Vai tev ir gadījies tā, ka staigā pa IKEA veikalu un ieraugi istabas iekārtojumu, kas patīk tik ļoti, ka tu vēlētos paņemt to mājās visu un uzreiz? Tas patiešām ir iespējams! Veikalā esam radījuši gatavus risinājumus par zemu cenu - dažādiem sapņiem un vajadzībām, visām mājokļa telpām. Tu vari iegādāties visas nepieciešamās mēbeles, lai izveidotu iepatikušos interjeru arī savās mājās, turklāt par patiesi pievilcīgu cenu. Ieskaties!

Dzīvojamā istaba
Iekārtojuma kopējā cena:

592,98 €

Viss, kas vajadzīgs krāsainā, vitālā dzīvojamās istabas interjerā! Vajag pavisam nedaudz, lai radītu telpu, kurā ir tik labi atvilkt elpu, palasīt, pabūt ar ģimeni un paskatīties televīziju. Vēl tikai vienu sēriju...
 

Guļamistaba
Iekārtojuma kopējā cena:

551,98 €

Mājīga, stilīga guļamistaba ar sievišķīgu noskaņu. Iedvesmo vienkāršai, taču skaistai ikdienai, nodrošinot visu, kas nepieciešams labam miegam. Iemīli savas mājas un sapņo saldi!
 

Bērnistaba
Iekārtojuma kopējā cena:

439 €

Pilnvērtīga, praktiska budžeta klases istaba mazam hokeja fanam. Pievilcīga cena, kvalitāte un daudz vietas sapņiem par slavu arēnā!
 

Virtuve
Iekārtojuma kopējā cena:

901,99 €

Kā būtu ar moderni askētisku virtuvi, kurā var uzburt visīstākos kulinārijas šedevrus, piepildot visu mājokli ar garšu un aromātu buķeti? Tava virtuve, tavi noteikumi, un pievilcīgi zema cena!
 

Ēdamistaba
Iekārtojuma kopējā cena:

99 €

Lai domas raisītos raiti, lai uz dzīvi lūkotos ar mīlestību un saldi gulētu, jābūt kārtīgi paēdušam. Tāpēc aplūko mūsu ēdamistabas risinājumus – izmantojot saliekamos krēslus, arī mazākā telpā var izveidot lielisku ieturēšanās zonu vienam, diviem, trim un pat četriem cilvēkiem.
 

Darbistaba
Iekārtojuma kopējā cena:

173,98 €

Kompakts risinājums darbam vai mācībām, lai vari koncentrēties uz patiesi svarīgo – savu izaugsmi. Ir jauki, ja ir kaut neliela, bet sava telpa.
 

Priekšnams
Iekārtojuma kopējā cena:

49,48 €

Šajā mazajā priekšnamā nav nekā lieka – pakaramais, kurpju skapītis, kurpju plaukti, spogulis un plaukts. Pirms došanās dienas gaitās aplūko savu atspulgu gaišā priekšnamā, kurā valda kārtībā.
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu