IKEA Business


Esam tavā rīcībā! IKEA ir viss nepieciešamais, lai iekārtotu uzņēmuma telpas vai biroju, –  mēbeles, interjera priekšmeti, biroja piederumi, kā arī praktiski padomi un daudz interjera ideju.
 
Kas jādara, lai eleganti un funkcionāli iekārtotu uzņēmuma telpas?
* Dodies uz IKEA veikalu.
* Izvēlies vajadzīgās mēbeles un piederumus.
* Norēķinies par pirkumu un palūdz rēķinu.
* Saņem rēķinu pakalpojumu zonā – preču maiņas un atpakaļatdošanas nodaļā. 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt uz zemāk norādīto e-pasta adresi.

Darba laiks: I–V 8.00–17.00
E-pasts: b2b@IKEA.lv

IKEA Business IDEJAS un iedvesma

Moderns lielpilsētas birojs
Moderns lielpilsētas birojs

Biroja iekārtošana ir svarīgs uzdevums, īpaši, ja uzņēmumā strādā vairāk par diviem cilvēkiem. Ar mūsdienīgajām modernā stila BEKANT mēbelēm iekārtošana ies no rokas jebkuram. Rakstāmgaldi, dokumentu skapji un griestu lampas ir veidoti saderīgās krāsās un stilā, un ar tiem varēs izveidot ērtu darba vietu katram darbiniekam. Kolekcijā ir arī plaukti, lai sadalītu telpu un padarītu atvērta tipa biroju mazliet mājīgāku.

Skandināviska biroja virtuve
Skandināviska biroja virtuve

Kas šodien pusdienās? Šī biroja virtuve ir tik eleganti iekārtota kā neliels restorāns, un pievilcīgajā skandināviska stila interjerā ērti varēs justies gandrīz jebkurš. Izturīgie, ilgmūžīgie galdi, soli un LEIFARNE krēsli atbilst sabiedrisko telpu mēbelēm noteiktajām prasībām. LEIFARNE krēsli ir ļoti ērti sēdēšanai, jo tiem ir īpaši veidots sēdeklis un atzveltne; īpašs pārklājums novērš slīdēšanu, turklāt krēslus var salikt vienu uz otra, lai tie aizņemtu mazāk vietas.

Mājīgs ziedu veikaliņš
Mājīgs ziedu veikaliņš

Šajā mājīgajā ziedu veikaliņā valda pievilcīgu kontrastu pārpilnība. Šeit kombinētas modernas biroja mēbeles, eleganti kafijas galdiņi, koka kastes un dažādi burvīgi aksesuāri. FJÄLKINGE ir izturīgi tērauda plaukti, kas tomēr izskatās viegli un gaisīgi. Tiem ir vienkārša forma, ko viegli saskaņot ar dažāda stila mēbelēm.

Divi vienā: birojs un darbnīca
Divi vienā: birojs un darbnīca

IDÅSEN rakstāmgaldi ir regulējama augstuma, lai pie tiem varētu gan sēdēt, gan stāvēt. Tas ir ļoti ērti, ja vienā telpā jāatrod vieta gan darbam pie datora, gan darbam darbnīcā. Galdu pēc nepieciešamības var pārvietot citur vai izmantot ar TROLLBERGET augstajiem krēsliem vai grozāmo krēslu. Šajā industriālajā interjerā ir arī HEKTAR lampas un VEBERÖD plaukti.

Lauku virtuves šarms restorānā
Lauku virtuves šarms restorānā

Šis tradicionālā stila restorāns iekārtots tumšā krāsu gammā, izmantojot koka mēbeles. Izturīgie, ilgmūžīgie NORRÅKER galdi un krēsli ir izgatavoti no bērza masīvkoka un atbilst prasībām, kādas uzstādītas sabiedriskās telpās lietojamām mēbelēm. Melno NORRÅKER krēslu krāsa sasaucas ar MALSJÖ bufetes toni, un tad, kad jātīra grīda, tos var kārtīgi sakraut vienā telpas malā.

Tradicionāla stila šokolādes veikaliņš
Tradicionāla stila šokolādes veikaliņš

Īstajās vitrīnās tava prece izskatīsies neatvairāma. Mums ir daudz ideju, kā atjautīgi un ekonomiski iekārtot vietu taviem gardumiem, lai, tos aplūkojot, siekalas saskrietu mutē. Skaistam noformējumam uzņēmējdarbībā ir liela nozīme. Vajadzēs MALSJÖ vitrīnu, EKET sienas plauktus un izvelkamu INGATORP galdu gadījumam, ja izlemsi paplašināt piedāvājumu.

Moderns birojs darbam vienatnē un kopā
Moderns birojs darbam vienatnē un kopā

Šajā atvērta tipa birojā, kas reizē ir arī sanāksmju telpa, pietiek vietas gan darbam, gan pārrunām. Ar BEKANT biroja mēbelēm, piemēram, stūra galdiem dizaineriem un digitālo risinājumu speciālistiem un konferenču galdiem kopīgām prāta vētrām un diskusijām, var atjautīgi izmantot katru telpas kaktiņu.

Mūsdienīgi risinājumi suši restorānam
Mūsdienīgi risinājumi suši restorānam

Kāds ir veiksmīga restorāna noslēpums? Mēs uzskatām, ka liela loma ir iekārtojumam. Šī suši restorāna gaismas pielietais, drosmīgiem krāsu akcentiem papildinātais interjers taču rosina apetīti, vai ne? Telpa iekārtota skandināvu stilā, kombinējot baltas un gaiša koka mēbeles – NORRÅKER galdus, JANINGE bāra krēslus un krēslus ar roku balstiem, ko var uzkarināt uz galda malas, lai būtu vieglāk iztīrīt grīdu. Košās skapīšu durvis un sarkanie griestu lampu vadi piedod telpai tās īpašo raksturu.

Tūrisma birojs
Tūrisma birojs

Modernas mēbeles un maigi pasteļtoņi ir brīnišķīga kombinācija, kas rada māju sajūtu. Šajā tūrisma birojā blakus novietoti trīs BEKANT galdi, kopā atgādinot garu ēdamistabas galdu, un apkārt salikti dažādi krēsli – HATTEFJÄLL grozāmie krēsli darbiniekiem, mīksti polsterētie LÅNGFJÄLL krēsli vai elegantie YPPERLIG krēsli apmeklētājiem. Kas vēl vajadzīgs, lai gūtu panākumus? Tikai pāris ietilpīgi FJÄLKINGE plaukti ceļojumu brošūrām, vairāki sienas pulksteņi, liela pasaules karte un laipna apkalpošana.

Atvērta tipa birojs kopīgam darbam
Atvērta tipa birojs kopīgam darbam

Lielā birojā ir ļoti svarīgi iekārtot atsevišķas darba vietas. Izmanto BEKANT rakstāmgaldus ar aizslietņiem, lai izveidotu katram savu telpu darbam. Galdu augstums ir regulējams, lai pie tiem varētu strādāt gan sēdus, gan stāvus, un skaņu aizturošais aizslietnis rada klusu, patīkamu vidi, kur vieglāk koncentrēties. Aizslietņu pelēkā krāsa sasaucas ar HATTEFJÄLL grozāmo krēslu toni un VINTERGATA griestu lampām.

Birojs radošajai aģentūrai
Birojs radošajai aģentūrai

Mūsdienīgām, radošām personībām nepieciešams mūsdienīgs, radošs birojs. Šajā birojā blakus darba vietām ar BEKANT rakstāmgaldiem un ergonomiskiem grozāmajiem krēsliem atradīsi arī vietu, kur papļāpāt vai uzspēlēt galda spēles, kā arī slēdzamus HALLAN skapīšus darbiniekiem un vietu viņu divriteņiem.

Izteiksmīga viesnīcas reģistratūra
Izteiksmīga viesnīcas reģistratūra

Iedvesmojošā viesnīcas reģistratūrā noteikti jāiekārto vieta gaidīšanai, kur būtu patīkami uzkavēties. Izvēlies košu krāsu sienām, papildini ar tikpat košiem paklājiem un aizkariem un neitrāliem sienas rotājumiem. Novieto modernos VEDBO atpūtas krēslus un LISABO kafijas galdiņu.

Vīriešu apģērbu veikals
Vīriešu apģērbu veikals

Iekārtojot kungu apģērbu veikalu, ELVARLI plauktu kombinācijas ar LED apgaismojumu. Izturīgajos plauktos var veidot ekspozīciju ar apģērbu un aksesuāru modes jaunumiem, bet YPPERLIG atpūtas krēsli un kafijas galdiņi rada apmeklētājiem māju sajūtu. Investīcijas kvalitatīvā, elegantā veikala iekārtojumā vienmēr atmaksājas.

Vieta konferencēm un sanāksmēm
Vieta konferencēm un sanāksmēm

Moderna konferenču telpa ar mūsdienīgām biroja mēbelēm un labu apgaismojumu. Pa perimetru izvietoti BEKANT galdi, lai sanāksmes dalībnieki varētu bez grūtībām dzirdēt un redzēt pārējos. Ērtajos LÅNGFJÄLL biroja krēslos ir ērti sēdēt un koncentrēties, bet NYMÅNE iekaramās lampas nodrošina labu vispārējo apgaismojumu.

Tradicionāla stila kafejnīca
Tradicionāla stila kafejnīca

Pasteļtoņi, silts apgaismojums un dabiska koka mēbeles ir pavisam vienkārša kombinācija, kas palīdzēs kā uz burvja mājiena radīt tev savu omulīgo kafejnīciņu. NORRÅKER bāra galdi un krēsli atbilst augstākajiem stabilitātes, izturības un drošības standartiem, tāpēc ir piemēroti lietošanai sabiedriskās telpās. Glīts interjers, krāsaina ēdienkarte, draudzīga apkalpošana un tava skandināvu stila kafejnīca būs gatava!