Reizēm ir jādod sev iespēja atvilkt elpu no darba, no pilsētas straujā ritma, nebeidzamās informācijas plūsmas un ikdienas skrējiena. Ir laiks sajust Latvijas dabu. Atgulies piesaulē, izbaudi peldi ezerā un ļaujies meža klusumam. Brīdis atelpas dos enerģiju, lai atkal ar prieku atgrieztos ierastajā dzīvē. IKEA ir daudz ideju, kā padarīt atpūtu pie dabas vēl ērtāku.
Iekārtojies ērti, jūties labi
Vispirms izvēlies vietu. Piemēram, steķus pie ezera var pārvērst ērtā vietiņā atpūtai vieglāk par vieglu. Vajadzēs tikai dažus TÅNUM paklājus un spilvenus.
Padoms naktsputniem
Ja plāno baudīt mieru līdz mijrēslim un vēl ilgāk, lieti noderēs sveces. BEGÄRLIG vāzē tās būs pasargātas no vēja, bet TOPPIG laternā gaismu var paņemt līdzi, kur nepieciešams! Atliek apbruņoties ar pretodu līdzekli, un vasaras vakars kļūs par maģisku piedzīvojumu.
Pedējie sīkumi
Kāds gudrs cilvēks reiz teica, ka ēdiens uzlabo omu. Un tā taču tiešām ir! Noteikti padomā par atspirdzinošiem dzērieniem – tos var ērti paņemt līdzi KORKEN pudelē. Liec piknika piederumus ietilpīgā FLÅDIS grozā, kura dabiskās aprises un materiāls iederēsies lauku noskaņā. Grozā pietiks vietas pat INGABRITTA pledam, lai tevi nebiedētu vakara dzestrums.


 

 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
FENOMEN

svece, 5 gab.

baltā krāsā

Iepriekšējā cena 5,99

4,99

Ir citi varianti

BEGÄRLIG

vāze

7,99

Ir citi varianti

TÅNUM

gludi austs paklājs

dažādās krāsās

4,99

BEGÄRLIG

vāze

19,99

Ir citi varianti

TOPPIG

laterna svecei

melnā krāsā

13,99

FLÅDIS

grozs

9,99

URSULA

spilvena pārvalks

gaišā smilškrāsā

12,99

GLIMMA

svece metāla traukā

Iepriekšējā cena 2,99

2,49 / 24 gab.

Ir citi varianti

INGABRITTA

pleds

pienbaltā krāsā

Iepriekšējā cena 29,99

24,99

Ir citi varianti

KORKEN

pudele ar aizbāzni

1,99