Vai esi zemāko cenu, IKEA Family īpašo piedāvājumu vai izpārdodamo atlikumu meklējumos? Tagad būs pavisam viegli atrast meklēto, jo labākos IKEA piedāvājumus varēs apskatīt vienuviet.

 

IKEA Family īpašie piedāvājumi

Mums vienmēr ir ko piedāvāt IKEA Family kartes lietotājiem. Seko līdzi jaunumiem! Īpašie piedāvājumi mainās katru mēnesi.

 

Tagad zemāka cena

Mēs izmantojam katru iespēju samazināt cenas, saglabājot augsto kvalitātes latiņu. Atzīme “Tagad zemāka cena” nozīmē, ka esam atraduši veidu, kā nemainīgi augstu kvalitāti nodrošināt par vēl izdevīgāku cenu.

 

Līdz 5 €

Kvalitatīvām precēm nemaz nav jābūt dārgām. Neatkarīgi no tā, vai meklē labāko risinājumu par labāko cenu vai vēlies sevi iepriecināt, tērējot pēc iespējas mazāk naudas, šeit atradīsi gan smukumlietas, gan dažādus praktiskus sīkumus.

 

Pēdējā iespēja

Ik pa laikam nākas atvadīties no kādām precēm, lai veikala plauktos izbrīvētu vietu kam jaunam. Sadaļa “Pēdējā iespēja” ir pēdējā pieturvieta šādām precēm, kur vari izvēlēties mēbeles, dekorus un citus interjera priekšmetus par īpaši izdevīgu cenu. Preču daudzums ir ierobežots.

 X