IKEA Family


Kas ir IKEA Family?

IKEA Family ir lojalitātes programma ikvienam, kas mīl savas mājas. Ar īpašiem piedāvājumiem lojalitātes programmas dalībniekiem mēs pateicamies izrādīto uzticību. Dalība programmā ir bez maksas, un mūsu IKEA ģimenē ikvienam ir vienādas tiesības, priekšrocības un labumi. Izbaudi IKEA Family priekšrocības – uzrādi savu dalībnieka karti katru reizi, kad apmeklē IKEA veikalu vai restorānu.


 
Bezmaksas tēja vai kafija
Darbdienās iepērcies Zviedru restorānā par vismaz 1 €, uzrādi IKEA Family karti un baudi kafiju vai tēju bez maksas! Uzzini arī par citiem īpašajiem piedāvājumiem Zviedru restorānā un Zviedrijas pārtikas preču veikalā.
Īpašie piedāvājumi
Ar IKEA Family karti daudzas preces var iegādāties par īpaši izdevīgu cenu. Meklē zemākas cenas atzīmi veikalā. Īpašie piedāvājumi mainās katru mēnesi. Pievienojot IKEA Family digitālo lojalitātes karti savam IKEA lietotāja kontam, priekšrocības vari izmantot, arī iepērkoties interneta veikalā.
Aktuālie piedāvājumi
Bezmaksas apdrošināšana
Bezmaksas apdrošināšanu pirkumam var saņemt, pirkuma apmaksas brīdī uzrādot savu IKEA Family karti vai pievienojot IKEA Family digitālo lojalitātes karti savam IKEA lietotāja kontam, lai izmantotu šo priekšrocību, pasūtot preces internetā un paņemot tās IKEA veikalā.
Preču apdrošināšanas noteikumi un nosacījumi
Uzzini pirmais
Aizpildi anketu un saņem jaunumus savā e-pastā. Piesakies un uzzini pirmais par to, kas jauns IKEA.
Priekšroka IKEA izpirkšanā
IKEA Family kartes lietotāji izpārdošanas preces var iegādāties dienu iepriekš. Uzzini, kad notiks IKEA izpirkšana, un nāc uz veikalu pakaļ savām mīļākajām precēm ātrāk par citiem.
Uzzini vairāk
Ilgāks laiks bērniem rotaļu istabā
IKEA Family kartes lietotāju bērni rotaļu istabā Småland var pavadīt papildu 30 minūtes (šis piedāvājums atkarīgs no bērnu skaita rotaļu istabā).
Ja gadās pārdomāt
Pirkuma brīdī uzrādot IKEA Family karti, iegādātās preces 365 dienu laikā var atdot veikalā. Pievienojot IKEA Family digitālo lojalitātes karti IKEA lietotāja kontam, šo priekšrocību var izmantot arī, iepērkoties interneta veikalā.
Spēles un loterijas
Ja reģistrējoties piekrīti piedalīties IKEA Family spēlēs un/vai konkursos, tevi automātiski iekļaus dalībnieku sarakstā.X