Ziemassvētku tirdziņa atklāšana Doma laukumā

Pēc divu gadu pārtraukuma pirmajā adventa svētdienā, 27. novembrī, Doma laukumā darbu sāks tradicionālais Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš. Katra tirdziņa sirds ir Ziemassvētku vecīša namiņš, kurā vīrs ar kuplo bārdu laipni gaida bērnus un ļauj ausī iečukstēt ilgoto dāvanu. Par Doma laukuma vecīša namiņa mājīgo iekārtojumu ir parūpējies IKEA.

Nāc uz tirdziņa atklāšanu 27. novembra pievakarē plkst. 17.00! Tevi gaidīs ne tikai Ziemassvētku vecītis, bet arī viņa palīgi no IKEA, kas cienās ar silto dzērienu un piparkūkām. Līdz 4. decembrim Doma laukumu izgaismos arī lielākā STRÅLA zvaigzne Rīgā. Vai jau jūti svētku smaržas, prieku un čalas?
Gādājot par Ziemassvētku noskaņu, esam sarūpējuši radošas un izklaidējošas aktivitātes visam svētku periodam. Pieraksti datumus, rezervē laiku un nāc ciemos!

Adventes vainagu darbnīca

Vai šosezon mājās vēlies palepoties ar pašdarinātu adventes vainagu? Nāc uz adventes vainagu darbnīcu, ko rīkojam sadarbībā ar eglupiegade.lv, un tu apgūsi, kā no dabīgiem materiāliem uzpīt un skaisti izdekorēt vainagu paša rokām.

Darbnīcu norises laiki:
23.11. 18.00–20.00
24.11. 18.00–20.00
25.11. 18.00–20.00

Dalības maksa vienai personai 30 €. Visi meistarklasei nepieciešamie materiāli ir iekļauti cenā. Vietu skaits ierobežots.
 

Fotogrāfija ģimenes albumam

Ticam, ka kopīgu atmiņu nevar būt par daudz, tāpēc pie mums varēsi iemūžināt šī gada Ziemassvētku noskaņu. Fotogrāfu varēsi sastapt 2. stāvā pie eskalatora no 7. decembra līdz pat Ziemassvētkiem trešdienu, ceturtdienu un piektdienu vakaros no plkst 17.00 līdz 20.00. Fotogrāfiju saņemsi savā e-pastā.

Pārējā laikā šajā zonā darbosies foto kabīne, kurā varēs radīt jautras kustīgās bildes svētku noskaņās.

Piparkūku darbnīca bērniem

Svētdienu rītos aicinām mūsu jaunākos veikala apmeklētājus sajust svētku prieku, radoši darbojoties piparkūku dekorēšanas darbnīcā.
Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. 

Piparkūku kraukšķinātājus gaidīsim Zviedru restorānā: 
4. decembrī 10.00–12.00
11. decembrī 10.00–12.00
18. decembrī 10.00–12.00

Lielākā un spožākā STRÅLA zvaigzne Rīgā

Gada tumšākajos mēnešos mēs visi sevišķi ilgojamies pēc gaismas un siltuma. Lai iepriecinātu cilvēkus un padarītu gaišāku pirmssvētku un Ziemassvētku laiku, esam izgatavojuši lielizmēra STRÅLA zvaigzni, kas vairākas nedēļas būs apskatāma dažādās Rīgas vietās.
 

VINTERFINT – Ziemassvētku kolekcija

Vai jau esi redzējis mūsu jauno Ziemassvētku kolekciju VINTERFINT? Tā tapusi, iedvesmojoties no skandināvu folkloras un amatnieku darinājumiem, un ļauj ikvienu mājokli pārvērst pasakā. Kā allaž, ir gan galdauti, gan eglīšu rotājumi, gan dāvanu maisiņi un ietinamais papīrs, kā arī daudz kas cits.
 X