Kad gaisā jau jaušams pavasaris, pārņem vēlēšanās kaut ko mainīt mājokļa iekārtojumā. Lūk, idejas, kā padarīt mājokli košāku un dzīvespriecīgāku, neiztērējot veselu bagātību.
Vairāk vietas dzīvei
MALM ir atturīga āriene, bet iekšpusē šī kumode ir nepārspējami ietilpīga. Varbūt tu jau 15 gadus krāj T-kreklus no koncertiem? Bet varbūt tev pieder fantastiska gultasveļas kolekcija? Lielās, ērtās atvilktnes ir viegli izvilkt un tajās ietilpst daudz mantu, bet askētiskā āriene ļauj novietot MALM gan moderni, gan tradicionāli iekārtotās telpās.
Neuzkrītoša ārpuse, kārtīga iekšpuse
Pirmajā acu uzmetienā baltais skapis gandrīz saplūst ar balto sienu. Bet ieskaties vērīgāk! Iekšpusē ir neskaitāmi daudz atjautīgu risinājumu, turklāt var salikt ļoti daudz drēbju. PAX skapji ar bīdāmajām durvīm ir ideāli piemēroti nelielām telpām, jo nav jāierēķina vieta durvju atvēršanai. Lai pilnvērtīgi izmantotu vietu PAX skapī, papildini to ar KOMPLEMENT iekšējām detaļām un SKUBB piederumiem ‒ sadalītājiem, ieliktņiem, stikla plauktiem, izvelkamiem plauktiem, bikšu pakaramajiem, drēbju stangām, kastēm un groziem. Vai nevainojami kārtīgajā telpā kaut kā pietrūkst? Ienes koši dzeltenus akcentus ‒ TERTIAL lampas!
Lietām, kas ir mūsu sirdīs un mūsu mājās
Reizēm ir jāpalauza galva, kur glabāt visas nepieciešamās lietas, ko nelietojam gluži katru dienu. Ja guļamistabas skapī un plauktos vairs nepietiek vietas, ņem kastes un novieto tās citās mājokļa telpās. SAMLA kastēs var sakārtot dažādas mantas garāžā, pagrabā, bēniņos vai pat glabātuvē zem grīdas. Tā kā kastes ir izgatavotas no caurspīdīgas plastmasas, būs viegli un ērti atrast vajadzīgo, turklāt kastē mantas būs pasargātas no mitruma, putekļiem un kukaiņiem.
Lai tavs skapis ir tāds, kāds esi tu pats
Visiem ir kaut kur jāglabā apģērbs, apavi un aksesuāri, taču katram no mums ir atšķirīgs priekšstats par to, kur un kā šīs lietas glabāt. Tāpēc PLATSA kolekcijas drēbju skapji un mēbeles mantu glabāšanai ir ļoti daudzveidīgi un pielāgojami visdažādākajām vajadzībām. Tos var novietot gan nelielās telpās, gan telpās ar slīpiem griestiem, un vienmēr iespējams atrast piemērotu risinājumu (ja nepieciešams, mūsu speciālisti palīdzēs). Kad visam atrasta vieta, var domāt par noskaņu. Tieši sīkumi ir tie, kas dod istabai tās īpašo raksturu. SOMMARASTER puķainie spilveni un SANELA spilveni ar samta pārvalku būs lieliski pavasara sabiedrotie.
Savs skapis soli pa solim
PLATSA skapjus var veidot no moduļiem, tāpēc izmērs un forma paliek tavā ziņā. Izlem, cik moduļi nepieciešami, kādas durvis tev patīk vislabāk, un kādas ir tavas ģimenes vajadzības. Grozus un plauktus var novietot tādā augstumā, lai būtu ērti gan pieaugušajiem, gan pusaudžiem, gan mazākajiem ģimenes locekļiem, un viegli regulēt. Ja nepieciešams vairāk vietas, vienkārši izveido augstāku konstrukciju, pieliekot papildu rāmjus. Ja budžets ir ierobežots, pērc durvis un iekšējās detaļas pamazām, pakāpeniski izveidojot savu sapņu skapi.
Jaunas krāsas tavā guļamistabā
Lai tava guļamistaba uzzied līdz ar pavasara puķēm! SOMMARASTER gultasveļa ir izgatavota no 100 % kokvilnas, elpojoša un mitrumu uzsūcoša materiāla, kas visu nakti uztur vienmērīgu temperatūru. Ar šo gultasveļu var viegli mainīt noskaņu istabā, jo viena puse ir vienkrāsaina, bet otra rakstaina. Izturīgais, dabiskais materiāls ar katru mazgāšanas reizi kļūst mīkstāks.


   


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
MALM

galds

120x41x78 cm baltā krāsā

75 €

STRANDMON

kāju soliņš

60x40x44 cm dzeltenā krāsā

49,99

Ir citi varianti

FEJKA

mākslīgais telpaugs ar puķupodu

12 cm

Iepriekšējā cena 4,99

3,79 / 3 gab.

Ir citi varianti

VARIERA

kaste

24x17x10.5 cm baltā krāsā

2,99

Ir citi varianti

SAMLA

kaste ar vāku

28x20x14 cm caurspīdīgs

1,99

Ir citi varianti

SANELA

spilvena pārvalks

50x50 cm zeltaini brūna

Iepriekšējā cena 5,99

4,99

Ir citi varianti

KROKUSLILJA

spilvens

60x30 cm zaļā krāsā-zilā krāsā

3,99