PÅTÅR kafija filtrēš., stipri grauzdēta PÅTÅR kafija filtrēš., stipri grauzdēta PÅTÅR kafija filtrēš., stipri grauzdēta PÅTÅR kafija filtrēš., stipri grauzdēta PÅTÅR kafija filtrēš., stipri grauzdēta

Noklikšķini uz attēla, lai mainītu attālumu

PÅTÅR

kafija filtrēš., stipri grauzdēta

4,99

Preces numurs: 103.242.40

Uzzināt vairāk par preci


Saistītas preces

CHOKLAD MÖRK 70%

tumšā šokolāde 70%

1,49

PRODUKT

piena putotājs

melnā krāsā

1,49

MÅTTLIG

trauks piena putošanai

4,99


Informācija par preci

Svarīgākie fakti

Kafijas pupiņu izcelsmi var uzzināt tīmekļa vietnē www.utzcertified.org/IKEA.

Intensīva kafija ar vidēju/pilnu konsistenci un patīkamu tumšās šokolādes pēcgaršu.

Bioloģiskās pārtikas ražošanas mērķis ir atbalstīt lauksaimniecības praksi, samazinot saimnieciskās darbības negatīvo ietekmi uz cilvēkiem un vidi.

Kafija ar UTZ sertifikātu. Šis sertifikāts apliecina, ka kafijas iegūšanā izmantotas ilgtspējīgas lauksaimniecības metodes un nodrošināti godīgi apstākļi strādniekiem.

Saliktas preces izmērs

Neto svars:500 g

Iepakojuma izmērs un svars


Preces numurs: 103.242.40
Iepakojumi: 1
Garums: 18 cm
Platums: 10 cm
Augstums: 7 cm
Bruto svars: 0,52 kg
Neto svars: 0,50 kg

Atrašanās vieta veikalā

Atrodi veikalā

1 x PÅTÅR kafija filtrēš., stipri grauzdēta Prece Nr.: 103.242.40 1 iepakojums(-i)

Bioloģiska lauksaimniecība - ilgtspējīga lauksaimniecība

Mēs vēlamies, lai mūsu piedāvātās pārtikas preces būtu ilgtspējīgi iegūtas un nopērkamas par pieejamu cenu. Šo mērķi varam sasniegt, izvēloties ražotājus, kas izmanto pēc iespējas mazāk ķimikāliju, kā arī organiskus produktus. Katrā valstī mazliet atšķiras priekšstati par to, kādas pārtikas preces var uzskatīt par organiskām, bet pamatprincipi ir vienādi. Šādu pārtikas preču ražotājiem ir jāsaudzē daba, jārūpējas par veselīgu augsni, bioloģisko daudzveidību un cilvēku un dzīvnieku veselību. IKEA veikalā ir pieejamas dažādi organiskas pārtikas preces.

Atbildīgāka lauksaimniecība, labāka nākotne

Pilnīgi visai IKEA kafijai piemīt neatkārtojama garša un kvalitāte. Taču kafijas pupiņas nākušas no dažādām plantācijām. Ja vēlaties uzzināt, no kurienes nākusi jūsu iegādātā kafija, vienkārši apmeklējiet www.utzcertified.org/IKEA. Izvēlieties attiecīgo kafiju un ievadiet derīguma termiņu, kas norādīts uz iepakojuma. Tagad jūs nudien zināsiet, kādu ceļu līdz jums mērojusi IKEA kafija.

UTZ sertifikātu piešķir lauksaimniecībām, kur saimnieko ar ilgtspējīgām metodēm un sniedz labākas iespējas lauksaimniekiem, viņu ģimenēm un mūsu planētai. UTZ programmā lauksaimnieki apgūst labākas lauksaimniecības metodes, uzzina, kā uzlabot darba apstākļus un labāk parūpēties par apkārtējo vidi un par saviem bērniem. Lauksaimniecības, kas iesaistījušās UTZ programmā, gūst lielākus ienākumus, novāc bagātīgāku ražu un rada labākas iespējas, vienlaikus pasargājot apkārtējo vidi un ietaupot zemes resursus. Tagad un nākotnē.

Uzzini kafijas un šokolādes izcelsmes valsti

Viena no UTZ programmas pamatidejām ir pārtikas produktu vienkārša izsekojamība. Ikviens var izsekot, no kurienes nācis konkrētais pārtikas produkts, tādējādi pārliecinoties, ka izejvielas nudien audzētas, ievērojot ilgtspējīgas lauksaimniecības metodes. Lai pārbaudītu IKEA kafijas un šokolādes izcelsmi un uzzinātu vairāk par audzēšanas apstākļiem, ienāc www.utzcertified.org/IKEA.


Tev ir iespēja pārdomāt!

Ja, saņemot interneta veikalā iegādātas preces, neesi ar tām pilnīgi apmierināts, uzrādot pirkuma čeku, 90 dienu laikā vari tās atdot. Tiek pieņemtas tikai nelietotas, neizpakotas un nesamontētas preces oriģinālajā iepakojumā.

Vienkārši, ērti un droši pirkumi interneta veikalā. Vajadzības gadījumā piesaki naudas atmaksu.

IKEA preču maiņas un atpakaļatdošanas politika