Bija liels prieks marta trešdienās redzēties tik kuplā skaitā. Seko līdzi jaunumiem, lai mājīgi patīkamā gaisotnē varam pulcēties arī aprīlī. Uz tikšanos Jauno vecāku rītos! Pasākums IKEA Family kluba biedriem.

Vēl neesi IKEA Family kluba biedrs?

Nebēdā! Dodies uz IKEA.lv, acumirklī  iegūsti digitālo IKEA Family karti un baudi patīkamu kompāniju, gardas uzkodas un jauku atmosfēru Jauno vecāku rītā. Aplūko arī citas IKEA Family kluba priekšrocības.
 

Turpinām sarunas aprīlī

Kā veicināt mazuļa sīkās motorikas attīstību, kā iekārtot zīdainim un bērnam drošu vidi un kā mammai un tētim rūpēties par savu emocionālo pasauli? Aicinām uz IKEA Jauno vecāku rītiem. No 10. aprīļa katru trešdienu plkst. 10.30–11.30 tiekamies mājīgajā Zviedru restorānā, lai ar speciālistiem sarunātos par mazuļu attīstību, drošību un attiecību veidošanu ģimenē. Pasākums IKEA Family kluba biedriem.
 
 
 

Zīdainim droša māja un pirmās palīdzības sniegšana

Latvijā ir vieni no augstākajiem bērnu traumatisma rādītājiem Eiropas Savienībā – bērni smagi cieš un pat mirst no sadzīvē gūtām traumām. Daudz šādu gadījumu var novērst, ja vecāki un citi bērnu aprūpētāji ir savlaicīgi informēti par riskiem. Kā iekārtot bērnam drošu vidi jau no pirmajām dzīves dienām? Kā sniegt pirmo palīdzību, ja nelaime tomēr ir notikusi? Atbildes noskaidrosim kopā ar pediatru Mareku Marčuku un IKEA bērnu preču nodaļas vadītāju Asoli Danosu.
 

Attīstošās rotaļlietas mazulim

Kādas rotaļlietas mazuli interesē un visvairāk veicina bērna attīstību katrā vecumposmā? Kā vecāki jau agrīni var sekmēt bērna sīkās motorikas attīstību? Kad un kādas rotaļlietas piedāvāt? Kas ir attīstošas rotaļlietas un kā atpazīt tās, kas var izrādīties bīstamas un kavēt attīstību? Atbildes noskaidrosim kopā ar sertificētu fizioterapeiti Līnu Garo un IKEA bērnu preču nodaļas vecāko pārdevēju Kristīni Turkovu.
 

Rūpes par jaunās mammas un tēta emocionālo pasauli

Pēc bērniņa ierašanās dzīve mainās uz visiem laikiem. Kādu laiku galvenā loma ģimenē būs mazulim. Kā tik skaistajā un reizē tik pārbaudījumiem pilnajā laikā mammai un tētim nepazaudēt sevi? Kā rūpēties par sevi un vienam par otru? Atbildes noskaidrosim kopā ar zinātņu doktori psiholoģijā, kognitīvi biheiviorālo psihoterapeiti Sabīni Bērziņu.
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu