Preces var atdot atpakaļ vai apmainīt 90 dienu laikā no pirkuma datuma, iesniedzot oriģinālo pirkuma čeku, rēķinu vai bankas maksājuma uzdevumu. Ja Pircējs ir IKEA Family lojalitātes programmas dalībnieks un, maksājot par preci, ir uzrādījis savu IKEA Family karti, tad preci var atdot atpakaļ vai apmainīt 365 dienu laikā.

Tā ir papildu garantija precēm, kas neskar Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktās tiesības vai to īstenošanu.

Ja ir beidzies tiesību aktos noteiktais un Pircējam piemērojamais 14 dienu atteikuma tiesību termiņš no pirkšanas-pārdošanas līguma noslēgšanas brīža, Pircējam tiek piemēroti tālāk aprakstītie 90 dienu atpakaļatdošanas noteikumi.

Preces, uz kurām neatiecas 90 dienu atpakaļatdošanas politika, ir minētas turpmāk aprakstītajos noteikumos.

90 dienu atpakaļatdošanas politikas noteikumi
 • Atdot atpakaļ vai apmainīt var tikai IKEA Latvija veikalā vai interneta veikalā iegādātās preces.
 • Lai saņemtu atpakaļ pilnu pirkuma summu, precēm ir jābūt neizmantotām, oriģinālajā iepakojumā un nesamontētām.
 • Ja prece ir bijusi samontēta vai ir samontēta, atmaksājamā summa ir līdz 80 % no pirkuma summas. Summa ir atkarīga no preces stāvokļa, ko novērtē IKEA Preču maiņas un atpakaļatdošanas nodaļā.
 • Atmaksu pircējam veic tādā pašā veidā, kādā preces ir iegādātas (piemēram, ja par precēm ir samaksāts ar bankas pārskaitījumu, atmaksājamo summu pārskaita uz bankas norēķinu kontu, no kura maksājums ir saņemts), ja vien Pircējs nepiekrīt citam Pārdevēja piedāvātajam atmaksas veidam. Ja prece ir jauna, bet nav oriģinālajā iepakojumā, Pircējs saņem pilnu pirkuma summu kupona veidā citu preču iegādei.
 • Ja preces iepakojums ir bojāts, jo nav iespējams pārbaudīt preci, to neizpakojot, pirkuma summa tiek atmaksāta tādā veidā, kādā Pircējs iegādājās preci, ja vien Pircējs nenorāda citu atmaksas veidu. 
 • Augus, baterijas, pēc pasūtījuma izgatavotas virtuves darba virsmas un sienas paneļus, pārtikas preces, kā arī tekstilizstrādājumus nevar atdot atpakaļ vai mainīt, ja Pircējs vienkārši pārdomā. 
 • 90 dienu atpakaļatdošanas politika neattiecas uz Nocenoto preču nodaļā iegādātām precēm vai mēbelēm. 
 • Sadzīves tehnikas iekārtas nevar atdot atpakaļ vai mainīt, ja Pircējs vienkārši pārdomā. Šo preču apmaiņa vai atpakaļ atdošana ir iespējama tikai pēc sertificētu pēcpārdošanas pakalpojuma sniedzēju rakstiska atzinuma saņemšanas. Pircējs var izmantot 14 dienu atteikuma tiesības atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem.
 • Ja prece, iespējams, ir nedroša ar Pircēju nesaistītu iemeslu dēļ (t.i., ja Pircējs nav sabojājis preci vai tās daļu), to var pēc Pircēja izvēles atdot atpakaļ vai apmainīt. Ja Pircējs izvēlas atdot šādas, iespējams, nedrošas preces, tiek atmaksāta visa pirkuma summa. 
 • LED spuldzes var atdot atpakaļ vai mainīt. Ja prece ir iepakojumā, Pircējs saņem naudas atmaksu; ja prece nav iepakojumā, Pircējs saņem naudas atmaksu kupona veidā citu preču iegādei.
 • IKEA dāvanu kartes nevar atdot atpakaļ un nevar mainīt pret naudu.
 • Pircēji, kas iegādājušies preces interneta veikalā www.IKEA.lv, tās atdod atpakaļ atbilstoši noteikumos "Preču pirkšanas-pārdošanas noteikumi IKEA interneta veikalā" noteiktajai kārtībai un nosacījumiem.
 • Ja Pircējam ir nepieciešamas rezerves daļas, viņam/viņai jāsazinās ar Preču maiņas un atpakaļatdošanas nodaļu vai jānosūta e-pasts uz adresi info@IKEA.lv.
Gadījumā, ja ir beidzies 14 dienu atteikuma tiesību izmantošanas termiņš  (t.i., termiņš, kurā Pircējam ir tiesības atteikties no pirkšanas-pārdošanas līguma), bet Pircējs vēlas izmantot papildu 90 dienu atpakaļdošanas garantiju, Pircējs sedz piegādes un atpakaļatdošanas izmaksas. Pircējam preces ir jānosūta vai jānogādā atpakaļ Preču maiņas un atpakaļatdošanas nodaļai.

Ja prece ir bojāta vai ar defektiem, Pircējam ir tiesības izmantot noteikumos “Preču pirkšanas-pārdošanas noteikumi IKEA interneta veikalā” un tiesību aktos noteiktās tiesības.
X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu