BELÖNING tumšās šokolādes tāfelīte, 60 % BELÖNING tumšās šokolādes tāfelīte, 60 % BELÖNING tumšās šokolādes tāfelīte, 60 %

Noklikšķini uz attēla, lai mainītu attālumu

BELÖNING

tumšās šokolādes tāfelīte, 60 %

1,49

Preces numurs: 104.246.02

Uzzināt vairāk par preci


Saistītas preces

PÅTÅR

kafija filtrēš., stipri grauzdēta

4,99

BELÖNING

šokolādes asorti

3,99


Informācija par preci

Svarīgākie fakti

Padodies kārdinājumam un baudi aromātisku tumšo šokolādi ar kraukšķīgiem grauzdētu kafijas pupiņu gabaliņiem.

Kakao saturs šokolādē vismaz 60%.

Bioloģiskās pārtikas ražošanas mērķis ir atbalstīt lauksaimniecības praksi, samazinot saimnieciskās darbības negatīvo ietekmi uz cilvēkiem un vidi.

UTZ sertificēts kakao: iegūts, izmantojot ilgtspējīgas lauksaimniecības metodes un nodrošinot labus darba apstākļus.

Kakao izcelsmi var pārbaudīt, apmeklējot saiti www.utz.org/IKEA.

Saliktas preces izmērs

Neto svars:100 g

Iepakojuma izmērs un svars


Preces numurs: 104.246.02
Iepakojumi: 1
Garums: 18 cm
Platums: 9 cm
Augstums: 1 cm
Bruto svars: 0,11 kg
Neto svars: 0,10 kg

Atrašanās vieta veikalā

Atrodi veikalā

1 x BELÖNING tumšās šokolādes tāfelīte, 60 % Prece Nr.: 104.246.02 1 iepakojums(-i)

Bioloģiska lauksaimniecība - ilgtspējīga lauksaimniecība

Mēs vēlamies, lai mūsu piedāvātās pārtikas preces būtu ilgtspējīgi iegūtas un nopērkamas par pieejamu cenu. Šo mērķi varam sasniegt, izvēloties ražotājus, kas izmanto pēc iespējas mazāk ķimikāliju, kā arī organiskus produktus. Katrā valstī mazliet atšķiras priekšstati par to, kādas pārtikas preces var uzskatīt par organiskām, bet pamatprincipi ir vienādi. Šādu pārtikas preču ražotājiem ir jāsaudzē daba, jārūpējas par veselīgu augsni, bioloģisko daudzveidību un cilvēku un dzīvnieku veselību. IKEA veikalā ir pieejamas dažādi organiskas pārtikas preces.

Atbildīgāka lauksaimniecība, labāka nākotne

UTZ sertifikātu piešķir lauksaimniecībām, kur saimnieko ar ilgtspējīgām metodēm un sniedz labākas iespējas lauksaimniekiem, viņu ģimenēm un mūsu planētai. UTZ programmā lauksaimnieki apgūst labākas lauksaimniecības metodes, uzzina, kā uzlabot darba apstākļus un labāk parūpēties par apkārtējo vidi un par saviem bērniem. Lauksaimniecības, kas iesaistījušās UTZ programmā, gūst lielākus ienākumus, novāc bagātīgāku ražu un rada labākas iespējas, vienlaikus pasargājot apkārtējo vidi un ietaupot zemes resursus. Tagad un nākotnē.

Uzzini kafijas un šokolādes izcelsmes valsti

Viena no UTZ programmas pamatidejām ir pārtikas produktu vienkārša izsekojamība. Ikviens var izsekot, no kurienes nācis konkrētais pārtikas produkts, tādējādi pārliecinoties, ka izejvielas nudien audzētas, ievērojot ilgtspējīgas lauksaimniecības metodes. Lai pārbaudītu IKEA kafijas un šokolādes izcelsmi un uzzinātu vairāk par audzēšanas apstākļiem, ienāc www.utzcertified.org/IKEA.

Ļaujies kārdinājumam

Izbaudi izsmalcināti gardās, krēmīgi maigās BELÖNING kolekcijas šokolādes un ļaujies garšas burvībai. Šis gardums ražots no augstākās kvalitātes šokolādes, kas saņēmusi ilgtspējīgas lauksaimniecības sertifikātu. Atceroties mūsu zviedriskās saknes, pievienojām šokolādei savas iemīļotās ogas – brūklenes un mellenes. Baudi un novērtē patiesi labu šokolādi.


Tev ir iespēja pārdomāt!

Ja, saņemot interneta veikalā iegādātas preces, neesi ar tām pilnīgi apmierināts, uzrādot pirkuma čeku, 90 dienu laikā vari tās atdot. Tiek pieņemtas tikai nelietotas, neizpakotas un nesamontētas preces oriģinālajā iepakojumā.

Vienkārši, ērti un droši pirkumi interneta veikalā. Vajadzības gadījumā piesaki naudas atmaksu.

IKEA preču maiņas un atpakaļatdošanas politika