Atjaunot veco dīvānu, nomainot detaļas, pārvalku vai piederumus, ir dabai draudzīgs risinājums. Šeit atradīsi visu, kas nepieciešams, lai paildzinātu dīvāna mūžu. Nomainīt daļas ir viegli, reizēm pat nav nepieciešams pārvietot visu dīvānu, un parasti ir vajadzīgi tikai daži darbarīki!
IKEA mērķis ir līdz 2030. gadam panākt aprites ekonomikas un ilgtspējas principu ievērošanu visos darbības posmos. Mēs strādājam pie tā, lai pēc iespējas samazinātu radīto atkritumu daudzumu un nodrošinātu preču ilgtspēju, ražojot tādas preces, kuras būtu iespējams lietot atkārtoti, salabot, atjaunot vai pārstrādāt. Mēs vēlamies, lai arī pircējiem būtu iespēja pašu spēkiem paildzināt savu mantu mūžu.

Roku balsti

Ja ar dīvānu kaut kas notiek, visbiežāk cieš roku balsti. Nomainot bojātu vai apdilušu roku balstu, dīvāns var izskatīties gluži kā jauns. Klikšķini uz saites un apskati, kādas rezerves daļas ir pieejamas konkrētiem dīvānu modeļiem.
 

Sēdvietas un atzveltnes spilveni

Trūkstošs vai sabojāts spilvens var viegli kļūt par iemeslu izmest citādi vēl pavisam labu dīvānu. Turpretī jauns spilvens vai vairāki var ievērojami atsvaidzināt dīvāna izskatu.

Jauna dzīve ar jauniem pārvalkiem

Jauns pārvalks ir ļoti vienkāršs, tomēr efektīvs veids, kā dot dīvānam jaunu dzīvi. Var iegādāties arī vairākus pārvalkus uzreiz un mainīt pēc sirds patikas!
 

Pēdējie akcenti

Vienalga, kādā krāsā būtu pats dīvāns, ar papildu spilveniem un plediem var bez piepūles mainīt kopējo paleti. Atrodi īstos piederumus, kas papildinās dzīvojamās istabas noskaņu.
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas
  • Newly listed

SANDARED

pufs, 45 cm, smilškrāsā

44,99
X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu