzmanību HEMNES kolekcijas priekšnama mēbelēm – apavu skapīšiem, soliem un pakaramajiem, kas veidoti skandināvu tradicionālajā stilā. Šīs mēbeles ir novietojamas tuvu sienai, tāpēc priekšnamā valdīs kārtība un paliks vairāk brīvas vietas.

Gaismas pielieta darbistaba diviem
Gaismas pielieta darbistaba diviem

Skandināvu stila interjers pasteļtoņos ir piemērots risinājums ikvienam, kas vēlētos mājās iekārtot gaišu, ērtu darba vietu. Ar modernām mēbelēm par zemu cenu vienā telpā var iekārtot pat divas darba vietas. Pie abiem logiem novietoti KRILLE/LINMON galdi ar ritentiņiem, divas vienādas galda lampas, divi LÅNGFJÄLL grozāmie krēsli un HELMER atvilktņu skapis ar ritentiņiem.

Darba vieta vīrietim
Darba vieta vīrietim

Šajā miteklī iekārtota askētiska, stilīga darba vieta ar industriāla stila mēbelēm: KULLABERG grozāmo krēslu, FJÄLLBO klēpjdatora galdu un vienkāršiem metāla un masīvkoka plauktiem, kas ir stabili un gana ietilpīgi, lai tur saliktu gan mantu kastes, gan dokumentu mapes un pat novietotu gleznas.

Darba vieta tradicionāla stila interjerā
Darba vieta tradicionāla stila interjerā

Ielūkojies divu mākslinieku mājoklī. Saimnieki nekautrējas kombinēt tumšus toņus un savdabīgus dekoratīvus elementus. Pie loga izveidotā vieta darbam un mākslīgais kamīns ir eleganti un piesaista skatienu, gluži tāpat kā citas detaļas šajā tradicionālā stila dzīvojamajā istabā. Šeit ir LILLHÖJDEN grozāmais krēsls un FABRIKÖR vitrīna, kā arī RANARP stāvlampa un HEMNES masīvkoka rakstāmgalds.

Galds, kas aug kopā ar bērnu
Galds, kas aug kopā ar bērnu

Ja mājās ir augošs bērns, iekārtojums jāveido tāds, lai to varētu viegli mainīt. Šī krāsainā bērnistaba ir dzīvespriecīga un funkcionāla. Te ir skapis, kumodes un PÅHL rakstāmgalds, ko var noregulēt trīs dažādos augstumos, lai varētu izmantot visdažādākajos gadījumos – gan zīmējot un mācoties vilkt pirmos burtus, gan vēlāk skolā pildot mājasdarbus. JULES bērnu rakstāmgalda krēslam ir ritentiņi ar bremžu mehānismu, kas iedarbojas tad, kad krēslā neviens nesēž.

Darba vieta ēdamistabā
Darba vieta ēdamistabā

Ja vieta ēšanai un darbam jāiekārto vienā telpā, ļoti noder praktiskas, daudzfunkcionālas mēbeles. ALVARET/ÅMLIDEN galdi ir viegli (izgatavoti no kokšķiedru plātnes ar pārstrādāta papīra pildījumu), tāpēc tos var viegli pārvietot. LEIFARNE krēsli būs ērti maltītes ierurēšanai, bet LÅNGFJÄLL grozāmajā krēslā visi darbi ies no rokas. Pie sienas var novietot ALEX atvilktņu skapjus, kur glabāt papīrus vai traukus.

Vieta darbam īres dzīvoklī
Vieta darbam īres dzīvoklī

Lielisks piemērs, kā izveidot praktisku vietu darbam un dzīvojamo zonu ļoti nelielā telpā. Šeit dzīvo un strādā sieviete, kura vēlējās apvienot tradicionālo stilu ar modernu funkcionalitāti. Viņa izvēlējusies elegantas, praktiskas mēbeles. INGATORP galdam ir plauktiņš, kur salikt vadus, un sānos to iespējams pagarināt, ja vajag vairāk vietas. HELMET atvilktņu skapis ar ritentiņiem lieliski sader ar HEMNES vitrīnu.

Psihologa prakse mājās
Psihologa prakse mājās

Tā kā šī mājokļa saimniece dzīvo viena, viņa var atvēlēt veselu telpu savai praksei. Laipni lūgti skandināvu stila pieņemamajā telpā ar mājīgu reģistratūru. Pacientus sagaida harmoniski pasteļtoņi, dabiska koka mēbeles un baltas biroja mēbeles, kas neuzkrītoši saskaņotas ar grīdu: SKARSTA rakstāmgalds, vaļēji plaukti grāmatām un papīriem un HELMER atvilktņu skapītis ar ritentiņiem.

Divi vienā: pusdiengalds un rakstāmgalds
Divi vienā: pusdiengalds un rakstāmgalds

Šajā mājoklī dzīvo ģimene ar pusaugu vecuma bērniem, un te ir pusdiengalds, ko izmanto arī kā datorgaldu. Interjers ir tradicionāls, un pie diviem industriālā stila KULLABERG galdiem saliktas taburetes un grozāmais krēsls. Sēdekļi ir piemēroti gan darbam mājās vienatnē, gan kopīgai ģimenes maltītei.

Ergonomiska darba vieta mājās
Ergonomiska darba vieta mājās

Šī pāra miteklī vieta darbam ir iekārtota dzīvojamajā istabā. Te ir ALEX atvilktņu skapis ar ritentiņiem, HATTEFJÄLL grozāmais krēsls, divi STRANDMON atpūtas krēsli un kafijas galdiņš. Vērtīgs ieguvums ir BEKANT rakstāmgalds, pie kura var strādāt gan sēdus, gan stāvus, jo tam ir regulējams augstums. Pozas maiņa ļauj izkustēties un nāk par labu veselībai, lai tu labāk justos un varētu labāk strādāt.

Stilīga mazbudžeta darbistaba
Stilīga mazbudžeta darbistaba

Šajā telpā var iekārtot gan vietu darbam mājās, gan mācību telpu studentam. Lai darbs veiktos raitāk, izvēlies modernas biroja mēbeles, piemēram, MICKE rakstāmgaldu, HELMER atvilktņu skapjus uz ritentiņiem un SKÅDIS perforētos dēļus sīkumu glabāšanai.

Moderna darba vieta sievietei
Moderna darba vieta sievietei

Viena telpa dzīvošanai, viesu uzņemšana, vingrošanai un darbam? Kāpēc gan ne – šī mājokļa saimniecei ir daudzpusīgas intereses, tāpēc iekārtojumam jābūt īpaši funkcionālam. Telpa iekārtota ar modernā stilā ar ALEX rakstāmgaldu un atvilktņu skapjiem ar ritentiņiem, EKET plauktiem un SKÅDIS perforētajiem dēļiem attēliem, sīkumiem un pat jogas paklājiņam.

Birojs diviem dzīvojamajā istabā
Birojs diviem dzīvojamajā istabā

Darbistabai būtu jāiederas kopējā mājokļa interjerā. Šajā telpā strādā jauns pāris, un tā veidota tā, lai būtu viegli pārveidojama. Te ir SKARSTA rakstāmgaldi ar regulējamu augstumu, skapīši ar ritentiņiem, LÅNGFJÄLL grozāmie krēsli ērtai sēdēšanai, dažādas lampas un dabiskais apgaismojums. Lai diena ir ražīga!

Gaiša, iedvesmojoša bērnistaba
Gaiša, iedvesmojoša bērnistaba

Uzbursim bērnam pašam savu karaļvalsti, kur radošumam nav robežu, un iztēlei var ļaut brīvu vaļu! Lai arī šajā mūsdienīgajā istabā astoņgadīgam zēnam pamatkrāsa ir baltā, iekārtojums ir ļoti iedvesmojošs. SLÄKT gultas rāmis ar glabāšanas nodalījumu un papildu guļvietu (ja kāds draugs paliek pārnakšņot), STUVA skapis un košu, dzīvespriecīgu detaļu pārpilnība – saulaini dzeltens TROGEN pakāpiens noder, lai aizsniegtu augstāk novietotās drēbes un zīmēšanas piederumus, krāsaina gultasveļa, paklāji, lampas un attīstošas rotaļlietas!

Bēniņi vai bērnistaba? Abi!
Bēniņi vai bērnistaba? Abi!

Viegli, gaumīgi iekārtota telpa diviem bērniem. Šajā bērniņu telpā dzīvo divi brāļi – gadu un piecus gadus veci. Izvēlētas mēbeles skandināviskā stilā – SOLGUL gultiņa un pārtinamais galds mazulim un MINNEN pagarināmā gulta un SUNDVIK galds ar krēsliem vecākā brāļa pusē.

Stilīga, ekonomiska istaba pusaudzim
Stilīga, ekonomiska istaba pusaudzim

Lielai personībai var pietikt vietas arī nelielā telpā. Šajā istabā mitinās 12 gadus vecs zēns, un tā iekārtota tumšos toņos, izmantojot nedaudzus košākus akcentus. Rakstaina gultasveļa, paklāji un plakāti rada individuālu noskaņu, un tos var kombinēt ar jauneklīgām, modernām mēbelēm, piemēram TUFFING augsto gultu, SVÄRTA rakstāmgalda virsmu mājasdarbiem un atpūtai, un KNOPPARP dīvānu lasīšanai un ģitārspēles vingrinājumiem.

Viena telpa rotaļām un mācībām
Viena telpa rotaļām un mācībām

Iepazīsties – FRITIDS/STUVA. Tā ir bērnistabas mēbeļu kombinācija ar augsto gultu, rakstāmgaldu ar atvilktnēm, skapi un vaļējiem plauktiem. Mūsdienīgā kombinācija ir ļoti piemērota pirmskolas vecuma zēnam. Istabā ir arī FLISAT bērnu sols, kas pilda rakstāmgalda krēsla lomu un svarīgas mantas rotaļām – GUNGGUNG šūpoles, SKÅDIS perforētu dēļu kombinācija, LÖVA baldahīns, PLUFSIG vingrošanas paklājs un paklājs ar rotaļīgu rakstu.

Pastāvīgās pārmaiņas
Pastāvīgās pārmaiņas

Šīs istabas saimniece ir trīs gadus veca meitenīte; iekārtojums veidots ar modernā stila BUSUNGE mēbelēm, kas aug līdz ar bērnu. Skapja drēbju stangas un plauktu augstums ir regulējams, un gulta ir pagarināma. Turklāt skapis ir pietiekami dziļš, lai tajā varētu ielikt pat pieaugušo drēbēm domātus pakaramos (un izmantotu kā slepenu kaktiņu, spēlējot paslēpes).

Skandināviska stila bērnistaba
Skandināviska stila bērnistaba

Skandināviskais stils un tradicionāla stila bērnu mēbeles ir universālas un derēs kā zēnam, tā meitenei. Šī bērnistaba iekārtota gaišos toņos, izmantojot SUNDVIK kolekcijas mēbeles. Skapis un gultiņa aug līdzi bērnam, bet pārtinamajā galdā ir vieta mantām, kam vienmēr jābūt pa rokai. Kad mazulis būs paaudzies, pārtinamo galdu varēs viegli pārveidot par kumodi.

Kā sagatavot mājokli ģimenes pieaugumam?
Kā sagatavot mājokli ģimenes pieaugumam?

Plašā, tradicionālā stilā iekārtotā guļamistaba šajā pilsētas nomales namā ir ideāli piemērota, lai tajā varētu dzīvot arī mazulis, turklāt iekārtojumam nevajadzēs ne daudz naudas, ne laika. Izvēlies dabiska koka mazuļu mēbeles, piemēram, SNIGLAR pārtinamo galdu un bērnu gultiņu. Gultiņas guļvietai ir regulējams augstums (iespējami divi dažādi līmeņi), un tā veidota tā, lai būtu nodrošināta laba ventilācija, un mazuļa atpūta būtu vēl patīkamāka.

Meitenīga istaba maigos pasteļtoņos
Meitenīga istaba maigos pasteļtoņos

Šī nelielā bērnistaba pieder 7 un 9 gadus vecām māsām. Pasteļtoņos ieturētajā interjerā pietiek vietas visām svarīgākajām bērnistabas mēbelēm: kompaktai MYDAL divstāvu gultai, regulējamam FLISAT rakstāmgaldam un augstai STUVA kumodei, kur salikt apģērbu, zīmēšanas piederumus un citas mantas. Gultasveļa dzīvespriecīgos toņos, spilveni un ierāmēti zīmējumi rada mājīgu noskaņu un padara telpu vēl personiskāku.

Moderna istaba mazulim
Moderna istaba mazulim

Kā iekārtot istabu mazulim? Tā kā tā noteikti būs pilna ar krāsainām mantām, sienas atstāj baltas, un arī mēbeles, piemēram, GULLIVER pārtinamo galdu un gultiņu un BUSUNGE kumodes, izvēlies tādā pašā vai citā neitrālā tonī. Vēl tikai bērnu grāmatas, rotaļlietas un krāsaina LEKA attīstošā rotaļlieta, un bērnistaba gatava!

Istaba brālim un māsai
Istaba brālim un māsai

Bērnistabas interjers var būt tikpat dzīvespriecīgs kā paši bērni. Šajā istabā dzīvo 11 gadus veca meitene un viņas 8 gadus vecais brālis. Te ir daudz vietas mantu glabāšanai – TUFFING divstāvīgā gulta neaizņem daudz vietas, un istabā var ielikt arī ietilpīgās STUVA mēbeles. Plauktos un atvilktnēs pietiek vietas abu bērnu mantām, un katram ir pa NÄPEN drēbju statīvam, kur izžāvēt peldkostīmu vai pakarināt izgludinātu skolas formas tērpu.

Bērnistaba iztēles bagātināšanai
Bērnistaba iztēles bagātināšanai

Kas attīsta bērna iztēli? Mēs uzskatām, ka tai vajadzīgs rotaļīgs, košs un moderns interjers – tāds kā šis! Lai tādu izveidotu, nekas daudz nav vajadzīgs. Uzzīmē uz baltajām sienām dekoratīvus elementus un izvēlies krāsainus akcentus, piemēram, gultas veļu, paklājus ar īsu plūksnu, rotaļlietas un bērnu mēbeles. Gaišos toņos iekārtotajā istabā ir FRITIDS/STUVA skapis un galds ar nodalījumu rotaļlietām, kā arī TROFAST mēbeles mantu glabāšanai un spilgts, brīvi stāvošs grozs visam, ko sirds kāro – rotaļlietām, drēbēm un svarīgām personīgajām mantām.

Mazulis vecāku guļamistabā
Mazulis vecāku guļamistabā

Ja bērnistaba un guļamistaba jāiekārto vienā telpā, panākumu atslēga ir izmantot mazāk mēbeļu. Šajā istabā GONATT bērnu gultiņa pieskaņota vecāku gultai un sienu krāsai. Mierpilnais interjers ieaijā saldā miegā gan lielos, gan mazos, bet LEKA attīstošais paklājiņš stimulē mazuļa acu un roku koordināciju.

Tradicionāla stila kafejnīca
Tradicionāla stila kafejnīca

Pasteļtoņi, silts apgaismojums un dabiska koka mēbeles ir pavisam vienkārša kombinācija, kas palīdzēs kā uz burvja mājiena radīt tev savu omulīgo kafejnīciņu. NORRÅKER bāra galdi un krēsli atbilst augstākajiem stabilitātes, izturības un drošības standartiem, tāpēc ir piemēroti lietošanai sabiedriskās telpās. Glīts interjers, krāsaina ēdienkarte, draudzīga apkalpošana un tava skandināvu stila kafejnīca būs gatava!

Vieta konferencēm un sanāksmēm
Vieta konferencēm un sanāksmēm

Moderna konferenču telpa ar mūsdienīgām biroja mēbelēm un labu apgaismojumu. Pa perimetru izvietoti BEKANT galdi, lai sanāksmes dalībnieki varētu bez grūtībām dzirdēt un redzēt pārējos. Ērtajos LÅNGFJÄLL biroja krēslos ir ērti sēdēt un koncentrēties, bet NYMÅNE iekaramās lampas nodrošina labu vispārējo apgaismojumu.

Vīriešu apģērbu veikals
Vīriešu apģērbu veikals

Iekārtojot kungu apģērbu veikalu, ELVARLI plauktu kombinācijas ar LED apgaismojumu. Izturīgajos plauktos var veidot ekspozīciju ar apģērbu un aksesuāru modes jaunumiem, bet YPPERLIG atpūtas krēsli un kafijas galdiņi rada apmeklētājiem māju sajūtu. Investīcijas kvalitatīvā, elegantā veikala iekārtojumā vienmēr atmaksājas.

Izteiksmīga viesnīcas reģistratūra
Izteiksmīga viesnīcas reģistratūra

Iedvesmojošā viesnīcas reģistratūrā noteikti jāiekārto vieta gaidīšanai, kur būtu patīkami uzkavēties. Izvēlies košu krāsu sienām, papildini ar tikpat košiem paklājiem un aizkariem un neitrāliem sienas rotājumiem. Novieto modernos VEDBO atpūtas krēslus un LISABO kafijas galdiņu.

Birojs radošajai aģentūrai
Birojs radošajai aģentūrai

Mūsdienīgām, radošām personībām nepieciešams mūsdienīgs, radošs birojs. Šajā birojā blakus darba vietām ar BEKANT rakstāmgaldiem un ergonomiskiem grozāmajiem krēsliem atradīsi arī vietu, kur papļāpāt vai uzspēlēt galda spēles, kā arī slēdzamus HALLAN skapīšus darbiniekiem un vietu viņu divriteņiem.

Atvērta tipa birojs kopīgam darbam
Atvērta tipa birojs kopīgam darbam

Lielā birojā ir ļoti svarīgi iekārtot atsevišķas darba vietas. Izmanto BEKANT rakstāmgaldus ar aizslietņiem, lai izveidotu katram savu telpu darbam. Galdu augstums ir regulējams, lai pie tiem varētu strādāt gan sēdus, gan stāvus, un skaņu aizturošais aizslietnis rada klusu, patīkamu vidi, kur vieglāk koncentrēties. Aizslietņu pelēkā krāsa sasaucas ar HATTEFJÄLL grozāmo krēslu toni un VINTERGATA griestu lampām.

Tūrisma birojs
Tūrisma birojs

Modernas mēbeles un maigi pasteļtoņi ir brīnišķīga kombinācija, kas rada māju sajūtu. Šajā tūrisma birojā blakus novietoti trīs BEKANT galdi, kopā atgādinot garu ēdamistabas galdu, un apkārt salikti dažādi krēsli – HATTEFJÄLL grozāmie krēsli darbiniekiem, mīksti polsterētie LÅNGFJÄLL krēsli vai elegantie YPPERLIG krēsli apmeklētājiem. Kas vēl vajadzīgs, lai gūtu panākumus? Tikai pāris ietilpīgi FJÄLKINGE plaukti ceļojumu brošūrām, vairāki sienas pulksteņi, liela pasaules karte un laipna apkalpošana.

Mūsdienīgi risinājumi suši restorānam
Mūsdienīgi risinājumi suši restorānam

Kāds ir veiksmīga restorāna noslēpums? Mēs uzskatām, ka liela loma ir iekārtojumam. Šī suši restorāna gaismas pielietais, drosmīgiem krāsu akcentiem papildinātais interjers taču rosina apetīti, vai ne? Telpa iekārtota skandināvu stilā, kombinējot baltas un gaiša koka mēbeles – NORRÅKER galdus, JANINGE bāra krēslus un krēslus ar roku balstiem, ko var uzkarināt uz galda malas, lai būtu vieglāk iztīrīt grīdu. Košās skapīšu durvis un sarkanie griestu lampu vadi piedod telpai tās īpašo raksturu.

Moderns birojs darbam vienatnē un kopā
Moderns birojs darbam vienatnē un kopā

Šajā atvērta tipa birojā, kas reizē ir arī sanāksmju telpa, pietiek vietas gan darbam, gan pārrunām. Ar BEKANT biroja mēbelēm, piemēram, stūra galdiem dizaineriem un digitālo risinājumu speciālistiem un konferenču galdiem kopīgām prāta vētrām un diskusijām, var atjautīgi izmantot katru telpas kaktiņu.

Tradicionāla stila šokolādes veikaliņš
Tradicionāla stila šokolādes veikaliņš

Īstajās vitrīnās tava prece izskatīsies neatvairāma. Mums ir daudz ideju, kā atjautīgi un ekonomiski iekārtot vietu taviem gardumiem, lai, tos aplūkojot, siekalas saskrietu mutē. Skaistam noformējumam uzņēmējdarbībā ir liela nozīme. Vajadzēs MALSJÖ vitrīnu, EKET sienas plauktus un izvelkamu INGATORP galdu gadījumam, ja izlemsi paplašināt piedāvājumu.

Lauku virtuves šarms restorānā
Lauku virtuves šarms restorānā

Šis tradicionālā stila restorāns iekārtots tumšā krāsu gammā, izmantojot koka mēbeles. Izturīgie, ilgmūžīgie NORRÅKER galdi un krēsli ir izgatavoti no bērza masīvkoka un atbilst prasībām, kādas uzstādītas sabiedriskās telpās lietojamām mēbelēm. Melno NORRÅKER krēslu krāsa sasaucas ar MALSJÖ bufetes toni, un tad, kad jātīra grīda, tos var kārtīgi sakraut vienā telpas malā.

Divi vienā: birojs un darbnīca
Divi vienā: birojs un darbnīca

IDÅSEN rakstāmgaldi ir regulējama augstuma, lai pie tiem varētu gan sēdēt, gan stāvēt. Tas ir ļoti ērti, ja vienā telpā jāatrod vieta gan darbam pie datora, gan darbam darbnīcā. Galdu pēc nepieciešamības var pārvietot citur vai izmantot ar TROLLBERGET augstajiem krēsliem vai grozāmo krēslu. Šajā industriālajā interjerā ir arī HEKTAR lampas un VEBERÖD plaukti.

Mājīgs ziedu veikaliņš
Mājīgs ziedu veikaliņš

Šajā mājīgajā ziedu veikaliņā valda pievilcīgu kontrastu pārpilnība. Šeit kombinētas modernas biroja mēbeles, eleganti kafijas galdiņi, koka kastes un dažādi burvīgi aksesuāri. FJÄLKINGE ir izturīgi tērauda plaukti, kas tomēr izskatās viegli un gaisīgi. Tiem ir vienkārša forma, ko viegli saskaņot ar dažāda stila mēbelēm.

Skandināviska biroja virtuve
Skandināviska biroja virtuve

Kas šodien pusdienās? Šī biroja virtuve ir tik eleganti iekārtota kā neliels restorāns, un pievilcīgajā skandināviska stila interjerā ērti varēs justies gandrīz jebkurš. Izturīgie, ilgmūžīgie galdi, soli un LEIFARNE krēsli atbilst sabiedrisko telpu mēbelēm noteiktajām prasībām. LEIFARNE krēsli ir ļoti ērti sēdēšanai, jo tiem ir īpaši veidots sēdeklis un atzveltne; īpašs pārklājums novērš slīdēšanu, turklāt krēslus var salikt vienu uz otra, lai tie aizņemtu mazāk vietas.

Moderns lielpilsētas birojs
Moderns lielpilsētas birojs

Biroja iekārtošana ir svarīgs uzdevums, īpaši, ja uzņēmumā strādā vairāk par diviem cilvēkiem. Ar mūsdienīgajām modernā stila BEKANT mēbelēm iekārtošana ies no rokas jebkuram. Rakstāmgaldi, dokumentu skapji un griestu lampas ir veidoti saderīgās krāsās un stilā, un ar tiem varēs izveidot ērtu darba vietu katram darbiniekam. Kolekcijā ir arī plaukti, lai sadalītu telpu un padarītu atvērta tipa biroju mazliet mājīgāku.

Ģimenes vannasistaba, kurā valda pilnīga kārtība
Ģimenes vannasistaba, kurā valda pilnīga kārtība

Vannasistabai, ko izmanto gan pieaugušie, gan bērni, iesakām modernos LILLÅNGEN sērijas skapīšus: izlietnes skapīti, skapīti ar spoguļstikla durvīm vai augsto skapi ar regulējamām kājām, ar kurām skapis stāvēs stabili pat uz nelīdzenas grīdas. Lietas, kam jābūt pa rokai, piemēram, vannas rotaļlietas, var salikt GRUNDTAL ratiņos.

Veļas telpa un vannasistaba vienuviet
Veļas telpa un vannasistaba vienuviet

Moderna interjera vannasistabā veļa var kļūt par daļu no noformējuma. LILLÅNGEN augstajā skapī ir daudz vietas gan lielajiem dvieļiem, gan tīrīšanas līdzekļiem, gan kosmētikai. Diskrētākā vieta veļas žāvēšanai noteikti būs veļas žāvētājs, kas piestiprināts pie sienas stūrī virs veļas mazgājamās mašīnas.

Vannasistaba īrētā dzīvoklī: maza, bet ar raksturu
Vannasistaba īrētā dzīvoklī: maza, bet ar raksturu

Pat vismazāko vannasistabu var iekārtot mājīgi un stilīgi. Dzīvojot vienatnē, parasti ir mazāk mantu, kam jāatrod vieta, tāpēc ir vieglāk ietilpināt visu vajadzīgo – gan mēbeles pašām nepieciešamākajām lietām (piemēram, LILLÅNGEN spoguļskapīti vai izlietnes skapīti), gan ar aizkaru nodalītu dušu. Minimālistiskā interjerā var atļauties vairāk uzkrītošu akcentu, piemēram, spilgtas krāsas dvieļus vai rakstainas flīzes.

Vannasistaba ģimenei ar bērniem
Vannasistaba ģimenei ar bērniem

Gaiša, ar GODMORGON mēbelēm iekārtota vannasistaba. Šādam iekārtojumam vajadzēs augsto skapi tādā pat krāsā kā siena. Sakārto tur visus dvieļus un paslēp veļas maisu, bet pārējās mantas saliec skapītī zem izlietnes. Visu ērtībām atvilktnēs uzstādi amortizatoru, lai tās aizvērtos lēni un klusi. STORJORM spogulim ir iebūvēts apgaismojums, kas liegi izkliedē gaismu, bet krāsainais dušas aizkars pašiem mazākajiem raisīs lielāku interesi par mazgāšanos.

Ģimenes vannasistaba par pieņemamu cenu
Ģimenes vannasistaba par pieņemamu cenu

Telpa sadalīta divās daļās: vannasistaba ar baltām LILLÅNGEN sērijas mēbelēm un pavisam neliels, tomēr ļoti funkcionāls stūris kā veļas telpa. Veļas stūrītī ir jābūt veļas mazgājamajai mašīnai, veļas grozam, plauktiem, kastēm mantu glabāšanai un, vēlams, perforētam dēlim, pie kura piestiprināt dažādus sadzīviskus priekšmetus.

Dzīve ar bērniem: vannasistaba bēniņos
Dzīve ar bērniem: vannasistaba bēniņos

Moderni var iekārtot ikvienu vannasistabu, pat nelielu un ar slīpiem griestiem. Šajā piemērā izmantojām lielo spoguli, kas vizuāli paplašina telpu, un mēbeles, kas palīdz lietderīgi izmantot vietu, piemēram, GODMORGON skapīšus, sienas plauktus un GRUNDTAL ratiņus. Pie sienas piestiprināti āķi dažādos augstumos – dvieļiem un halātiem. Pakāpiens te nepieciešams, lai bērni varētu ērti lietot izlietni.

Mūsdienīgs vannasistabas iekārtojums
Mūsdienīgs vannasistabas iekārtojums

Šajā nelielajā vannasistabā dominē melnā un baltā krāsa un pasteļtoņi. Telpa iekārtota tā, lai abi mājinieki skaistumkopšanas rīta rituāliem varētu nodoties vienlaikus. Tam vajadzēs dubulto izlietni, divus GODMORGON skapīšus, divus spoguļus un vannasistabas paklājiņus. Neaizmirsti par āķiem, vaļējiem koka plauktiem un VILTO dvieļu turētāju.

Vannasistaba gan bērniem, gan viesiem
Vannasistaba gan bērniem, gan viesiem

Pat vismazāko vannasistabu var iekārtot gaumīgi un ērti. Ja tev mājās ir divas vannasistabas, iekārto vismaz vienu no tām modernā stilā ar ekonomiskām mēbelēm. Šim aprakstam atbilst DYNAN vaļējie plaukti, kā arī LILLÅNGEN skapīši, izlietnes un spoguļi, kas ir pieejami par zemu cenu. Bērnu ērtībām noderēs arī pakāpiens. Rotaļīgākam noformējumam izvēlies flīzes ar krāsainiem akcentiem vai dvieļus dzīvespriecīgās krāsās.

Vienkāršības šarms: vecāka gadagājuma pāra vannasistaba skandināvu stilā
Vienkāršības šarms: vecāka gadagājuma pāra vannasistaba skandināvu stilā

Kā ekonomiski iekārtot vannasistabu? Ar SILVERÅN tradicionālā stila mēbelēm! Kosmētikai un dažādiem sīkumiem ir piemērots augstais skapis un izlietnes skapītis, jo tie ir ietilpīgi, bet ne dziļi. Telpu vizuāli paplašinās skapis ar spoguļstikla durvīm, bet soliņš ar mantu glabātuvi noderēs gan dvieļu glabāšanai, gan tev, kad gribēsi uz tā piesēst. Interjeru dinamiskāku padara svītru raksti, ko veido gan skapīšu durvju kontūras, gan dušas aizkars.

Vannasistaba pārim: maza, bet, cik ietilpīga!
Vannasistaba pārim: maza, bet, cik ietilpīga!

Ja vietas vannasistabā ir maz, bet mantu daudz, izvēlies ekonomiskās DYNAN mēbeles. Vaļējos plauktus novietojot virs poda, izmantosi vietu, kas citādi paliktu brīva. Plauktos ērti glabāt tualetes papīru vai tīrīšanas līdzekļus. Plaukti ir plati, tomēr ne dziļi – kā radīti mantu glabāšanai augstumā, lai netraucētu pārvietoties mazajā telpā.

Tradicionālajā stilā iekārtota vannasistaba pārim
Tradicionālajā stilā iekārtota vannasistaba pārim

Ar GODMORGON mēbelēm par miera oāzi skaistas dienas sākumam var iekārtot gan plašu, gan pavisam nelielu vannasistabu. Tradicionālā stila mēbeles – augstais skapis, skapītis ar spoguļstikla durvīm un izlietnes skapītis ar atvilktnēm – vannasistabā rada tīru un sakārotu iespaidu. Neurb caurumus sienās – iztiec bez sienas pakaramajiem un slapjos dvieļus un halātu liec uz RÅGRUND krēsla ar augsto atzveltni.

Dzīvo viens? Lai vannasistabā valda kārtība!
Dzīvo viens? Lai vannasistabā valda kārtība!

Šī gaišā, tradicionālajā stilā iekārtotā vannasistaba ļoti piestāv jaunam vīrietim. Te apdomīgi izkārtots pats svarīgākais, kam jābūt šajā telpā: duškabīne un dušas aizkars stūrī un HEMNES mēbeles, ar kurām ir tik viegli ietaupīt vietu vannasistabā, un mantas sakārtot pārskatāmi un parocīgi.

Koši un draudzīgi
Koši un draudzīgi

Atvērta plānojuma dzīvojamā istaba ar ēdamzonu ir viena no svarīgākajām telpām šajā draudzīgajā piepilsētas mājā. Te pietiek vietas gan tuvākiem un tālākiem radiem, gan draugiem. Iekārtojums ieturēts košās, dzīvespriecīgās krāsās, bet ēdamzonas mēbeles ir tumšā tonī. Dzeltens moduļu dīvāns un zaļa BESTÅ kolekcijas plauktu kombinācija mantu glabāšanai kontrastē ar brūnu BJURSTA izvelkamo galdu un tumši ziliem ODGER krēsliem, kas izgatavoti no pārstrādātas plastmasas un koka.

Koša ēdamistaba mākslinieku pārim
Koša ēdamistaba mākslinieku pārim

Šo stilīgo ēdamistabu iekārtojis mākslinieku pāris. Interjers ir mūsdienīgs, taču ne pārspīlēti moderns, un ļauj baudīt harmonisku saspēli starp zaļajām sienām, zelta krāsas akcentiem rāmjos, svečturos un paplātēs un EKEDALEN galda un krēslu komplektu tumšā krāsā. Komplektā ir izvelkams galds un četri koka krēsli ar ērtā leņķī veidotu atzveltni un noņemamiem sēdekļa pārvalkiem.

Ģimenes dzīve nelielā mājoklī
Ģimenes dzīve nelielā mājoklī

Vai maza mājokļa nelielajā virtuvē iespējams izveidot ērtu ēdamtelpu ģimenei ar bērniem? Protams! AGAM bērnu krēslā mazais sēdēs piemērotā augstumā, un šī krēsla dizains lieliski sader ar modernā stila mēbelēm, piemēram, NORRARYD krēsliem un NORRÅKER galdu. Galds ir izturīgs, ilgmūžīgs un ar noapaļotiem stūriem, kas ir drošāki.

Istaba visiem un ikvienam
Istaba visiem un ikvienam

Ja tev ir liela ģimene, svarīgākais ir atrast visam vietu. Vieta vajadzīga gan tev, gan visai ģimenei kopā, turklāt bieži viss notiek vienlaicīgi tai pašā telpā. Lai visiem būtu ērti, izvēlies moderna stila ēdamistabas mēbeles, piemēram, NORRÅKER galdu. Droši kombinē dažādus krēslus, arī bērnu krēsliņus. Tas radīs istabas īpašo auru. Uz kāda krēsla tu šodien vēlētos sēdēt?

Mājīga, aicinoša telpa ģimenei un viesiem
Mājīga, aicinoša telpa ģimenei un viesiem

Ja vēlies pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni, iekārto ērtu vietu sanākšanai pie liela galda. MÖRBYLÅNGA galds ir pārklāts ar biezu ozolkoka finiera slāni un izturējis stingras pārbaudes, lai būtu garantēti stabils, izturīgs un droši kalpotu ģimenei vairākus gadus. VOLFGANG krēsli ar ērtiem, polsterētiem sēdekļiem papildina galdu, radot skandināvisku noskaņu.

Elegance un ilgmūžība
Elegance un ilgmūžība

Šeit mītošais pāris prot novērtēt kvalitatīvas, ilgmūžīgas mantas, un viņu ēdamistaba ir iekārtota ar izturīgām modernā stila mēbelēm. Centrālo vietu ieņem MÖRBYLÅNGA galds ar biezu ozolkoka finierējumu un BERNHARD krēsli. Krēslu polsterētie sēdekļi pārvilkti ar mīkstu, izturīgu, viegli kopjamu ādu, kas laika gaitā nezaudē nenieka no sava skaistuma.

Ēdamistaba lauku mājās: ēd, pavadi laiku kopā, svini
Ēdamistaba lauku mājās: ēd, pavadi laiku kopā, svini

Šajās lauku mājās ģimene sanāk kopā biežāk nekā tikai nedēļas nogalēs. Tradicionāli skandināviskais interjers ir burvīgs fons laiskām vasaras novakarēm, ģimenes viesībām un svētdienas pusdienām. Telpa ir pietiekami plaša, lai atrastos vieta garam SKOGSTA galdam, NORRARYD krēsliem un citām mēbelēm – krēsliem un taburetēm pieejami vēl citi modeļi.

Ēdamistaba ģimenei un viesiem
Ēdamistaba ģimenei un viesiem

Šajā modernajā mājoklī ar skandināviska stila interjeru pietiek vietas gan iemītniekiem, gan viesiem. Pie BJURSTA izvelkamā galda var apsēsties pat 8 cilvēki, izmēru var mainīt pēc nepieciešamības. LEIFARNE krēsliem ir ērti izliekts sēdeklis un atzveltne. Četras MARIUS taburetes paslēptas zem TV galdiņa, lai vajadzības gadījumā būtu pa rokai.

Neliela virtuve īres dzīvoklī
Neliela virtuve īres dzīvoklī

Dažreiz pilnīgi pietiek ar mazumiņu. Šī nelielā virtuve ar ēdamzonu ir tam pierādījums. MELLTORP galdu var izmantot arī kā rakstāmgaldu, un pie tā nolikt divus vai pat četrus TEODORES krēslus. Nepieciešamības gadījumā var izmantot arī MARIUS taburetes, ko var sakraut vienu uz otras, lai tās aizņemtu mazāk vietas. SKÅDIS perforētie dēļi pie sienas ir uzticams palīgs kārtības uzturēšanā un gādā, lai nepieciešamie sīkumi vienmēr būtu pie rokas.

Kopdzīve nelielā telpā: virtuve ar ēdamzonu
Kopdzīve nelielā telpā: virtuve ar ēdamzonu

Šajā dzīvoklī nav vietas atsevišķai ēdamistabai, bet virtuve ir gana plaša, lai iekārtotu ēdamzonu. Tradicionāli skandināviskajā interjerā ir daudzas mēbeles, kas palīdz ietaupīt vietu, izmantojot to atjautīgāk: NORDEN galda virsma ir noturīga pret šķidrumiem, ēdiena traipiem, eļļu, karstumu, skrāpējumiem un virsmas bojājumiem. Pie galda ir divas viegli pārvietojamas RÅSKOG taburetes, bet tad, kad mājas saimniekiem pievienojas viesi, talkā var ņemt arī KULLABERG grozāmo krēslu.

Atvērta plānojuma ēdamzona ģimenes mājā
Atvērta plānojuma ēdamzona ģimenes mājā

Šī ēdamistaba plašā ģimenes namā ir brīnišķīgs moderna interjera paraugs. MÖRBYLÅNGA ozolkoka galds piesaista skatienu un ienes telpā dabas dvesmu. Lai ģimene pakavētos pie galda ilgāk, te ir seši nepārspējami ērti SAKARIAS krēsli. Roku balsti ir polsterēti, un krēslus var iestumt zem galda, lai tie aizņemtu mazāk vietas.

Moderna ēdamistaba ģimenei
Moderna ēdamistaba ģimenei

Elegantā ēdamistabā maltīte garšos daudz labāk. Šī modernā telpa varbūt izskatās pieticīga, taču ne tuvu tāda nav. Ieskaties uzmanīgi – te ieraudzīsi vairākas skandināvu dizaina ikonas, piemēram, LISABO koka ēdamgaldu (to var viegli salikt, neizmantojot darbarīkus), ODGER krēslus no pārstrādātas plastmasas un koka un VITTSJÖ plauktu, kas izgatavots no metāla un rūdītā stikla.

Ietilpīga, ērta virtuve vienam pavāram
Ietilpīga, ērta virtuve vienam pavāram

Ja patīk dabiskas, amatnieku darinātas lietas, iesakām tradicionālā stila TORHAMN virtuves iekārtas fasādi. Katras durtiņas ir mazliet atšķirīgas, kā jau daždien dabiskam kokam. Virtuve izskatās patiesi kvalitatīva, kā amatnieka roku darināta. Papildini ar MELLTORP galda rāmi baltā krāsā un izvēlies balta marmora vai oškoka krāsas virsmu – tādu, kāda vislabāk piestāv tavai ēdamzonai vai darbistabai.

Virtuve kā dzīves telpa
Virtuve kā dzīves telpa

Ja vēlies, lai moderna virtuve iederētos telpā, kas reizē ir arī dzīvojamā istaba, izvēlies neitrālu VEDDINGE virtuves iekārtas fasādi, ļaujot citām lietām un mēbelēm izcelties un piesaistīt visus skatienus. Šajā virtuvē pie sienas likts tikai viens skapītis, kurā paslēpts tvaika nosūcējs. Pārējie virtuves skapīši novietoti uz grīdas visā istabas garumā. Biežāk lietotie virtuves piederumi pakarināti uz RIMFORSA sliedes ar āķiem.

Panākumu atslēga – kvalitāte un stils
Panākumu atslēga – kvalitāte un stils

Modernā virtuve vecpilsētas dzīvoklī pieder ģimenei ar bērniem. Viņi izvēlējušies RINGHULT virtuves iekārtas fasādi ar askētiskām, taisnām līnijām un spīdīgu virsmu, kas ir izturīga un viegli tīrāma. KUNGSFORS vaļējie plaukti ir gana izturīgi traukiem, smagiem katliem un pannām, kā arī virtuves piederumiem. Virtuves sala ir iespēja salikt vēl vairāk mantu un darboties vairākiem cilvēkiem vienlaikus. Ar SKOGSÅ darba virsmu ar virsējo slāni no ozolkoka virtuve kļūst vēl skaistāka. Katra darba virsma ir unikāla, ar atšķirīgu šķiedras rakstu un nokrāsu, kas raksturīga dabiskam kokam.

Kompakta klasika
Kompakta klasika

Šajā tradicionālā stila virtuvē ir daudz atjautīgu risinājumu. Klasiskā, pelēkā BODBYN virtuves iekārtas fasāde rada mājīgu noskaņu. U veida plānojums labi izskatās arī bez sienas skapīšiem. To vietā izmantoti BOTKYRKA sienas plaukti, kur viegli var aizsniegt ikdienā lietojamās lietas. INGATORP nolokāmais galds ir parocīgs, kad jāuzņem viesi, jo pie tā pēc nepieciešamības var apsēsties 2 līdz 4 cilvēki.

Virtuve īstiem dabas draugiem
Virtuve īstiem dabas draugiem

Tieši virtuvē ir visvairāk iespēju padarīt savu ikdienu dabai draudzīgāku. Šajā mājoklī domā par to, kā taupīt resursus un izmantot materiālus atkārtoti, un pat virtuves iekārtas fasāde ir no pārstrādāta materiāla. KUNGSBACKA durtiņas šeit ir galvenajā lomā. Tās ir izgatavotas no pārstrādātas koksnes un pārklātas ar plēvi no pārstrādātām PET pudelēm. Sienas skapīšu te nav – to vietā izmantoti OMAR vaļējie plaukti un UDDEN virtuves ratiņi.

Vieta vajadzīgajam un nevajadzīgajam
Vieta vajadzīgajam un nevajadzīgajam

Labs risinājums modernai virtuvei – ALGOT plauktu kombinācijas. ALGOT plauktus var kombinēt ļoti daudzveidīgi, pielāgojot tieši tavai virtuvei un vajadzībām. Vieta atradīsies visam – gan traukiem, gan mikroviļņu krāsnij, bet zemākos plauktus var izmantot kā papildu darba virsmu. Atradīsies vieta arī SORTERA atkritumu šķirošanas tvertnēm ar vāku. Vāks ir atverams, tāpēc saturam var viegli piekļūt pat tad, ja vairākas tvertnes saliktas cita uz citas.

Omulīga mazbudžeta virtuve pilsētnieku ģimenei
Omulīga mazbudžeta virtuve pilsētnieku ģimenei

Lauki pilsētā. Šī ģimene izveidojusi savā nelielajā virtuvē mājīgu saliņu ar dažādiem zaļumiem, nelielu stūrīti maltīšu ieturēšanai un baltu HITTARP virtuves iekārtas fasādi, kas krāsota maigi baltā tonī, un tās vertikālais raksts rada iespaidu par amatnieka roku darbu. Kopā ar GAMLARED galdu virtuve kļūst par personisku stūrīti ar lauku brīvdienu mājai piemītošo šarmu.

Kompakta, eleganta virtuve pārim
Kompakta, eleganta virtuve pārim

Neliela, moderna virtuve, kas rada gaišu, gaisīgu iespaidu. Kāds ir tās noslēpums? Atturīga dizaina RINGHULT skapīšu durtiņas, iebūvēta sadzīves tehnika un krāsu akcenti – zila JÄRSTA virtuves iekārtas fasāde un paklājs. Askētiskais fons izceļ NORRÅKER galdu un solus, kas izgatavoti no bērza masīvkoka. Dabiskam kokam vienmēr piemīt toņa un šķiedru raksta nianses, kas padara katru galdu unikālu.

Funkcionāla mazbudžeta virtuve ģimenei
Funkcionāla mazbudžeta virtuve ģimenei

Virtuves mēbeles nav vienmēr jāliek tikai virtuvē. OMAR vaļējie plaukti lieliski iederas arī gaitenī pie virtuves vai pieliekamajā. Plauktiem ir regulējams augstums, lai varētu ērti salikt tieši tās mantas, ko vēlies. Arī kājas ir regulējamas, tāpēc plauktus var novietot stabili arī uz nelīdzenas grīdas. Virtuvē noder arī OMAR pieliekamie grozi, kas prot pārvērst citādi neizmantotu vietu praktiskā novietnē sīkumiem, kurus vēlies turēt pa rokai.

Virtuve ģimenei vecpilsētas dzīvoklī
Virtuve ģimenei vecpilsētas dzīvoklī

Plaša tradicionālā stila virtuve ar mūsdienu mājokļiem raksturīgo funkcionalitāti. Šeit ir daudz klasisku mēbeļu – vaļēji plaukti un augstie skapji dažādiem virtuves piederumiem un traukiem, TORNVIKEN plaukts vīna pudelēm un virtuves sala, lai būtu vairāk vietas darbam un reizē iespēja apsēsties pie galda un paēst (tam noder RÅSKOG bāra krēsli). Pienbaltas BODBYN durtiņas veido klasiski elegantu fasādi un rada gaišu, mājīgu noskaņu virtuvē. Lakotās durvis ir noturīgas pret mitrumu un netīrumiem un viegli kopjamas.

Neliela, funkcionāla virtuve kopmītnēs
Neliela, funkcionāla virtuve kopmītnēs

Pat studentam, kas dzīvo kopmītnēs, ir visas iespējas iekārtot ērtu, stilīgu dzīves telpu. Modernā skandināvu stila kopmītņu istabā no SUNNERSTA mini virtuves, ALGOT plauktiem un ratiņiem izveidota pilnvērtīga virtuve.

Virtuve vienistabas dzīvoklī
Virtuve vienistabas dzīvoklī

Nē, tā nav parasta tāfele, tās ir UDDEVALLA durvis ar tāfeles virsmu. Matēti melnā virsma noder, ja kaut kas jāpieraksta – kāda recepte, paveicamie darbi vai citi svarīgi sīkumi.

Mazbudžeta dzīvoklis studentam
Mazbudžeta dzīvoklis studentam

Arī nelielu vienistabas mitekli var iekārtot stilīgi, turklāt nemaz neiztērējot daudz naudas. IVAR masīvkoka plaukti ietaupa vietu un naudu. Tāpat arī UTÅKER gulta, ko var izmantot kā dīvānu vai viesu guļvietu vai pārveidot par divām gultām. Augšējai gultai ir nelielas plastmasas kājas, ko ievieto tām paredzētajās atverēs apakšējā gultā, tāpēc konstrukcija ir ļoti stabila.

Vaļējs skapis: kā uzglabāt drēbes guļamistabā?
Vaļējs skapis: kā uzglabāt drēbes guļamistabā?

Ja tu labprāt tiktu vaļā no drēbju skapja savā guļamistabā, mums ir, ko ieteikt. Apskati ELVARLI kolekcijas mēbeles mantu uzglabāšanai ar dažādiem vaļējiem plauktiem, drēbju pakaramajiem un kumodēm. ELVARLI var sakārtot visas drēbes vai izveidot norobežojumu guļamistabā.

Plašs skapis pāra guļamistabā
Plašs skapis pāra guļamistabā

Vai tavā drēbēm vajag daudz vietas? Lūdzu! Šajā guļamistabā novietotais PAX skapis ar 10 gadu garantiju aizņem gandrīz visu sienu, tomēr ir ļoti neuzkrītošs. Atturīgais durvju dizains ir pieskaņots sienas krāsai un papildināts ar ÖSTERNÄS ādas rokturiem. Ja vajag vairāk vietas, drēbes var karināt arī uz GJÖRA neapstrādāta masīvkoka gultas rāmja augstākā gala.

Šarmants vienistabas dzīvoklis studentam
Šarmants vienistabas dzīvoklis studentam

Kad tev un visām tavām mantām jāsadzīvo vienā telpā, ļoti noder mēbeles, kas ietaupa vietu. Pamēģini HEMNES kolekcijas guļamistabas mēbeles. Vaļējais skapis un plaukti noderēs nelieliem, pievilcīgiem priekšmetiem un lieliski izskatīsies kopā ar FYRESDAL gultu, ko viegli var pārveidot no vienvietīgas guļvietas par dīvānu.

Tradicionāla guļamistaba ģimenes mājā
Tradicionāla guļamistaba ģimenes mājā

Ja tavs sapnis ir ērta, klasiska guļamistaba, izvēlies mēbeles no vienas kolekcijas, piemēram, tradicionālā stila SONGESAND, kā šajā telpā. SONGESAND kolekcijā ir saskaņoti drēbju skapji, gultas rāmji un kumodes, kas sader arī ar citām līdzīga stila mēbelēm. Lai guļamistaba būtu mājīgāka, pievieno paklājus un elegantas lampas.

Viena telpa mantām, darbam un atpūtai
Viena telpa mantām, darbam un atpūtai

Guļamistaba, skapis un darbistaba vienā telpā? Kāpēc gan ne! Kur vien paveries, šajā modernā stila mājoklī ieraudzīsi kādu atjautīgu risinājumu. ALGOT mantu uzglabāšanas mēbeles ar plauktiem, pakaramajiem un stiepļu groziem veido skapi, bet tumšais aizkars kalpo kā durvis. Pie LISABO rakstāmgalda var ērti strādāt, bet VALLENTUNA dīvānu var izmantot gan kā gultu, gan kā atsevišķus atpūtas krēslus.

Gaumīga istaba meitenei
Gaumīga istaba meitenei

Neitrālā tonī krāsotas sienas, balti beicētas koka mēbeles un krāsaina gultasveļa, un moderna guļamistaba ir gatava! Neaizmirsti ELVARLI vaļējos plauktus un drēbju pakaramos, ko var izmantot kā skapi. Vai pie sienām vairs nav vietas? Izmanto uz durvīm karināmu spoguli.

Risinājums nestandarta telpai: guļamistaba bēniņos
Risinājums nestandarta telpai: guļamistaba bēniņos

Nestandarta telpām jāmeklē nestandarta risinājumi. PLATSA skapji ir dažādu izmēru, un tos var lieliski izmantot vietā zem slīpiem griestiem vai zem kāpnēm. Ja visa gultasveļa nesatilpst skapī, paslēp to zem gultas. Kastes mantu glabāšanai ir no dabiska rotangpalmas pinuma un sader ar gultu.

Dzīvojamā istaba dienā, guļamistaba – naktī
Dzīvojamā istaba dienā, guļamistaba – naktī

Arī ierobežotā platībā var pavērties neierobežotas iespējas. Daudzfunkcionālas mēbeles padara dzīvi vienistabas dzīvoklī daudz ērtāku. Šajā miteklī ir gulta, ko pa dienu var izmantot kā dīvānu, un zem tās ieliktas divas pītas rotangpalmas kastes mantu glabāšanai. Apkārt gultas rāmim izvietotas mēbeles mantu glabāšanai – PLATSA skapis un dažādi plaukti.

Guļamistaba vai dzīvojamā istaba? Abi!
Guļamistaba vai dzīvojamā istaba? Abi!

Ja dzīvo nelielā mājoklī, bet vēlies nodalīt dzīvojamo zonu no guļamtelpas, izmanto istabu visā augstumā un iegūsti lielāku platību uz grīdas. Augstā gulta ir viens no veidiem, kā maksimāli izmantot pieejamo vietu. Guļamistabu var iekārtot "otrajā stāvā", bet apakšā būs īstā vieta dīvānam un kafijas galdiņam.

Skandināviska guļamistaba dabas mīļotājiem
Skandināviska guļamistaba dabas mīļotājiem

Pat neliela guļamistaba var izskatīties gaiša un plaša, ja izvēlas īstās mēbeles. BJÖRKSNÄS kolekcijas guļamistabas mēbeles ir izgatavotas no izturīga bērza masīvkoka. Šajā istabā ir viegla, askētiska dizaina gulta, divi naktsgaldiņi un kumodes ar ādas rokturiem.

Iedvesmojoša guļamistaba kostīmu māksliniecei
Iedvesmojoša guļamistaba kostīmu māksliniecei

Šī eklektiskā tradicionālā stila guļamistaba reizē ir arī garderobes telpa. Mājokļa iemītniecei ļoti patīk viņas skaistie tērpi, un viņa nevēlas tos slēpt aiz durvīm. Ikviens sīkums istabas iekārtojumā atspoguļo saimnieces spilgto personību – gan puķainās tapetes un gultasveļa, gan rakstainais paklājs, gan tumši beicētās mēbeles – izvelkamais galds, HEMNES masīvkoka gultas rāmis un naktsgaldiņi.

Moderna garderobe diviem
Moderna garderobe diviem

Gaišai, plašai, elegantai – lūk, kādai jābūt perfektai garderobes telpai! PAX skapjos ar dažādām iekšējām detaļām būs atliku likām vietas visām drēbēm. Izmanto PAX plānotāju, lai izveidotu skapi, kas būs īstais tieši tev.

Mājīga mansarda ligzdiņa pārim
Mājīga mansarda ligzdiņa pārim

Dažādi tekstilizstrādājumi padara guļamistabu mājīgāku un omulīgāku. Ja tev vislabāk patīk tradicionālais stils, kombinē dažādas tekstūras, dabiska materiāla audumus un ziedu motīvus. Izmanto aizkarus, segu un spilvenu pārvalkus, pledus un paklājus, un istaba šķitīs siltāka.

Dzīve mazā mājoklī: studenta miteklis
Dzīve mazā mājoklī: studenta miteklis

Kā iekārtot vienistabas dzīvoklīti tā, lai pietiktu vietas visām mantām? Ja izvēlas pārdomātus, funkcionālus risinājumus, kaut ko var salikt pat vismazākajos stūrīšos un kaktiņos. Izmanto vaļējus plauktus un drēbju skapjus, dažāda lieluma skapīšus un kumodes, un pievieno divus galdiņus, ko var izmantot dažādām vajadzībām – vienam ir nodalījums mantu glabāšanai, bet otram – noņemama virsma, ko var lietot kā paplāti.

Mīļāko mantu muzejs
Mīļāko mantu muzejs

Šajā istabā mīt divi dārgumu mednieki. Te ir viss, ko kolekcionāra sirds kāro: vaļēji plaukti, rāmji attēliem, stikla kupoli un vitrīnas īpašiem dārgumiem. Ādas dīvāns tā vien aicina atpūsties pēc "izstādes" apskatīšanas, un ir tik izturīgs, ka kalpos teju mūžīgi.

Atmiņu lādīte divvientulības mirkļiem
Atmiņu lādīte divvientulības mirkļiem

Nelielais studijas tipa dzīvoklis pilsētas nomalē ir kā radīts kaislīgam ceļotāju un kolekcionāru pārim. HAVSTA mēbeles ir ietilpīgas, un tajās var ērti salikt visas piemiņas lietas, sākot ar grāmatām un beidzot ar kartēm un suvenīriem. Sienas rotā fotogrāfijas no kopīgajiem ceļojumiem, bet VITTSJÖ klēpjdatora statīvs aiz dīvāna ir parocīgs, kad jāplāno nākamais ceļojums.

Plašums, stils un kvalitāte – dzīvojamā istaba ar personību
Plašums, stils un kvalitāte – dzīvojamā istaba ar personību

Ja tavā rīcībā ir plašs dzīvoklis pilsētas centrā, droši izvēlies skatienu piesaistošas mēbeles. Šī istaba iekārtota uzņēmēju pārim, kam patīk mūsdienīgs interjers. LANDSKRONA ādas atpūtas krēsli un stūra dīvāns ir veidoti stilā, kas neiziet no modes, un tiem ir 10 gadu garantija.

Moderna dzīve ar bērniem
Moderna dzīve ar bērniem

Ja ir liela ģimene, un visiem kopā pieder daudz mantu, EKET plauktu sistēma ir lielisks risinājums, lai vieta atrastos ikviena mājokļa iemītnieka lietām. Zemākie plaukti un skapīši lieliski der bērnu rotaļlietām, bet augstākajos var salikt grāmatas, piemiņas lietas un citas mantas, kas jātur drošā attālumā no ziņkārīgajiem pirkstiņiem.

Neliela telpa, liels iespaids
Neliela telpa, liels iespaids

Šajā modernajā vecpilsētas dzīvoklī nav daudz vietas, toties ir daudz patiesi atjautīgu risinājumu. Gudri izvēloties mēbeles un sakārtojot mantas, te pilnīgi pietiek vietas diviem cilvēkiem un viņu lietām. Centrālo vietu ieņem kompakts, divvietīgs dīvāns, kas papildināts ar nelieliem galdiņiem – tik viegliem, ka tos var vienkārši paņemt kaut ar vienu roku un aiznest tur, kur vajag. EKET sienas plaukti ir drosmīgs akcents neitrālos toņos ieturētajā interjerā.

Trīs vienā: dzīvojamā istaba, guļamistaba un darbistaba
Trīs vienā: dzīvojamā istaba, guļamistaba un darbistaba

Trīs istabas vienistabas dzīvoklī? Kāpēc ne! Daudzfunkcionālā istabā pietiek vietas visam, kas nepieciešams jaunai ģimenei ar bērniem – te ir gan VEBERÖD plaukti mantām, gan rakstāmgalds darbam, gan šūpuļkrēsliņš mazajiem.

Minimālisms īres dzīvoklī
Minimālisms īres dzīvoklī

Šī skandināvu modernā stila istaba ir iekārtota jaunam pārim. Omulīgajā, funkcionālajā telpā valda mierīgas krāsas un izmantoti dažādi atjautīgi risinājumi. Siena starp abām durvīm atvēlēta skapīšu un plauktu kombinācijai, kur ir vieta arī sīkumu organizatoriem. Dīvāna nav, taču tā funkciju pilda divi moderni, ērti atpūtas krēsli.

Izsmalcināts interjers modes pazinējiem
Izsmalcināts interjers modes pazinējiem

Krāšņai skatuvei līdzīgā, ar tradicionālā stila elementiem iekārtotā telpa ir lielisks miteklis radošām personībām. Rodi iedvesmu eklektiskā stila paraugos – kombinē solus un krēslus, izvēlies piesātinātas krāsas un neaizmirsti padomāt par apgaismojumu. Jāatceras par griestu lampām vispārējam apgaismojumam, lasāmlampām un noskaņas apgaismojumu.

Taupi laiku un vietu
Taupi laiku un vietu

Mājoklis var būt neliels un rocība – šaura, bet tas nenozīmē, ka jāatsakās no kvalitatīva, praktiska iekārtojuma. Šī istaba ir daudzfunkcionāla, mājīga oāze jaunai ģimenei ar bērnu. Vietas pietiek gan moduļu dīvānam, gan dažāda augstuma skapīšiem, gan galdiņiem, ko var salikt kopā, lai tie aizņemtu mazāk vietas, gan citām dažādi lietojamām mēbelēm.

Kopā darbā un atpūtā
Kopā darbā un atpūtā

Populāri tradicionālajā stilā ieturētā dzīvojamā istaba pieder diviem uzņēmējiem. Šeit ir padomāts par visu brīvā laika pavadīšanai un darījumiem. HAVSTA plauktu kombinācijas ir pietiekami ietilpīgas, lai saliktu abu mājokļa saimnieku mantas. Atpūtas brīžos var ērti atlaisties nepārspējami ērtajos atpūtas krēslos un zviļņos.

Skandināviska ligzdiņa dzīvei divatā
Skandināviska ligzdiņa dzīvei divatā

Laipni lūgti gaismas caurstrāvotā, pasteļtoņos iekārtotā istabā, kur mitinās jauns pāris. Virtuvi no dzīvojamās istabas atdala nepilna augstuma starpsiena. Ja izmanto funkcionālas mēbeles, piemēram, dīvānu no moduļiem, var daudz ērtāk rosīties un pavadīt laiku kopā.

Miteklis stilīgajiem
Miteklis stilīgajiem

Dzīvojot vienatnē, mājokli var iekārtot, kā vien sirds kāro. Industriāla stila TV galdiņu un plauktus var droši kombinēt ar austrumnieciskiem paklājiem, bet pie sienas gleznas vietā piekarināt durtiņas ar tāfeles virsmu.

Tradicionāls mājoklis piepilsētā
Tradicionāls mājoklis piepilsētā

Gaiša, plaša dzīvojamā istaba ir lieliska iespēja pavadīt laiku gan kopā ar ģimeni un draugiem, gan vienatnē. Šajā mājoklī dzīvo vecāki ar diviem pusaudžu vecuma bērniem, un plašajā telpā ikviens var atrast sev nodarbi – te ir BILLY plaukti ar ģimenes bibliotēku, galda spēlēm un fotoalbumiem. Katrs var brīvi izvēlēties, kur sēdēt – vienā no abiem LITHULT dīvāniem, uz pufa vai  RÅDVIKEN atpūtas krēslā.

Moderna dzīvojamā istaba vecpilsētā
Moderna dzīvojamā istaba vecpilsētā

Pēc saspringtas darba dienas nav nekā labāka par pārnākšanu mājās. Atgriezties gaismas pielietā, modernā telpā ar augstiem griestiem, mierīgos toņos ieturētu interjeru un kvalitatīvām mēbelēm – piemēram, ērtu dīvānu, kur kārtīgi atpūsties un atgūt spēkus.

Mansards atpūtai, darbam un mācībām
Mansards atpūtai, darbam un mācībām

Nelielas telpas noteikti nenozīmē, ka jādzīvo saspiesti un jāsamierinās ar mūžīgu vietas trūkumu. Tradicionāla stila mansarda dzīvoklīti var viegli pārvērst funkcionālā dzīves telpā. Šajā miteklī pietiek vietas gan klasiskam dīvānam, gan grāmatplauktiem, gan pārējām lietām, kas nepieciešamas mājokļa saimniekam studentam.