Krīzes brīdī, kad dzīve ir apmetusi kūleni, krīzes centrs kļūst par drošu patvērumu nelaimē nonākušajiem. Lai pagaidu mājoklis ceļā uz jaunu dzīvi vairāk līdzinātos īstām mājām, IKEA interjera dizaineres pārveidoja virtuvi un istabas ģimenes krīzes centrā "Burtnieks". Pēc pārvērtībām telpas ieguva funkcionālu, stilīgu iekārtojumu un mājīgu noskaņu. Pārdomāti krāsu un tekstila akcenti rada vēl omulīgāku iespaidu, veidojot vidi, kur ģimenes var justies droši.

Virtuve pirms: plaša, bet samērā nepraktiska

Lielā kopējā virtuve, lai arī plaša, tomēr nav īsti mājīga un nav arī pietiekami praktiska, ja vairāki cilvēki vēlas gatavot reizē. Interjeru derētu atsvaidzināt, padarot funkcionālāku un patīkamāku. Padarot ērtāku rosīšanos, pievienojot labu apgaismojumu, ērtu vietu, kur apsēsties, kā arī labāk sakārtojot mantas, tā varētu būt vilinošāka vieta, kur kopā gatavot un ieturēt maltītes.

Virtuve pēc: ērta vieta gatavošanai un maltītēm vairākiem cilvēkiem

Pēc pārvērtībām virtuve ir ieguvusi jaunu elpu un ir kļuvusi vairāk par vienkāršu telpu, kur pagatavot maltīti un paēst. Tā ir ērta, aicinoša vieta, kur vairāki cilvēki var bez grūtībām gatavot un ieturēt maltītes kopā. Funkcionāla virtuves iekārta un omulīgs galds ar krēsliem rada patīkamu noskaņu, iedrošinot pavadīt laiku kopā. Interjera dizaineres pastāsta, ka izvēlējušās mierīgus toņus, kas rada nepiespiestu atmosfēru, un kā vadmotīvu izvēlējušās skandināvu dizaina funkcionalitāti. Plašā darba virsma, ietilpīgi skapīši mantām un ērti vienkopus novietota sadzīves tehnika uzlabo ērtības, bet krāsains tekstils un interjera priekšmeti padara kopiespaidu mājīgu.

Istabas pirms: vienkāršas un bezpersoniskas

Krīzes centra guļamistabas ir iekārtotas pavisam vienkārši. Tur ir viss vajadzīgais, tomēr trūkst mājīguma. Mājīgs apgaismojums, tekstils un interjera priekšmeti varētu padarīt šīs telpas personiskākas un ērtākas iemītniekiem. Jo vairāk iekārtojums līdzinās īstām mājām, jo labāk tas spēj radīt normalitātes sajūtu un sniegt mierinājumu grūtā brīdī.

Istabas pēc: moderns mājīgums ar skandināvisku noti

Pēc pārvērtībām istabas krīzes centrā ir kļuvušas par praktiskām, taču mājīgām telpām ar skandināvu dizaina auru. Gaiši, silti koka toņi kombinācijā ar pelēkajām un dzeltenajām niansēm rada omulīgu noskaņu. Atturīgi, taču personiski iekārtotās telpas būs drošs patvērums ģimenēm, kas sniegs mierinājumu krīzes laikā.

Mūsu uzticamākie brīvprātīgie

Iedzīvināt šo nozīmīgo projektu palīdzēja IKEA darbinieku komanda, kuri brīvprātīgi palīdzēja tapt pārvērtībām. Kopā mēs montējām mēbeles, gludinājām aizkarus, iekārtojām telpas un darījām visu, kas ir mūsu spēkos, lai padarītu krīzes centru par omulīgu mājokli.
Mēs IKEA iestājamies par vienlīdzību un taisnīgu attieksmi pret cilvēkiem visos apstākļos un situācijās, arī mājās. Tāpēc esam nolēmuši iestāties pret vardarbību ģimenē, kas ir viena no aktuālākajām problēmām Baltijas valstīs.
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu