Kas ir IKEA FAMILY?

IKEA FAMILY ir lojalitātes programma ikvienam, kas mīl savas mājas. Ar īpašiem piedāvājumiem lojalitātes programmas dalībniekiem mēs pateicamies izrādīto uzticību. Dalība programmā ir bez maksas, un mūsu IKEA ģimenē ikvienam ir vienādas tiesības, priekšrocības un labumi. Izbaudi IKEA FAMILY priekšrocības – uzrādi savu dalībnieka karti katru reizi, kad apmeklē IKEA veikalu vai restorānu.

Bezmaksas kafija vai tēja darbdienās

Darbdienās uzrādi IKEA FAMILY karti IKEA restorānā un baudi tasi tējas vai kafijas bez maksas! Mūsu restorānā un Zviedrijas pārtikas produktu veikalā tevi gaidīs arī īpaši cenu piedāvājumi.
Īpašie IKEA FAMILY piedāvājumi

IKEA FAMILY lojalitātes programma dod iespēju iegādāties daudzas IKEA preces par īpašu cenu. Pievērs uzmanību norādēm veikalā – piedāvājumu atjauninām katru mēnesi!
Aktuālie piedāvājumi
Preču bezmaksas apdrošināšana

Apdrošini preces pret nejaušiem bojājumiem pārvadājot – norēķinoties par precēm, vienkārši uzrādi kasē IKEA FAMILY karti. 
Apdrošināšanas nosacījumi
Uzzini pirmais

Norādi reģistrācijas pieteikuma anketā savu e-pasta adresi, piekrīti saņemt tiešā mārketinga piedāvājumus un uzzini visus mūsu jaunumus pirmais.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Esi pirmais IZPIRKŠANĀ!

Dodies uz IZPIRKŠANU ātrāk par citiem! Preces par IZPIRKŠANAS cenām varēsi iegādāties dienu agrāk nekā pircēji, kam nav IKEA FAMILY kartes.
Vairāk prieka bērniem

Ja tev ir IKEA FAMILY karte, tavi mazie varēs rotaļāties Småland rotaļu istabā par 30 minūtēm ilgāk (atkarīgs no bērnu skaita istabā attiecīgajā brīdī).