IKEA Family

Ziemassvētki ar IKEA Family: 
dāvanu komplekti par īpašu cenu

Svētki vairs nav aiz kalniem! Dāvanas svētkos patīk visiem, bet, lai tās sagādātu, bieži vien nākas krietni palauzīt galvu. Lai būtu vieglāk, piedāvājam vairākas idejas dāvanu komplektiem. IKEA Family kartes lietotājiem visas komplekta preces kopā – par īpašu cenu.

Piedāvājums ir spēkā no 1. līdz 31. decembrim, pērkot visas dāvanu komplekta preces IKEA veikalā Rīgā.
 
Vakara sarunām
Laiks posties ciemos pie draugiem? Ņem līdzi šo komplektu. Glāžu nekad nevar būt par daudz, īpaši, ja sanāk pavairāk viesu. Vēl mājīgāk būs, ja glāzēs smaržos gards augļu dzēriens ar garšvielām.
Krāsainiem bērnības mirkļiem
Kad jādodas uz viesībām, kur piedalīsies arī bērni, īsti vietā būs komplekts mazajiem nemiera gariem, kam pietiek enerģijas izkrāsot pat veselus 10 metrus papīra. Bērni būs sajūsmā un varēs darboties visu vakaru, bet pieaugušajiem pa to laiku būs iespēja pavadīt laiku patīkamās sarunās.
Romantiskiem vakariem
Svecēm piemīt apbrīnojama spēja ar savu klātbūtni vien radīt mājīgu noskaņu un ienest mājoklī harmoniju. Dāvanu komplekts ikvienam, kas novērtē mājas pavarda siltumu un gaismu, kas mirdz kā bāka ziemas tumsā.
Jaudīgam dienas sākumam
Rītam vienmēr jābūt možam. Šis elegantais vannasistabas piederumu komplekts iepriecinās ikvienu, kam rūp mūsu planētas nākotne – tie izgatavoti no dabiska, atjaunojama bambusa. Ziepes ar kokosriekstu un rapšu eļļu saudzīgi un maigi attīra ādu, lai diena varētu sākties ar svaigu sajūtu.
Virtuves šedevriem
Gan iesācējs, gan virtuves profesionālis priecāsies saņemt dāvanu, kura rosinās radīt jaunus virtuves šedevrus. Glīta, ērta cepamforma, korķa paliktņi un eleganti virtuves piederumi ir viss, kas nepieciešams, lai uzburtu kaut ko gardu.
Mundriem rītiem
Komplekts kaislīgiem kafijas mīļotājiem. Ar tasi gardas, aromātiskas kafijas rīts vienmēr būs mundrāks. Ērta spiedkanna un eleganta, caurspīdīga krūzīte iepriecina, ļaujot saskatīt dzēriena piesātināto krāsu un gūt iedvesmu jaunai dienai.